Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pynky, hozzak kancsót? Van 1 db üveg vizes kancsóm, ha kell.

    III. kerületi kéréssel kapcsolatban én is szívesen segítek, ha nem oldódik meg.
    Hajni, Hajas Dóri baba anyukája

    Comment


      ahajni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pynky, hozzak kancsót? Van 1 db üveg vizes kancsóm, ha kell.

      III. kerületi kéréssel kapcsolatban én is szívesen segítek, ha nem oldódik meg.
      Hát, Hajni... az a helyzet, hogy ha hozol, el is kell vinned Az is menni fog?
      Csak mert nem szeretnék mindenféle törékeny cuccal manőverezni hazafelé. Inkább jófajta műanyag kéne
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        Pynky sztem megyünk, most már senki nem beteg (kopp-kopp). Ha van még bármi ami hiányzik vagy esetleg, ha aznap valami az eszedbe jut hívj sos-be, most ezt tudom felajánlani.
        Ildikó

        Comment


          Na, most már mi is biztosan megyünk.
          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

          Comment


            Nekünk van két műanyag kancsónk,elvigyem? de csak klubra mert itthonishasználatbanvanank
            Vicus és E. + Z klubunk
            privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
            totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

            Comment


              cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pynky sztem megyünk, most már senki nem beteg (kopp-kopp). Ha van még bármi ami hiányzik vagy esetleg, ha aznap valami az eszedbe jut hívj sos-be, most ezt tudom felajánlani.


              Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekünk van két műanyag kancsónk,elvigyem? de csak klubra mert itthonishasználatbanvanank
              Jöhetnek!

              dzsuz: szuper

              Képzeljétek, hallottam rebesgetni valami vidékieket, akik buszt szerveznek, hogy feljöjjenek (de még csak halkan mondták, úgyhogy titkos )
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                Lányok, lenne egy kérésem. Valószínűleg a hormonok hatására, de teljesen nati fecske bolond lettem.

                ami azért vicces, mert élőben még sosem láttam, de képen nagyon, de nagyon tetszik.
                Ha valakinek esetleg van fecskés kendője, mindegy milyen, és el tudná hozni a klubba, hogy megnézzem élőben, azt nagyon, nagyon megköszönném. Hátha csalódok benne, és kigyógyulok ebből az irreális rajongásomból.
                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                Clauwi hordozási tanácsadó

                Comment


                  [QUOTE=pynky;2029015]Miattad nem 1. hétvége Ajándék a kendőkért


                  Drága vagy, már majdnem eltérültem, hogy én ugyan ilyen időben nem, de akkor megyek
                  Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                  I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                  Comment


                    merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lányok, lenne egy kérésem. Valószínűleg a hormonok hatására, de teljesen nati fecske bolond lettem.

                    ami azért vicces, mert élőben még sosem láttam, de képen nagyon, de nagyon tetszik.
                    Ha valakinek esetleg van fecskés kendője, mindegy milyen, és el tudná hozni a klubba, hogy megnézzem élőben, azt nagyon, nagyon megköszönném. Hátha csalódok benne, és kigyógyulok ebből az irreális rajongásomból.
                    veszélyes játék... nekem nincs, de meglepődnék, ha csalódnál...
                    Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                    baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                    nézzetek texpeles videót ITT!
                    ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                    Comment


                      Kicsit off: ilyen hidegben is elmerjek indulni? hétvégére is -10-et mondanak? ilyen hidegben Ti kiszoktátok vinni őket? nekünk kb. egy óra lenne az út, jó abból nagyrészt buszon metróban, de néha még a buszon sem fűtenek...
                      Andi és Bende - 2011/06/02 már ovis

                      Comment


                        Csilladulával megyünk biztosan, ( sok kötelezettségem van)
                        Vigyünk kendőket is (mármint azon kívül amiben lesznek a lurkók?).
                        Rita az anyatigris
                        Bernadett1996, Atesz1999,Zsolti2007,András2010,

                        Comment


                          Sajnos mégsem jön össze a klub, anyósék aznap jönnek lányt köszönteni...
                          Viszont Sprite (vagyis a férje) hozna nekem egy csomagot, valaki lenne olyan tündér (esetleg másnak nem visznek dolgokat?), hogy átveszi tőle, és tárolja hétfőig. Legjobb egy kerületi mamami lenne, így a férj hétfőn ebédszünetben el tudna ugrani a holmikért majd.

                          (vagy egy olyan anyuka, aki III. kerület, de Flóriánhoz közel )
                          A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                          Comment


                            Itt is írom,hogy én konkrétan nem biztos,hogy feljutok,tekintve,hogy itt akkora hó van,az utak majdhogynem járhatatlanok (a kis falu varázsa),plusz idő közben megműtöttek,úgyhogy ki kéne feküdnöm a gyerekágyi időszakot.De a férjem tuti megy ha más nem vonattal és ő intézné az intézni valókat.

                            Pynky!
                            Nem gond,ha nem megy be konkrétan a klubba,hanem ott előtérbe vagy valahol elintézi a dolgokat?Nem éppen klubozós fajtaDe "rágcsizni" valót küldök vele.
                            De azért remélem feljutunk...
                            Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                            Villő '16 és Ötöske várható '18

                            Comment


                              Sprite: most nézem csak, hogy ma egy hónapos a legkisebbed, szerintem mindenki megérti, ha nem sütsz, mész, hanem pihensz még!
                              A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                              Comment


                                Mazsola01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sajnos mégsem jön össze a klub, anyósék aznap jönnek lányt köszönteni...
                                Viszont Sprite (vagyis a férje) hozna nekem egy csomagot, valaki lenne olyan tündér (esetleg másnak nem visznek dolgokat?), hogy átveszi tőle, és tárolja hétfőig. Legjobb egy kerületi mamami lenne, így a férj hétfőn ebédszünetben el tudna ugrani a holmikért majd.

                                (vagy egy olyan anyuka, aki III. kerület, de Flóriánhoz közel )
                                szia Mazsola!

                                en tudom vallalni, raadasul csillaghegyi vagyok.
                                ha gondolod, szivesen elhozom amit kell
                                Szilvi, Ákos (2012.03.10.) anyukája, akit hordozok és moshatóba csomagolok + Zente (2014.02.03.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X