Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Magdi megyünk együtt?

    lőttek a hétvégi medvehangyázásnak
    elfelejtettem h. ménk anyósékhoz, ha valaki hozna nekünk megköszönném, hazafele (vasárnap) be is tudunk ugrani érte, Zsuzsi bevállalod?
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    Comment


      Gerda, menjünk
      Levágtam G haját... kicsit golyófeje lett, de szerinte elsőre nem rossz.
      (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
      depisek, katt!

      Comment


        Kicsit gondolkodom, hogy mi is menjünk-e, mert évekkel ezelőtt voltam utoljára a Margitszigeten. De a múlt heti lerobbanásunk kicsit visszatart, bár szabad ég alatt, ill. hátamon a gyerekkel, ha tartjuk a távolságot, nem hinném, hogy gond lenne.
        Az intimtorna engem is érdekel a pontos infók függvényében.
        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
        Clauwi hordozási tanácsadó

        Comment


          Csütörtökön mi is megyünk a Szigetre, mi leszünk a Margit híd felől támadó különítmény. Találkozunk az állatkertnél.

          A medvehagymás kaland is érdekel!

          Előkerült a Sears könyvem (Éjszakai gondoskodás), ha vki kéri, kölcsön tudom adni.

          Andus, jól vagytok? Hogy sikerült a szülinap?

          Comment


            Lányok, néha kissé felületesen olvastok...
            Intimtorna: ápr. 5-től indulna, 4 db kedd délelőtt. 10E Ft.
            Gyerekek jöhetnek.
            A kezdést szerintem meg lehet beszélni, nekem pl. a 10 óra lenne ideális.
            Jelentkezőket felirtam, a kérdőjeleseket is.

            Medvehagyma: szintén nem irtam, hogy ezen a hétvégén legyen
            Az mindig az időtől függ, mikor hajt ki jobban, de már láttam a piacon.

            dzsuzhoz csatlakozva: én is nagyon szeretem, kedvencem a medvehagyma krémleves, de túróhoz keverve a gyerekek is megeszik (a körözöttet nem, mert csíp a fokhagyma), mert nem olyan csipi, mint a fokhagyma. Meg medvehagymás pogi

            dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            (Elfér amúgy egy 5 személyesben két baba/gyerekülés és 3 felnőtt? Rémlik, hogy mentem már így, és én ültem a két babülés közt hátul,de jól emlékszem?)
            A miénkben igen, de kis kocsiban nem annyira, hacsak nem lapraszerelt a felnőtt

            porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mikit csak a férjemre hagyhatnám, ő meg elvileg nagyon lelkes ilyesmiben, de gyakorlatilag nem annyira... úgyhogy most inkább egy szobabiciklin töröm a fejem, ahhoz nem kell elmenni itthonról.
            Az intimtornát úgy beszéltem meg, h jöhetnek a gyerekek

            beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kérek szépen telefonos elérhetőséget és címet, hogy hol és mikor tudnánk megoldani a kendőátvételt...
            Irok privit a cimmel. A lelőhely a gps-ben van, azt később tudom csak megmondani
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              csütörtökön ér menni a szomszéd kerületből is?
              Edo és Nimród (2009/10/29)

              Comment


                Margitsziget és a medvehagyma is okés! (feltéve ha nem szombaton megyünk, de nagyon szeretnék menni oda is)
                Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                Aki aromaterapeuta is

                Comment


                  Margitszigethez jó szórakozást, én dolgozom csütörtökön...

                  Viszont medvehagyma érdekelne, akár szedni is szívesen, de ha pont nem érnénk rá (elég be vannak táblázva a hétvégéink), akkor majd szed nekünk valaki? De erre még visszatérünk.

                  Én is tervezek menni a syma csarnokba, kéne egy mamamis különítmény! Ki mikor megy? Nekem az első nap délelőtt (ápr 1) tűnik ideálisnak. Valaki?
                  Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                  Comment


                    zsofizsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én is tervezek menni a syma csarnokba, kéne egy mamamis különítmény! Ki mikor megy? Nekem az első nap délelőtt (ápr 1) tűnik ideálisnak. Valaki?
                    Most én olvastam felületesen: mi lesz a s. csarnokban?
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      pynky, http://www.syma.hu/cipovasar/

                      hol van a jó medvehagymázó helyetek?

                      Comment


                        cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Legyen akkor csütörtök 10-kor, zenélő kút.
                        Magdi sztem én még babakocsit is viszek vagy banyatankot és azon húzom a fiam.


                        inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Magdi megyünk együtt?

                        lőttek a hétvégi medvehangyázásnak
                        elfelejtettem h. ménk anyósékhoz, ha valaki hozna nekünk megköszönném, hazafele (vasárnap) be is tudunk ugrani érte, Zsuzsi bevállalod?
                        Esetleg fél-háromnegyed közt az Árpád hídnál 26-os megállóban mi is csatlakoznánk!
                        Természetesen hozok, ha nem tudtok jönni, de nem most hétvégét mondta pynky.

                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Intimtorna: ápr. 5-től indulna, 4 db kedd délelőtt. 10E Ft.
                        Gyerekek jöhetnek.
                        A kezdést szerintem meg lehet beszélni, nekem pl. a 10 óra lenne ideális.
                        Jelentkezőket felirtam, a kérdőjeleseket is.

                        A miénkben igen, de kis kocsiban nem annyira, hacsak nem lapraszerelt a felnőtt
                        A 10 óra nekünk is jó. Szuper az egész!
                        A szülő plusz felnőttet meg azért kérdem, mert ha esetleg úgy jön ki minden, akkor Z is jönne, és elvileg még el tudánk akkor vinni egy baba-mama párost


                        kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        csütörtökön ér menni a szomszéd kerületből is?
                        Szerintem egyértelműen igen.

                        Rózsa! Szerintem Ti is jöhettek, ha már nem vagytok betegek. Szabad ég alatt egészen más, nem lesz ott a sok szájbavevős játék stb. De azért szóljon más is ez ügyben!

                        Symába mi is benéznénk, de még nemtom, mikor, nekünk nem csak hétvége jó, sőt, írtózom a hétvégi tömegtől.
                        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                        Comment


                          pynky, írnám be a naptárba az intimtornát... de meddig is tart egy alkalom? 1 óra? több óra? hány óraa??

                          Ja és holis? Biztos írtad, de nem emlékszem
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            Most hozta a postás a vándor hajtka ssc-t, holnap visszük. Még egy indok annak, akit érdekel, hogy eljöjjön
                            Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                            Comment


                              Én a körözöttbe nem rakok fokhagymát...

                              Holnap aki késik, arra max 10 percet várunk. Valakinek a telószámát biztos tudja mindenki, ha nem akkor szaladjon utánunk. Vagy írjon privit megadom a számom. (Ez akkor lesz a legviccesebb, ha én kések.)
                              Ildikó

                              Comment


                                Oké, akkor tízkor. Babakocsit nem viszek, mert a miénk (megvettem Gyuzsó terepjáróját) isteni jó, de nem bkv-kompatibilis (de mindegy is, mert nincs kocsi, amit én bármilyen járműbe beemelek). De ezt a banyatankot még megfontolom
                                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                                depisek, katt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X