Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok, szólok, ha vinnénk, csak azért gondoltam, hogy jobb lenne így, mert a tatyóval együtt akkor menne a hordozó is vissza, a puffokkal meg a cserecucc
    Jaa,ok! Cserecucc köszi most nem kell,totálisan kiment a hátam .Akkor szólj ha jöttök
    Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

    Comment


      jesszusom, de nem a hordozóstól, ugye? javuljatok
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        Babzsákhintát nem készítetek? Nagyon szép a hordozó, gratula! Igazából ps gyöngyöm van. Csak meg kellene varrni.... Mindjárt jövök, mire gondoltam....
        Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
        ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
        ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

        Comment


          Havat lapátoltam
          Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

          Comment


            Berbuch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Babzsákhintát nem készítetek? Nagyon szép a hordozó, gratula! Igazából ps gyöngyöm van. Csak meg kellene varrni.... Mindjárt jövök, mire gondoltam....
            nahát, ilyenről még nem hallottam, kíváncsi vagyok

            ....és úristen! de szeretem az őrséget
            Utoljára szerkesztette atak; 2010.01.20., 17:18.
            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

            Comment


              Vizsom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Havat lapátoltam
              óóó, akkor gyógyuljál gyorsan nagyon sajnálom
              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

              Comment


                Szóval.... Nem fejeztem be, virágokat, és lepkéket még rá! Ha meg tudunk egyezni, vendégül látlak itt egy hétvégére. ok? Választhatsz is. Hegyi présház, vadregényes, vagy itt nálunk. (6 szobánk van.)
                Mellékletek
                Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                Comment


                  jaaa, ismerem. mint az ikeás (profi lett a grafika)

                  ha sikerül megcsinálnom magunknak is varrok egy ilyet

                  hű de jó lenne, mert télen csak a méz az, ami onnan van nekünk, meg az emlékek, de az ország legeslegszebb része az...igyekszem úgy csinálni, hogy megegyezzünk

                  anyagát miből gondoltad? sima vászonból? a kép alapján olíva zöld, és drapp? ilyen nekem sima twill van 300g-os. elég erős, ebből vannak az ssc-k jelenleg.

                  írjál légyszi méretet, és kalkulálok árat. a párna belseje kivehető lesz.

                  figurákat értem, majd csak annyi, hogy a középső párna rész púpos, és majd nem lesz ennyire a tövében a minta, hanem feljebb.

                  a rögzítéshez csak egy fül kell fentre igaz?
                  Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                  www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                  hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                  Comment


                    Jajj de jó lenne!!! Annyiban gondoltam másnak, hogy én az alját sima kerek megoldással csinálnám, és hogy a párommal vágatok bele valami falapot, hogy merevebb legyen. És arra tennék rá egy polisztiroltöltetes párnát. Remélem érthető voltam.... Nem tetszik ez a puttonyos alj. Sima egyenesnek jobban örülnék. No meg nem kellene a plafonig sem érnie annak a tetejének, csak annyira kellene, mint egy "kuckó" (Anyagmegtakarításból sem rossz, a kötél még így is kevesebb.)
                    Anyagra mindegy, csak jó erős legyen. Méretek? Hát nem tudom, átmérő 1m.er az szerinted ok-s? Magasságra szerintem a másfél bőven! (a képen szerintem 2m.-es van)
                    Akkor a csiga is tárgytalan lenne az alján, mert nem látszana, magát a figurákat körbe gondoltam, meg virágokat, lepkéket mindenfele... összevissza.... Bocsánat elszállt a képzelőerőm!
                    Szinbe sárga-zöld a nyerő... Rögzítés letárgyalva!
                    És a kép azért lett ilyen, mert marketinget tanultam, és Reklámmenedzser vagyok..
                    Várom a költségeket! Nagyon köszönöm!
                    Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                    ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                    ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                    Comment


                      okés számolok, ma már nem, ... még megyek varrni , de egy-két nap múlva jövök elképzelésekkel, árakkal.

                      ha kb. 15 cm magas jól kitömött sima henger lenne az alja, akkor sztem nem kellene bele a falap, elég merev lenne, de nem ütne. gondold ki ezt is légyszi! 1m az nagyon durván nagy (kb 90 cm szélesek szoktak lenni a standard fotelek karfástul, mindenestül), 50-60 cm elég, ha gyereknek lesz - ha felnőttnek is, akkor meg kell a 2m magasság-nagyon beszűkül fent, de a 60 cm akkor is elég lesz.

                      te meg légyszi gondold ki, hogy az a sárga-zöld, amiből az 1.hsz-ben látható kispuff készült, tetszik-e?
                      a csiga, vagy a kukac nem kellene?

                      ui: azt azért elújságolom még, hogy van Cúg Zsuzsás kerámiánk
                      Utoljára szerkesztette atak; 2010.01.21., 01:02.
                      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                      Comment


                        Nagyon köszönöm!
                        Nem tudom mekkora lehetne az alja, de akkor persze, legyen 60cm-er! (arra gondoltam, hogyha már ígyis-úgyis varrva lenne, a kis tesó is beleférjen! Nagy a szobánk, elférne.) A falappal teljesen igazad van, de ez a buggyos aljú meg nem tetszik... Akkor inkább kipárnázom a szélét... De gondolkodom valami alterebb megoldáson.
                        A Zöld nagyon tetszik, de a sárga nagyon sárga. Valami halványabbra gondoltam... Esetleg fotózom a szobánkat, és meglátod a színeket?
                        Persze, lehetne mindenféle állatka, (nem tudom az árat az mennyibe dobná meg). Zsiráf, és lovacska mindenképpen kell!

                        U.i.: Cúg Zsuzsa? Aranyos egy nő. Tavaly volt az esküvőjük, és képzeld a férjének valami megtámadta a szemét az esküvő előtt, és különleges szemüvegbe mehettek csak oltár elé. Gondolhatod... Végig hordania kellett, egy percig le nem vehette. Még a fotózáson sem. Majdnem megvakult, de azt hiszem, már nincsen gond, csak kontrollra járnak vissza. De ez nem tutti. (Mi a haranglábnál lakunk, kicsit kiesik tőlünk a "Cúgház". Nálunk is volt fazekas a családba, mert apósom is az volt, de már lassan két éve eltemettük. Most a párom tanulgatja, de munka mellett nagyon nehéz. :S
                        Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                        ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                        ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                        Comment


                          jaj, de sajnálom, hogy elment a fazekasotok igen ezt a szakmát csak teljes emberként lehet csinálni, azt hiszem....én már csak tudom (vezetéknevem fazekas )

                          mi pedig lehet, hogy voltunk abban a házban? a tiétekben?! Gyuszi még a pocakomban volt, 2008 április legelején voltunk ott. Volt egy nagybeteg férfi abban a házban, lehet hogy ő volt. a haranglábnál jobbra tovább kellett menni, be egy ki utcaközbe. a sarkon volt kitéve a fazekasfa korsókkal, csak nem jut eszembe a név volt egy csomó macsek, hátul tyúkól, és egy nagyon aranyos néni volt a házigazda, tele volt fájdalommal, de végtelen szeretet áradt belőle így is. két helyen voltak az alkotások (azt hiszem egyik a műhely talán?), ami nagyon tetszett az a matt, nyers felületű kerámiái voltak, gyönyörűszép. míg nem volt beteg a mester, volt látványkorongozás is (mi is azt szerettük volna megnézni) na és mivel nem találtunk olyan kész mézescsuprot, amihez lett volna tető is, ez a néni irányított minket a czugh-házba. (megnéztem a kerámiánkon így írja alá )
                          kívánom a családotoknak, hogy valaki vigye még tovább valahogy ezt a mesterséget, ez akkora érték ott, hogy nem szabad hagyni kihalni! - ezt mondja a hagyományőrző énem, de persze valamiből élni is kell

                          na, hogy jól offolom a saját topicom, térjünk rá a munkára is:
                          szóval ha olyan hengeres, de laposaljú korong lenne a hinta alja, akkor nem kéne bele a falap, és buggyos sem lenne, csak jól zúzzátok tele ps-gyönggyel, egész keményre. a Lilla puffját is így tömtem ki, és nem süpped be, az anyag (esetleg csinálhatom az alját dupla anyagból) elég vastag ahhoz, hogy ne engedje kipúposodni.

                          kuckóba (legalább is az ikeást ismerem) somán belefér egyszerre két gyerlőc. nagy szoba az kell, hely kell a lengéshez, meglátod, mennyire imádják majd

                          zsiráf az jó, azt tenném a hátuljára, és akkor végig magasodhatna a feje, égig érne a többit meg nagyság szerint
                          a végéig, amit kértek. figy, jövök majd az árakkal, és akkor számolok, kb. mennyi egy nagy, egy kicsi, egy közepes hímzés.

                          üdv. Kata
                          Utoljára szerkesztette atak; 2010.01.21., 15:22.
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            Igen, nálunk voltatok. Azóta sok minden megváltozott itt. A kedves nénike (párom nagymamája) egy gonosz hárpia, mindenben csak keresztbe akar tenni köztünk, de nem részletezem. (A legutolsó: itt voltak a barátaink, erre aszt mondja: "Az unokámnak mástól is lehet gyermeke, nem csak tőlem!" Szép nem?...) A dédunokájára sincsen tekintettel, mindenbe csak a rosszat látja, teszi, stb. Egyszer nem vigyázott rá, semmi. Én csak a házért/pénzért vagyok itt, csak kihasználom a páromat. Mintha nekem semmi pénzem nem lenne, csak "kitartott" lennék. (Ja és gondolom nem beteg volt a "mester" hanem részeg. A végén már minden nap. Abba is halt meg.) Bocs az off-ért, csak kikívánkozott....

                            Jó ötlet a zsiráf a hátuljára, én is oda gondoltam... Várom az árakat, remélem valahogy meg tudunk egyezni... (max 2 részletbe??? )
                            Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                            ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                            ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                            Comment


                              Aszta, ne már
                              jaj de sajnálom. és csak azóta hárpia? nem semmi amiket csinál! remélem megnyugszik, mert velünk tényleg állati kedves volt, és tényleg nagyon szépeket csinált az apósod, és tök jól éreztük magunkat nálatok. a férjednek és neked nem lehet könnyű, remélem hamar megoldódik ez a szörnyű helyzet .

                              viszont le kell hogy írjam, hogy vicces, milyen kicsi a világ, ki gondolta még akkor, hogy varrni fogok, és lesz itt egy topicom, ahová pont Te is jössz, és a rengeteg WAHM közül pont meg is találsz engem annyira szeretem az ilyesmit

                              na az tuti, hogy meg tudunk valahogy egyezni
                              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                              Comment


                                atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                remélem hamar megoldódik ez a szörnyű helyzet leles
                                Erre csak annyit írok, hogy R.I.P. De köszönöm!
                                "In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti."

                                Már régebben felfigyeltem rád, mert kerestem valamit, és kidobta a Magyarindát. (Talán a meskáról kiindulva???) Nem emléxem.
                                De tény, hogy pici ez az ország...
                                Utoljára szerkesztette Berbuch; 2010.01.21., 18:09.
                                Bebu, aki Zozi, az iskolás (09.01.30.)
                                ..............Kitti, a kiscsoportos (11.09.18.)
                                ..............Matyi, a bölcsis (13.07.11) "nyanyája"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X