Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Rékica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 99%, hogy megyek. Az még kérdéses, hogy jön-e vélem más. Sütni nem lesz időm, úgyhogy inkább piával (6x1,5l ásványvíz) készülök, meg ha jó előre csomagolt keksz (pl.: pilóta?), akkor viszek olyat is.
    Hozzál nyugodtan kekszet, de úgy hogy ne bontsd ki rögtön. Ha látod hogy van elég kaja, akkor nem kell
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Pynky! Sajnos Imi éjjel rosszul lett, nem tudunk menni holnap, de ha lehet, akkor beugranék, mert van több hozni- és vinnivalóm. Lehet? Cserébe sütök kenyeret, amit megígértem.
      Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

      Comment


        Negyela eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pynky csinálhatok én Görhönyt is ? ( krumplilángos..stb) mivel az édességsütés nem nagyon megy..
        Nálunk a krumpli lángost pampuskának hívjákÉn is gondoltam rá,de inkább mást sütök.A köménymagos sós tallérok már sütésre várnak+vízenkött (ha lesz időm) de viszek meglepit is
        Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
        Villő '16 és Ötöske várható '18

        Comment


          Ne haragudjatok, hogy nincs időm visszaolvasni, de lenne pár kérdésem Lesz névtábla a nicknevekkel? Lehet, hogy nem lesz időm ma sütni, mert kicsit sűrű délután vár rám, de természetesen szeretnék vinni valamit. Mit vigyek? Mondjuk gyümölcsöt, ásványvizet? Vagy abból már lesz elég és van más, ami még jó lenne?
          Köszi a segítséget!
          Edy és a fiúk: Férj ,csokiszemű Kornél (2011.02.), szöszke Zétény (2012.07.), vigyorgombóc Nándor (2014.12.) és meglepi Simon (2017.03.)

          Comment


            nálam is meghiúsult a sütés, gyümölcs? buláta?pufikuki? ásványosvíz??
            Vicus és E. + Z klubunk
            privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
            totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

            Comment


              mi sajnos mégsem tudunk menni -betegek lettünk á, jellemző, hogy pont most , úgy mentem volna. Gondolok Rátok, jó klubozást!
              Viki
              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

              Comment


                Hehe, én nem is terveztem, hogy sütök. Addig jó nektek! Viszek, amit találok, meg keresek valami pékséget útközben. Ha jól látom leszünk páran.
                Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
                Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

                Comment


                  megyünk és remélem viszünk pogit
                  Kata

                  Comment


                    Mi is tutira megyünk, csak megerősítésképpen írom.
                    Viszont J még mindig ébren van, így nem tudom,reggel tudok-e korábban menni, de ha tudok igyekszem
                    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                    Comment


                      No, végül én tuti megyek, de lehet, hogy csak egyedül...
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        úgy néz ki, hogy mi is megyünk.

                        Comment


                          Egy valamit áruljatok el. Bkv-val hogy jutok el ide?

                          Comment


                            Orsi simán hozhattad volna te is a bögréket - így viszont legalább ki tudom fizetni.
                            Bkv: 1-es villamos Népfürdő utcai megállója, a lépcsőn le a híd alá, onnan balra, át a zebrán, előre egy sarok, az a Dagály utca, és onnan már kövesd a hordozós gyülekezetet (fehér modern épület barna fakerítéssel)
                            Vagy: Lehel tértől 133-mas busz, akkor szállsz le, miután átjöttél a híd alatt, előre vagy 100 métert, át a zebrán, és jobbra.
                            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                            depisek, katt!

                            Comment


                              Térkép itt. Azt hittem már betettem, de úgy látszik máshová.

                              Az 1. hsz-ban olvashatók az alapinfók. (Pl. hogy lesz névtábla.)


                              Kerületi lányok: nem kell korábban jönni, mindent elrendeznek nekünk reggel a művházasok

                              Mindenki jöjjön, aki tud/akar/satöbbi.
                              Akinek valami kéréseóhajasóhaja van, hívjon: 30 222 3 444 a számom. (De olyannal ne légyszi, hogy itt állok egy sarkon, merre menjek, mert tájékozódni nem tudok. jobban jár akit nem igazítok útba )
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                Magdi, akkor reggel nálatok kezdünk
                                "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                                Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X