Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mézes? Puha, de "káros" mézesben jó vagyok. Jóóó sok méz, jóó sok cukor..
    nagyon szeretjük a káros mézest is
    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

    Comment


      Szuper, a dátum is remek én is megyek. Legkisebbet mindenképpen viszem, de lehet, hogy autóval megyünk teljes család, még kiderül
      Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
      I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

      Comment


        Mi is megyünk, hacsak nagyon nem jön közbe valami. Kende ippeg lázas volt reggel...
        András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

        Comment


          Sziasztok, FB-ról jövök, Celesztina Viki megosztása alapján
          Nagyon köszönöm, hogy megemlítettél, Pynky, és nagyon örülök, hogy lesz KLUB!!!
          NAgyon sok sikert kívánok! Ha itthon leszek, megyek én is
          Hordozókkal tudod, mi van, jelentkezz
          puszilok mindenkit
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            Naptárba beírva, remélem, összejön
            Maczy, meg a bocsok: Bori (07.01.29.), a kisasszony , Zsombor (09.02.27.), az égedelem , Janka (11.09.21.), a ráérős maratonista októberben elérjük az optimumot, és mindehez a körítés

            Comment


              Van kedve valakinek előtte a Margitszigeten futni? Ilyesmire gondoltam, hogy találkozó 9-kor a HÁZ kapuja előtt (bocsi nekem ÚTTÖRŐHÁZ én itt voltam gyerek!), kifutnánk a szigetre mondjuk max 1 kört, de mindenki ott fordul vissza ahol akar... Nem nagy tempóval...

              Lehet, hogy HÜLYE ötlet???!!!
              Jégkor
              gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

              Comment


                Pynky!
                Gondolom, nem baj, de azért szólok. Egy anyukát a bölcsiben pár hete letámadtam, hogy kendőzzenek, ma kérdeztem, még nem járt utána a dolognak. Akkor, mondom magamban, adjunk egy kis lökést, és elhívtam klubba. Nem mamami, de majd lesz
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  Pannarizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szuper, a dátum is remek én is megyek. Legkisebbet mindenképpen viszem, de lehet, hogy autóval megyünk teljes család, még kiderül
                  Miattad nem 1. hétvége Ajándék a kendőkért

                  kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nagyon köszönöm, hogy megemlítettél, Pynky, és nagyon örülök, hogy lesz KLUB!!!
                  Viccelsz?

                  jegkor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Lehet, hogy HÜLYE ötlet???!!!
                  Én nem megyek, khm... sok a dolgom

                  rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pynky!
                  Gondolom, nem baj, de azért szólok. Egy anyukát a bölcsiben pár hete letámadtam, hogy kendőzzenek, ma kérdeztem, még nem járt utána a dolognak. Akkor, mondom magamban, adjunk egy kis lökést, és elhívtam klubba. Nem mamami, de majd lesz
                  Dehogy baj! Szerintem sokan "térítődtek meg" a klubban, csak a látványtól
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    FB-on hol van a klub?
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      kisvic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      FB-on hol van a klub?
                      Szerintem Viki másképp osztotta meg
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Csereberék régi-módra

                        Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        jessz ó jessz))))))))
                        mi is megyünk! csak ne legyünk dögrováson
                        Kata, hoznád a paprikafüzért, amit Krilla vitt hozzád?
                        (Köszi a tárolást neked! Illának meg a füzért! )

                        Kisvic: neked a talicskaizét viszem
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          Kisvic: http://www.facebook.com/pages/Hordoz...4423176?ref=ts itt írt róla Viki
                          Andi
                          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                          Comment


                            Köszi csajok!!!!!!! Pynky neked külön a taligát is!!!!!

                            Kérdezném: A III. kerületből jön valaki klubba?
                            Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                            Comment


                              kisvic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Köszi csajok!!!!!!! Pynky neked külön a taligát is!!!!!

                              Kérdezném: A III. kerületből jön valaki klubba?
                              Szia!

                              Igen, ha minden jól megy, én
                              Szilvi, Ákos (2012.03.10.) anyukája, akit hordozok és moshatóba csomagolok + Zente (2014.02.03.)

                              Comment


                                bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Réka, tényleg ezer éve megbeszéltük a forralt borozást, aztán azóta sem!
                                Mer' mindig szülünk, azé'! Ami késik, nem múlik.
                                Ha megyek is a februárira, oda nem mernék vinni, még a végén indítana...vagy klubbanszülés? 30 centi hóval (hátha az is lesz addig)?
                                Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                                és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X