Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi, a motívumok nagyon tetszenek! Akkor ezt most nem rátétes? Vagy igen? Meg a sok zseb is klassz. A zsebek ne tépőzárral záródjanak, mert az mindenbe beleakad. A mágneszár tetszene, de nem lesz túl merev és nehéz a táska, ha sok mágneszár van benne?

    Azt hiszem, valami zöldes/barnás/drappos szín menne legjobban a ruháimhoz, persze nem túl világos, mert akkor moshatnám minden másnap.
    Oldalra, a kulacstartó aljára jöhetne egy-egy kis fülecske, hogy abba hurkolva a pántokat hátizsákszerűen is fel lehessen kötni.
    Ha a méret akkora lenne, hogy beleférjen egy A4-es dosszié, az nagyon ormótlan lenne vajon?

    Gondolom, a babzsákokat nem túl praktikus postán küldeni? Ha szeretnék babzsákot (majd, nem most), akkor azt inkább személyesen kellene elhozni, igaz?
    Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

    Comment


      szia Kata, te aztán jól kipihented magad, jól belehúztál itt ezekkel a szépségekkel
      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

      Comment


        köldök délután barnásdrappos változatot, akkor kicsi lesz a drapp, sok a barna

        a mágneszár csak egy pötty, sőt, kisebb, mint egy értelmes tépőzár, úgyhogy én is ezt javasolnám, de azért megkérdeztem

        teteje lesz, ha kéred, csak megtetszett, hogy valami jó színes zipzárcsík látszik felül, az sztem elég vagány.

        persze, hogy lesz hurok, csak az lemaradt a rajzról (ez elvégre az onbag lényege )

        ...nem lenne ormótlan, vannak bazi nagy onbag-ek is

        babzsák: lehetne úgy megoldani, hogy csak a huzatot varrom meg (külső-belső) és otthonra külön úton rendelitek meg a töltőanyagot, és otthon simán megtöltitek, a huzatot meg el tudom postázni.

        na délután jövök a többivel
        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

        Comment


          Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szia Kata, te aztán jól kipihented magad, jól belehúztál itt ezekkel a szépségekkel
          jaj de jó, hogy látlak, már pont tegnap gondoltam, hogy írok neked, még nagyon szét se néztem sehol
          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

          Comment


            hát nézz szét, itt vagyunk
            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

            Comment


              tudom, csak nem volt időőőőm na, de majd jövök én
              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

              Comment


                Akkor legyen mindenhol mágneszár. A tetején tetszik a cipzár, jó lesz így.
                Csak azt akartam kérdezni, hogy akkor ez az egész rátéthímzés-e.
                Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

                Comment


                  amelyik foltként jelenik meg az rátét, ami vonal az meg hímzés-hímzés cérnával...simán.
                  és milyen stílusú minta tetszene a változatokból? ha megadod kábé a stílust, akkor küldök még több változatot pl lehet rajta figura is rátétként, vagy lehet más indás, vagy virágos, vagy zsinóros motívum is hímzetten. csak mondj valami irányt, és akkor küldök még mintákat.

                  és akkor a színkombók itt:
                  Mellékletek
                  Utoljára szerkesztette atak; 2010.01.14., 17:49.
                  Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                  www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                  hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                  Comment


                    Bea a Te Matyó-Tatyó-don is gondolkodtam, de nem vagyok elégedett még a színekkel, ha megengeded még töprengenék rajta, és küldenék egy másik változatot is.
                    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                    Comment


                      Oké, csak nem lesz túl sok variálhatóság, mivel az elejét pont úgy szeretném mint a hordozómnak (az nagyon tetszik sokszor sajnálom is,hogy nem táska) illetve a fekete alapszínhez is nagyon ragaszkodnék De ,ha így is van valami jó ötleted jöhet
                      Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                      Comment


                        atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        tatyó rendben, majd, szólj,milyet mikor...tudod

                        lószín összes - Viszom és Mágika - képeit feltöltöm, bár már egyeztettünk, azért lássátok egyben.
                        Szia,

                        Nagyon jóóóó! Köszönöm.
                        Kata, mei-tai-t nem csinálsz? Jó kis inda-mintával... Nagyon szép lenne.
                        Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                        Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                        Comment


                          Ági, de csinálhatok
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            Vizsom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Oké, csak nem lesz túl sok variálhatóság, mivel az elejét pont úgy szeretném mint a hordozómnak (az nagyon tetszik sokszor sajnálom is,hogy nem táska) illetve a fekete alapszínhez is nagyon ragaszkodnék De ,ha így is van valami jó ötleted jöhet
                            okés, akkor ehhez tartom magam, és jövök rajzzal hamarosan.
                            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                            Comment


                              Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szia,

                              Nagyon jóóóó! Köszönöm.
                              Kata, mei-tai-t nem csinálsz? Jó kis inda-mintával... Nagyon szép lenne.
                              De, és még milyen szépeket!!!!Az enyém a 397.-es hsz-ban van Élőben még gyönyörűségesebb, de tényleg!
                              Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                              Comment


                                köszi Bea

                                Ági, ilyesmi inda mintát tudnék rá készíteni, mint Bea ssc-jén. Minták közül még lehet választani, van sok, ami nincs feltöltve.
                                Utoljára szerkesztette atak; 2010.01.15., 11:34.
                                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X