Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Allergiára én is Histamin-t szedtem, az egészen enyhített a tüneteken. Mikor olyan frankó jó idő volt, eszembe jutott, hogy ideje lenne már beszerezni...
    Emese kincseink: Anna (2008.08.29), Lea (2010.09.17), pocaklakó 3. leányzó (aug.)
    Lana kék csillag , Didy Ellipsen Schoko, Amasonas karikás, Manduca Chocolate Cake

    Comment


      Én is csatlakoznék: nagyon-nagyon jó volt a mai délelőtt!! Ildi, külön köszi! végül f4 felé sikerült Nórinak elaludni, de picit kibújt a másik szemfog is

      Rózsa, kemény dolog ez a szopival... jelen lexikális tudásommal pro is kontra is tudnék érvelni... Nem a foga jön? (Nóri akkor szokott ilyesmit csinálni...) De hogy mit tennék a helyedben? Hát, fogós kérdés... érzésekkel tudnék érvelni: én adnék neki, ha kéri....

      Comment


        merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Gyerekek, a véleményetekre vagyok kíváncsi.
        Én adnék neki cicit, amikor kéri. Egy betegség nagyon sokat kivesz az emberből, akkor is, ha felnőtt...
        Egy idő múlva próbálhatod megint az elválasztást (azért sikerült akkor leállni a nappali szopiról, mert nem kereste, de ez most változott). Most láthatóan a cici segit neki, erre van szüksége
        ((De mindenképp TE döntsd el belül, hogy mit akarsz-birsz-tudsz, mert ott bent dől el az eégsz ))
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          emese: Lea szuper

          tess: holnap átvinném a kuponokat, amiket porcnak gyűjtöttem. Otthon lesztek? Gondoltam reggel hivlak és megbeszéljük mikor jó
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            Búcsúzunk a kontinuum-elv szülőanyjától

            Szomorú vagyok (ezért is). Számomra ő volt, aki igazolta, hogy nem zombiufóhülyekretén vagyok, csak ösztönanya.
            Köszönöm, Jean
            Utoljára szerkesztette pynky; 2011.03.24., 23:58.
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              pynky nem jössz holnap klubba?
              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

              Nagy zsibvásár itt

              Comment


                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                tess: holnap átvinném a kuponokat, amiket porcnak gyűjtöttem. Otthon lesztek? Gondoltam reggel hivlak és megbeszéljük mikor jó
                Terka, én meg cserébe elpasszolnám a Pynkynek gyűjtött kuponokat. És esetleg még a kiscipőt is elvinnéd neki? MIndenesere elviszem, aztán legfeljebb visszahozom.
                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                depisek, katt!

                Comment


                  inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  pynky nem jössz holnap klubba?
                  Nem, Emma csanába szokik be

                  porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Terka, én meg cserébe elpasszolnám a Pynkynek gyűjtött kuponokat. És esetleg még a kiscipőt is elvinnéd neki? MIndenesere elviszem, aztán legfeljebb visszahozom.
                  Kösziköszi!! Biztos elhozza, majd adok neki csokit
                  (bocs, de mindig ezt mondom, amúgy abszolút számon tartom, ki nem eszik édességet )
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    Mi is nagyon élveztük a kirándulást, hazáig kibírta ébren Lázi, otthon nagyon altatni nem kellett... Aztán este 8-tól mindketten úgy aludtunk mint a bunda! Köszi Ildi az ötletet, szervezést!
                    Katy: te valami élénkítőszert adtál Nórinak...?
                    Rózsa, én is adnék neki cicit.
                    Klubba nem megyünk, mert a tegnapi takony a szabadban még elviselhető volt (a többiekre nézve), de hátha bujkál valami Láziban, nem szeretnék semmi rosszat átadni...
                    Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                    Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                    Comment


                      Jobbulást Lázinak!
                      Azért a keksz receptjét átadhatod nekünk
                      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                      Comment


                        alvás

                        Sziasztok!
                        Dorka anyukája vagyok, Adrienn. Egy pár hete nem jutunk el a klubba
                        Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mit csináljak
                        Dorka egész jó alvó, cici nélkül alszik el, leteszem és bemegyek hozzá, ha hív. Vagy 1szer vagy 10szer Viszont mostanság egyrészt kitalálta, hogy nem akar hálózsákban aludni...egyszerűen leszedi magáról. Eddig visszatettem rá, mikor már elaludt, de úgy néz ki, hogy most már ez se tetszik neki, amikor felébred éjszaka, kapálózik és félálomba le akarja venni...a takaró se jó megoldás, mert azt is lerúgja magáról dühösen no de akkor hogy? miben?
                        A másik fele az alvásmizériának, hogy drágám kimászott a kiságyból...most először. Szóval a fejre esés elkerülése végett vagy kiveszem a kiságy 2 rácsát, vagy ott fekszem mellette, amíg el nem alszik. Ez a második nálunk elég kivitelezhetetlen, mert akkor csak játszik velem
                        Viszont ha kiveszem a rácsot, akkor ugyan mitől fog a kiságyban maradni?! Mi a menete ennek rácsos-nem rácsos váltásnak? Eléggé parázok tőle
                        Előre is köszi a tippeket!
                        Adrienn

                        Comment


                          Szia Adrienn!

                          Bár J még fiatal, de mikor naagyon nem akar aludni, akkor én bizony befekszem az ágyba, ő meg ha akar jön-megy egy darabig. De nem az egész lakásban, hanem a szobában, vagy max az átjáróban, mert ott becsukom az ajtót. Aztán eygszer csak elfárad és akkor odajön, bújik, fetreng, majd elalszik. Ha cicire nem, akkor volt már, hogy hozzámbújt, én a hátát simogattam, és úgy. Vagy bizony ringattam fél órát-órát, ha az kellett, még így 10 kilósan is előfordul. (Tudod, olyan még nem volt, hogy sehogy se volt )
                          Hálózsák meg nálunk sose volt... arra nem tudok mit mondani. A takarót ugyan lemocorogja néha, de akkor visszatakarom és kész. Mivel body+rugiban alszik, nem félek hogy megfázna.
                          Utoljára szerkesztette dzsuz; 2011.03.25., 15:42.
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            Dudori: pontosabb infókra van szükségünk
                            Mennyi idős a kislányod? Hogy-hol alszik? Szopik-e még? Van-e most valami nyűgje, ami miatt másképp viselkedik mint eddig (most kiállt betegség, fogzás stb.)? Történt-e mostanában valami, ami megzavarhatta (utazás, új ismerősök stb.)?
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              Dudori van polár pizsi, ha attól félsz megfázik.
                              Tök jó volt a kirándulás, menjünk megint.
                              Ildikó

                              Comment


                                cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Tök jó volt a kirándulás, menjünk megint.
                                P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X