Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zsófi! Szia! Már harom mailt írtam, de nincs válasz, így epp aggódom, hogy megkapod e a leveleket. Beszéltünk még nyáron, kapucnit szeretnék nagyon az almás meitaiomhoz!
    , Tampocak (2012.május)

    Comment


      Barki barhogy el tudja erni Zsofit??? Vagy csak barangoljak Erden es kiabaljak, hatha kinez egy kertbol?
      , Tampocak (2012.május)

      Comment


        Írtál neki a fb-on? Esetleg ott háta.
        Ági

        Comment


          Irtam en mar mindenhol, amit ki tudtam talalni, e-maileket, meg itt meg mar FBn is... De azert koszi
          , Tampocak (2012.május)

          Comment


            Zsófi, ha idetalálsz nézz rá légyszíves az email-eidre is! Már többet is írtam. 1 hónapja várom a (kifizetett) övtáskám. Ha a posta keverte el nagyonszépen kérlek küldj egy rg számot, hogy intézkedni tudjak, mert se táskám, se pénzem
            A és H (11.11.11.) + Gy (14.02.04.)

            Comment


              Én meg a zsákomat várom már régóta

              Comment


                gyönyörűek

                Comment


                  Hello!

                  Ebből az anyagból maradt esetleg bármennyi, bármilyen formában? Vagy honnan lehetne szerezni? http://taskak.zoka7.fotoalbum.hu/vie...ureid/13606771

                  Illetve egy normál Hajtka mt-t mennyire lehet átalakítani? A vállpántja túl széles és hosszú nekem, a derakát pedig normál kötősből szeretném csatosra átalakíttani. Ilyet tudsz csinálni? Nem sürgős egyáltalán, csak ettől függ, hogy megtartom-e.
                  A, az SSC hero és az elsős Á, aki már nem SSC-töltelék (2010. ősz)
                  Keresek: elliptikus trénert és Star Wars-os dolgokat

                  Comment


                    Keresnék én is Hajtka övtáskát használtan,van valakine,aki megválna tőle?
                    Anya(Adrienn),Apa és két kicsi kincse:Alma (2009.07.21.) és Lola (2012.05.07.)

                    Comment


                      Szia Zsofi, nem vagyok facebookon, de hallottam, hogy nehany ovtaskat akcioztal, erdekelne egy S v M-es. Koszi, szia
                      Eszter vagyok, gyerekek: Dominik és Lenka

                      Comment


                        sziaszok!

                        azért írok ide, hátha tud valaki Zsófiról valamit....egy ismerősöm szeretne tőle rendelni, de nem tud kapcsolatba lépni vele. nem válaszol az e-mailre, és facebookon sem.

                        remélem, jól van!
                        Judit, babáim: Tomi 2006. 05. 16. (csokiszemű szerelem) és Lina 2010. 05. 18. (a cicifüggő királykisasszony)

                        Comment


                          Zsófiék külföldre költöztek..
                          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                          Comment


                            köszi szépen az infot! akkor ez a Hajtka hordozók végét jelenti?! vagy tud még készíteni? kár, hogy nem tudunk róla, Facebook-on is sokan keresik.
                            Akkor megmondom a barátnőmnek, hogy szeressen bele egy másik mei tai-ba
                            Judit, babáim: Tomi 2006. 05. 16. (csokiszemű szerelem) és Lina 2010. 05. 18. (a cicifüggő királykisasszony)

                            Comment


                              Sziasztok! Tudom, hogy többeteknél csak költői kérdés szerencsére, de Marica szeretne egy naprakész összesítést látni és ezért kérdezem, hogy szeretnétek-e fenntartani a wham topikotokat a jövőben is. Elég csak egy igen, vagy nem, vagy esetleg határidős (mondjuk szeptemberig igen) válasz, én azt bevezetem egy doksiba és készen is vagyunk. Itt a topikban válaszoljatok légyszi, mert a privik gyakran elkeverednek. Köszönöm szépen!
                              Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X