Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    hellot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még januárban írtam, de azóta sem kaptam semmi visszajelzést. Pedig tényleg vágyom egy övtatyóra. Nézegetem a mindenféle webboltok Hajtka kínálatát, de egyikben sem találtam meg az "igazit" (színösszeállításban), ezért jó lenne, ha tudnék egyedi megbeszélés alapján rendelni.
    Email-t írj neki. És most akció van, -15% mindenből. Érdemes kihasználni.
    Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

    Comment


      Itt vagyok, elnézést, hogy olyan rég jöttem.

      Rita jól mondja, anyák napi akció keretében most minden Hajtka terméket 15% kedvezménnyel tudtok megvásárolni: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

      Ha valaki nincs facebookon, az nem lehet akadály. Ha egy barát/ismerős/családtag szól hozzá és osztja meg a képet, az is tökéletes, de ha nincs ilyen, az sem tragédia..

      Olvasok vissza és válaszolok mindenkinek.
      Zsófi

      Comment


        hellot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Még januárban írtam, de azóta sem kaptam semmi visszajelzést. Pedig tényleg vágyom egy övtatyóra. Nézegetem a mindenféle webboltok Hajtka kínálatát, de egyikben sem találtam meg az "igazit" (színösszeállításban), ezért jó lenne, ha tudnék egyedi megbeszélés alapján rendelni.
        Válaszoltam e-mailben, Timi!
        Zsófi

        Comment


          bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Zsófi! Tudsz az L-es övtatyóimból M-eseket varázsolni?
          Igen, de sajnos elég nagy meló (át kell tenni a tépőzárat is). 1000 Ft-ért rövidítek.
          Ha szeretnéd, hogy megcsináljam, akkor holnap dél körül akár tudunk a Moszkván találkozni! Ha holnap nem, akkor még a péntek délután is jó lehet.
          Zsófi

          Comment


            Zuzka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia,

            meg lehet nézni a szépséges hordozós táskáidat valahol élőben?
            Nagyon tetszenek, de mielőtt rendelnék, belenéznék jó közelről!
            Sajnos nincsen most sehol, de készülőben van a Mamami Boltba 3 db. Ha írsz egy emailt, szólok, ha kész vannak!
            Zsófi

            Comment


              zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves Hordozó-készítő!
              lelkes hordozós anyukákból alakult egyesületünk Kaposváron már több mint egy éve.
              májusban megvalósul az álmunk,anyaközpontot avatunk!egy közösségi helyet képzelünk el,ahova szívesen térnek be a családok,beszélgetni,játszani,jól érezni magukat.
              programjainkról és a fő csapásvonalról,terveinkről honlapunkon olvashatsz:www.csepke.5mp.eu
              a babahordozó klubban és az anyaközpontban rendezvényeinken is szeretnénk lehetővé tenni a családoknak a hordozó kölcsönzést.az eddigi hordozóink nagy része saját hordozó-az egyesület tagjainak sajátjai,amiket kölcsönzésre szoktunk kiadni.
              szeretnénk azonban minél több családod hordozásra bíztatni,és ezért minél többféle hordozóeszközre volna szükségünk.a hordozókat végzett hordozási tanácsadó ismerteti meg az érdeklődőkkel!
              kérjük,amennyiben lehetőséged van rá,adományozz nekünk egy mintapéldányt termékeidből!
              amit cserében nyújtani tudunk:egy kis reklám-megismertetjük a hozzánk fordulókat a hordozóddal,kölcsönözhetik,kipróbálhatják.és az adományozókat feltüntetjük honlapunkon a támogatóink,partnereink menüpont alatt.
              amennyiben küldenél nekünk hordozót kérlek keress priviben vagy a babahordozopontkvarkukacgmailpontcom címen.
              köszönettel a csepkék nevében:Kis Zsófia,baba-és gyermekhordozási tanácsadó
              __________________
              Zsizsi, nagy örömmel támogatom a kezdeményezéseteket! Épp tegnap kaptam vissza Orsitól a klubos Hajtkát, azt el is tudom küldeni. Szép állapotban van, nem volt sokat használva. Megadod emailben (hajtkakukact-online.hu), hogy hova küldjem?
              Zsófi

              Comment


                Draka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Zsófi!

                Ebben az évben a gyömrői anyukák és apukák is csatlakoznak a születés hetéhez, megszervezzük helyi programunkat. Nagyon szeretnénk népszerűsíteni, terjeszteni a kötődő nevelés, a természetes szülés, az igényszerinti szoptatás, a hordozás gondolatát, gyakorlatát itt helyben.
                Ehhez szeretnénk a te segítségedet is kérni. Számos színes programmal várjuk a legkisebbeket, a nagyobbacskákat és a felnőtteket, reméljük, hogy emlékezetes, maradandó lesz számukra ez a két nap. Meghírdettük rajzpályázatunkat, illetve szeretnénk tombolát is. Ehhez várunk tárgyi felajánlásokat. A WAHM-oknak természetesen reklám lehetőséget is tudunk biztosítani cserébe


                Köszönjük, ha támogatsz bennünket
                Kedves Adrienn, két 30%-os kupont tudnék felajánlani, ha még nem írok későn! Megadod emailben, hogy hova küldjem?
                Zsófi

                Comment


                  gazella eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  szia, milyen átfutási idővel készítesz övtáskát? ill. egy xl-esből mennyiért tudnál l-est csinálni? köszi
                  1 hét az övtáska elkészülési ideje.
                  Rövidítést 1000 Ft-ért vállalok.
                  (azt hiszem, már nem aktuális a kérdésed, de hátha más is épp ezekre az infőkra áhitott..)
                  Zsófi

                  Comment


                    Zsófi, még az amcsi barátnőmnek is nagyon tetszenek a fb-on táskáid, hordozóid!
                    Ági

                    Comment


                      zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Igen, de sajnos elég nagy meló (át kell tenni a tépőzárat is). 1000 Ft-ért rövidítek.
                      Ha szeretnéd, hogy megcsináljam, akkor holnap dél körül akár tudunk a Moszkván találkozni! Ha holnap nem, akkor még a péntek délután is jó lehet.
                      Holnap pont háziasszony leszek a klubban, de megpróbállak hívni!
                      Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                      Comment


                        írtam emailt Zsófi.
                        az övtatyó méreteket hol találom ?

                        Comment


                          Övtáska méretek a facebookon a jegyzetek között: https://www.facebook.com/note.php?no...57666430920179

                          Ági, ennek nagyon örülök!!
                          Zsófi

                          Comment


                            Zsófi ide is írok, mert nem tudok jobbat kitalálni már
                            kérlek írjál mikor vehetem át a tűtartómat!
                            köszi!
                            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                            Comment


                              tű-relmetlen vagy, Kata? :-p
                              Hajni, Samu és Luca mamája

                              Comment


                                magyarday eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                tű-relmetlen vagy, Kata? :-p
                                Hajni

                                már nem vagyok, megkaptam és gyönyör(t)ű tartó lett
                                " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X