Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    oksi, viszem...
    Bea
    Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

    Comment


      Mi biztosan Babbinkában megyünk. Magyarinda nem emlékszem, h lenne valakinek a kerületben...A másik kettőről meg azt se tudom, mi az.

      És ha fogzásra gyanakszom, én Osanitot adok. Beváltnak tekintem.
      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

      Comment


        beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Fogzás: Mi a Dittácska-féle fogzós olajat próbáltuk... Nóri nagyon szereti, az "ok nélküli" sírásokat többnyire megszüntette.
        Jaj, de tök vagyok!! Mi is azt használtuk, és egy idő után Emma már maga kérte-kente
        A maradékot elajándékoztam, majd meg is kérdezem nekik bevált-e
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          nyunyinyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

          Engem mostanság a csatos hordozók érdekelnének,még sose próbáltam.
          Van egy Gremesém és mellé szeretnék majd beszerezni 1-et.

          Nálatok van erre lehetőség,hogy bróbáljak ugye?

          Ezek amik elsősorban érdekelnének: Magyarinda,Pognae,Ifi
          de ha van valakinek más amire esküszik azt is szivesen veszem.
          Szia! Nekem van pogim is meg ifim is, bár most nincsen nálam, csak az ifi. Szívesen odaadom, de én már csak olyan szélelbélelt vagyok, hogy mindig eltervezem, hogy megyünk, aztán ennek ellenére csak kétszer jutottunk el, mert általában később kapcsolok...

          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia

          A Pognae nem tudom melyik koreai hordozó, de az egyik (2 rendelés volt, én a 2. rendelésben érkezettre gondolok) nem alkalmas _szerintem_ hordozásra, ezért semmiképpen sem ajánlom. Ugyan az illetékes topikban kaptam ezért az orcámra, de annak a hordozónak akkora a terpesze mint az itthoni elvetemült kengurunak.
          Ifivel kapcsolatban nem tom, nem értek hozzá, Szonjánál nem vettem észre, de ez nem zárja ki azt, hogy csak én nem veszem észre. Illetve az lehet, hogy most még jó neki, aztán kinövi? Nálad a pogi volt, ifit meg Millánál láttad.
          I + Sz & G & kisG + Z
          „Ha boldog akarsz lenni, gyakorold az együttérzést!” XIV. Dalai Láma
          NÉZD MEG, FONTOS LEHET!!!

          Comment


            Gyermekorvost keresek

            Sziasztok!

            Bocs, hogy csak így betolakodom a topicba, de jó tanácsra volna szükségem. A jövő héten költözünk a XIII. kerületbe, a Teve utca 9. alá, 3 pici gyerekkel (Jázmin 6, Bálint 3, Boldizsár 6 hó) és gyermekorvost keresünk, aki házhoz is jön szükség esetén. Tudnátok valakit ajánlani, aki kedves, rugalmas és megbízható? Előre is nagyon köszi! Ági

            Comment


              Szia Viki! Nekem liliputim van, ha megyünk és nem felejtem akkor viszem. Fogzásra ha kell olaj, szólj nyugodtan. Elvileg megyünk klubba, mert viszek plusz egy főt is.

              Szia Ági, a mi dokinénink nem homeos (még véletlenül sem), de nem is ab mániás (nekünk még egyszer sem adott), viszont kijön házhoz ha kérem (én mindig kihívom), megbízható (sztem), még én is hozzá tartoztam gyerekként. De ugye ez mind elég egyéni, h kinek ki a szimpatikus és megbízható.
              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
              Aki aromaterapeuta is

              Comment


                Szia Nyunyinyó!

                Fogzásra nekünk is Osanit van, és néhányszor használtuk, és mi is beváltnak tekintjük.


                Dittácska, a Te olajadban mi van?

                Szia Ági!

                Nekünk homeós doktornénink van, de neki rengeteg gyerkőce van, nem tudom vállal-e még, de megpróbálhatjátok, adok részleteket, ha gondolod.
                két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                Eladó XIII. kerületi lakásunk

                Comment


                  Irmi83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ifivel kapcsolatban nem tom, nem értek hozzá, Szonjánál nem vettem észre, de ez nem zárja ki azt, hogy csak én nem veszem észre. Illetve az lehet, hogy most még jó neki, aztán kinövi? Nálad a pogi volt, ifit meg Millánál láttad.
                  OK Akkor a pognea rendben, de a másik... Olyat nem szeretném, ha a klubban cserélgetnénk, mert ha szépen körültekintően fejezem ki magam, akkor "nem támogatja a hosszútávú hordozást".
                  Ezt a megfelelő topikban már kifejtettem, sajnálom, ha megnemhalló fülekre találtam.
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    nálunk fogzásra borostyánlánc volt

                    meg üdv az újaknak

                    pynky mézet használunk bár én már azt se tudom megenni
                    lehet a terhesség miatt, de múltkor párom akácot hozott, beleszagoltam és elköszöntem tőle

                    és mééé van rosszkedved?
                    és mit válaszolt a nyanya (mejtajos)
                    Utoljára szerkesztette inga; 2011.04.07., 00:07.
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      és mééé van rosszkedved?
                      és mit válaszolt a nyanya (mejtajos)
                      Á, soroljam?
                      Hétfőn orvosnál voltam, 2 órát vártam. Lemaradtam a gyerekem szülőijéről. Közben Emma a gyagyamamival volt, már szétaggódtam az agyam, hogy mit csinálnak kettesben. Riasztottam a fél iskolát, hogy Juli hazakerüljön, meg a férjemet, hogy mentse meg a gyerekeket a nyanyától. Végül fél 7-re értem haza, mert még elmentem Dittácskához Emma köhögős krémjéért, mert 3 éjjelt végigköhögött. (Viszont a krém bevált )
                      Kedden délután óta hivogat valaki, gyanitom ki az (a múltkori topikos csaj férje megszerezte a csaj leveleit, benne a telefonszámommal. Szerencsére hozzánk még közel sem hivtam, nehogy tudja hol lakom.)
                      A sz7 plakátjain még mindig tökölnek azok, akik csinálják.
                      Holnap orvoshoz megyek, reggel, ezért E-t a férjem viszi az oviba, amiért szivességet kellett a csajtól kérni, mert korábban érnek oda, mint ahogy kinyit. Plusz a férjem is morog, mert kényelmeten neki a szitu. De én nem tudom E-t vinni magammal, mert olyan vizsgálat lesz, ahol fél órát nyugton kell feküdni.
                      Egész nap üvegbe pisilek (ez a halálom, ilyenkor érzem magam igazán nyomoréknak)
                      Ma derült ki, hogy Julinak az iskolában nyilt óra lesz, amire pont nem érek oda a k. vizsgálat miatt (amire az időpontot 4 hónapja kaptam). Juli sirógörcsöt kapott... Ilyenkor is nagyon nyomoréknak érzem magam.
                      Úgyhogy a konklúzió: senki se varrjon szar MT-t

                      (Azt irta vissza, hogy a b.baközelbenes honlapról nézte a szabásmintát meg a kötést. Erre is válaszoltam neki, ajánlottam rendes irodalmat, már kicsit kedvesebben.)
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Gerda, akkor bemutatkozol pénteken?

                        Ha már megemésztetted, akkor át tudnád adni nekem az oltásos könyvet? Andus jóváhagyásával.
                        két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                        Eladó XIII. kerületi lakásunk

                        Comment


                          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          OK Akkor a pognea rendben, de a másik... Olyat nem szeretném, ha a klubban cserélgetnénk, mert ha szépen körültekintően fejezem ki magam, akkor "nem támogatja a hosszútávú hordozást".
                          Ezt a megfelelő topikban már kifejtettem, sajnálom, ha megnemhalló fülekre találtam.
                          Vettem.
                          I + Sz & G & kisG + Z
                          „Ha boldog akarsz lenni, gyakorold az együttérzést!” XIV. Dalai Láma
                          NÉZD MEG, FONTOS LEHET!!!

                          Comment


                            Szia Dittácska!

                            Nagyon tetszik a gyerekeid neve!! Köszi a választ, ha nem gond, priviben megírnád a dokinéni nevét és elérhetőségét? Melyik rendelőben dolgozik egyébként? Én úgy láttam, három is kb. egyforma közel van hozzánk. Szép napot! Ági

                            Comment


                              Szia Tess!

                              Nagyon köszi a választ! Rendesek vagytok, hogy megbocsátjátok nekem ezt a totális off-ot. Ha nem jön össze Dittácska dokinénije, keresni foglak a homeos doktornéni ügyében. Egyébként én nagy híve vagyok homeopátiának, bár sajnos az én gyerekeim sokszor végül antibiotikumra szorulnak, mert jól belemásznak egy kis hörghurutba vagy vesemedence gyulladásba. Szóval mire odaköltözünk, mindenképpen szeretnék egy jó orvost. Üdv! Ági

                              Comment


                                tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Dittácska, a Te olajadban mi van?
                                Római kamilla és sárgabarackmag olaj.
                                Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                                Aki aromaterapeuta is

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X