Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Jandó-bolt

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Körte mintás (szürkéskék alapon sárga körték zöld levéllel) gyerek körsál, gazdát keres.
    Mennyibe kerül? Mekkora gyerekre való? Kicsit gondolkodhatok rajta?

    jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, köszi. El volt rakva aranytartalékba, már ezer éve nem találtam, csak most került elő.
    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

    Comment


      Dori, a csíkos anyagot valasztanam. Belső talphosszra 21cm jo volna. A talp anyagát Rad bízom, tenyleg a csuszasmentesseg lenne a legfontosabb. Az orranal szukseg van valami erositeste szerinted? Esetleg eszedbe jut valami kis egyszeru designelem, amitol a sima csíkos meg szerethetobb lesz? Koszonom!
      Vince (2010) es Juli (2013) anyája

      Comment


        A körtés sál paraméterei engem is érdekelnének!

        Comment


          Ez a körtés gyerek méret, ha gondoljátok lemrem pontosan. Lehet ebből az anyagbol több hasonló is, vagy baba méretű is.
          Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
          WAHMtopikom,blogom, munkáim

          Comment


            tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Dori, a csíkos anyagot valasztanam. Belső talphosszra 21cm jo volna. A talp anyagát Rad bízom, tenyleg a csuszasmentesseg lenne a legfontosabb. Az orranal szukseg van valami erositeste szerinted? Esetleg eszedbe jut valami kis egyszeru designelem, amitol a sima csíkos meg szerethetobb lesz? Koszonom!
            A csíkos redben. Talán 2 csillag rá? A belső talphossz a talpa hossza? Csak mert a cipő talphossza sokszor más, nehogy rosszul méretezzem. Az orr részre nemárt talán megerősíés, bár attól függ mennyire van igénybevév, mert az anyag maga iselég vastag.
            Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
            WAHMtopikom,blogom, munkáim

            Comment


              A belső talphossznal számoltam meg a talpahoz kis rahagyast, vagyis a talpanal piciket nagyobb. De higy biztos jo legyen, inkabb 21,5cm legyen. A két csillag jo lenne, es valami orrerosites is, ott szoktak a mamuszok eloszor szakadni nala. Mit kellene meg tisztáznunk?
              Vince (2010) es Juli (2013) anyája

              Comment


                Dori, megvagytok?
                Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                Comment


                  Jaj, bocsi, újra, iszonyúan megfáztam újra, és alig éltem. Remélem jövő télig ez lesz az utolsó ilyen.
                  Akkor műbőr talp, orr megerősítés, csíkos anyag, 2 csillag - rendben. A tényleges talphosszt azért kérdeztem, mert úgy vannak kiszámolva a szabásmintáim, hogy mindig 1 cm-t ráhagyok, úgy az ideális, hogy nem túl nagy, de még bőven nőhet bele a láb. Ha 21-gyel számolok akkor az úgy jó? És ez nem tudom, hogy a pontos belső talphossznál mit jelent, talán 22-t, de egész más, mint a normál cipőnél, azért nem ezzel számolok.
                  Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                  WAHMtopikom,blogom, munkáim

                  Comment


                    jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez a körtés gyerek méret, ha gondoljátok lemrem pontosan. Lehet ebből az anyagbol több hasonló is, vagy baba méretű is.
                    Egy kétévesnek még babaméret kell?
                    Arra jutottam, hogy inkább a halasból kérnék a kisfiamnak, a kislányomnak meg rózsaszín pöttyöset. Kis fejű, vékony nyakú mindkettő.
                    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                    Comment


                      Jaj, szegények! Jobbulást es le a megfazassal idenre!! Igen, a 21cm tényleges talphossznak jo lesz. A csillag szine lehet arany, vagy leginkabb ahhoz közeli? Arany-ezust-gyémánt mania van a népmesék miatt. Minden csomagolasbol kivágja az akar 1mm-es aranycsikot es kincset készít belole
                      Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                      Comment


                        Már készül, csak az arany/ezüst csillaggal vagyok kissé gondban, de írtam külön is.
                        Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                        WAHMtopikom,blogom, munkáim

                        Comment


                          mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egy kétévesnek még babaméret kell?
                          Arra jutottam, hogy inkább a halasból kérnék a kisfiamnak, a kislányomnak meg rózsaszín pöttyöset. Kis fejű, vékony nyakú mindkettő.
                          Talán a 2 évesnek még praktikusabb a baba méret, legalábbis a fazon. Ha mérnél esetleg fej körfogatot, ahhoz tudom akkor mérni a sál körfogatát, nehogy kicsi legyen. A rózsaszín pöttyös is legyen kicsit rövidebb? Alapból kb. 90 cm a körfogata.
                          Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                          WAHMtopikom,blogom, munkáim

                          Comment


                            jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Talán a 2 évesnek még praktikusabb a baba méret, legalábbis a fazon. Ha mérnél esetleg fej körfogatot, ahhoz tudom akkor mérni a sál körfogatát, nehogy kicsi legyen. A rózsaszín pöttyös is legyen kicsit rövidebb? Alapból kb. 90 cm a körfogata.
                            Szerintem sok lesz a 90 cm, nekem is nagyon bő a felnőtt sálam.
                            Viszont azóta előtúrtam egyet nekik, mert nagyon sürgős volt a dolog, így most jegelném a dolgot, ne haragudj!
                            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                            Comment


                              Szia Dóri!
                              Egy kutyusos babacipőt szeretnék a középsőmnek, ilyet, ha van ilyen anyagod:

                              https://picasaweb.google.com/1167168...84740940067810

                              Bőr talppal. A talphossza most 16 cm, mennyi ráhagyást javasolsz?

                              21-én lesz a névnapja, addig belefér az idődbe? Ha nem, az sem gond !
                              Utoljára szerkesztette Villa; 2016.03.04., 21:24.
                              Judit
                              Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                              Comment


                                Ok, belefér adfig, extra sebességre kapcsolok. Viszont ebből a vastag barázdás kordból nincs már, hozok képet, ha hazaértem, hogy milyen van most. Szerintem a szokásos ráhagyás elég lenne.
                                Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                                WAHMtopikom,blogom, munkáim

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X