Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pynky, Eszter! Nagyon kedvesek vagytok, köszönjük a felajánlást, de nem élünk vele (Lázi ). Hétfőn Feri már ittohn lesz, Annát meg majd jól átpajszeroljuk anyósomhoz, hogy haladjunk... Addig meg fejben haladok, ügyes-bajos dolgokat intézek, szóval így se hátrafelé megyünk .
    Dittácska! Köszönjük, reméljük meglesz nekünk is (Ferinek már nagyon bejön a munka, csüngnek a szavain, dicsérik ) a szerencse... (pl. Anna ovis szeptermbertől )

    Jó kirándulást! Meg ne fázzatok a szélben!
    Emese kincseink: Anna (2008.08.29), Lea (2010.09.17), pocaklakó 3. leányzó (aug.)
    Lana kék csillag , Didy Ellipsen Schoko, Amasonas karikás, Manduca Chocolate Cake

    Comment


      Lea kezdi a mászást... Mindig máshol van a szőnyegen, mint az előbb
      Emese kincseink: Anna (2008.08.29), Lea (2010.09.17), pocaklakó 3. leányzó (aug.)
      Lana kék csillag , Didy Ellipsen Schoko, Amasonas karikás, Manduca Chocolate Cake

      Comment


        Csajok, nagyon jó volt ez a kis séta-kirándulás! Jól éreztük magunkat. Jázmin kibírta ébren hazáig, a liftben már aludt volna, de dumáltam. Így ágyban alszik, juhééé!
        Viszont a homokozó egy részét is hazahoztuk, ahogy levettem a hátamról az ágy előtt, hullott mint a fene Mindjárt megyek felsöpörni.

        Mikor megyünk legközelebb?

        LEa nagyon ügyes. PEdig még csak most született
        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

        Comment


          Áááá, nagyon irigykedem, olyan jó lett volna menni Veletek... Ehelyett itthon döglünk betegen
          Bea
          Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

          Comment


            Igen, igen, tök jó volt, Ildi, köszi az ötletet meg a kardigánt meg a rizsgolyót meg nem is tudom, minek is kértem még a receptjét?
            Én is megyek gyorsan aludni, míg Miki húzza a lóbőrt (ő is kibírta hazáig)
            szóval nap volt, vagyis délelőtt.
            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
            depisek, katt!

            Comment


              De jó, hogy jó volt, legközelebb mi is megyünk. Mondjuk nem voltunk messze tőletek, mert az Árpád hídnál találkoztam emmyvel, vart nekem kendőhöz alvócsuklyát, mert valahogy ez a sálas módszer nekem nem jött be, meg most már hova hordjak sálat? Jövő héten elviszem magammal megmutatni, bár lehet, hogy feleslegesen vettem, mert ma pl. Levi egy percet sem aludt a hátamon, meg amúgy se.
              Ja, Pynky, regisztráltam az sz7-re.
              Holnap még nem megyünk a biztonság kedvéért, nem tudom, meddig vagyunk fertőzőek, de ha semmi nem jön közbe, akkor a jövő hét tuti.
              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                De jó, hogy jó volt, legközelebb mi is megyünk. Mondjuk nem voltunk messze tőletek, mert az Árpád hídnál találkoztam emmyvel, vart nekem kendőhöz alvócsuklyát, mert valahogy ez a sálas módszer nekem nem jött be, meg most már hova hordjak sálat? Jövő héten elviszem magammal megmutatni, bár lehet, hogy feleslegesen vettem, mert ma pl. Levi egy percet sem aludt a hátamon, meg amúgy se.
                Ja, Pynky, regisztráltam az sz7-re.
                Holnap még nem megyünk a biztonság kedvéért, nem tudom, meddig vagyunk fertőzőek, de ha semmi nem jön közbe, akkor a jövő hét tuti.
                Kár, hogy nem jöttetek, meg holnap sem. Majd jövő héten.

                Gerda mondta, hogy ők neten rendeltek motoros cipővédőt, a Te forrásoddal mi a helyzet? Ha ott nem lesz, akkor ezügyben is csinálhatunk közös netes rendelést.
                két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                Eladó XIII. kerületi lakásunk

                Comment


                  Most a hagymázás melyik hétvégén lenne, és milyen messze?
                  Azt mondják a most hétvége esős lesz...
                  két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                  Eladó XIII. kerületi lakásunk

                  Comment


                    Nóri még mindig nem hajlandó aludni

                    Comment


                      ildi, mi is köszönjük a szervezést, jó ötlet volt!

                      nimi már a strand végénél kb aludt a hátamon, de csak rövidet,szóval nem baj, h kihagytuk a játszót...

                      katy, aztaaaa!
                      Edo és Nimród (2009/10/29)

                      Comment


                        Zsuzsi bocsi, ott nem tudtam elnézést kérni, mert Lilifegyelmezéssel voltam elfoglalva
                        Remélem nem ment vészes helyre, csak hátulról láttam az esetet

                        Pálmi Neked is bocs, de Lili nekiindult, így fel is pattantunk az érkező buszra
                        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                        Nagy zsibvásár itt

                        Comment


                          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zsuzsi bocsi, ott nem tudtam elnézést kérni, mert Lilifegyelmezéssel voltam elfoglalva
                          Remélem nem ment vészes helyre, csak hátulról láttam az esetet

                          Pálmi Neked is bocs, de Lili nekiindult, így fel is pattantunk az érkező buszra
                          Semmi baj, mi még tötymörögtünk, szóval

                          Holnap lesz vmi progr. a klubban?
                          P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                          Comment


                            Gyerekek, a véleményetekre vagyok kíváncsi.
                            Levit kb. egy hete levettem a nappali szopiról, már csak alváshoz-visszaalváshoz kellett neki, és mondhatni, hogy pár nap alatt probléma nélkül elfogadta a dolgot, alszik cici nélkül du.
                            Na aztán bejött a képbe a hányás, és múlt hét pénteken szinte egész nap cicin volt.
                            Na azóta baromi nehezen alszik el, rövidet alszik, - ma pl. nem aludt el a hátamon, pedig egész nap mentünk , a kocsiban aludt aztán egy órácskát, és megint rosszul ébredt- és aztán amikor ébred sokat sír, csak a kezemben hajlandó megnyugodni, de azt is csak úgy, ha állok vele, ha már leülök, kiakad. Van, hogy 20-30 perc is kell neki, hogy megnyugodjon. Éjszaka is nagyon sz...ul alszik a szuperhold óta, (aznap este fél egykor tudtuk lerakni aludni), fél-egy óránként ébred, cicizik, nyugtalanul, forgolódva alszik.
                            Szerintetek az nagyon gáz, és rosszat teszek vele, ha cici nélkül altatom el, de amikor ébred, és vígasztalhatatlan, adok neki egy kis cicit? Vagy ne adjak, mert összezavarom vele, hogy eddig nem volt, most meg igen?
                            Olyan tanácstalan vagyok.
                            Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                            Clauwi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zsuzsi bocsi, ott nem tudtam elnézést kérni, mert Lilifegyelmezéssel voltam elfoglalva
                              Remélem nem ment vészes helyre, csak hátulról láttam az esetet
                              Semmi gond, nem ment vészes helyekre, kiráztuk a pulcsit és kész. Csak megijedt. De nem nagyon.
                              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                              Comment


                                jó sokat írtatok én örülök, ha a játszóra eljutok B.-vel, ez a megfázás nem akar múlni, elég zavaró.... de legalább B. nem kapta el!

                                Inga az allergiára: euphrasia officinalis 9ch, de lehet szemcseppet is kapni ilyen hatóanyaggal, de a nevét pontosan nem tudom. ez a szemvidítófű latin neve. nekem ugyanilyen allergiám van, csak augusztusban. sőt szemvidítófű tea is van, borogatni is jó, meg én inni is szoktam. sajnos azt nem tudom, hogy gyereknek hogyan lehet adni.
                                Csilla
                                Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X