Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Jandó-bolt

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Dóri, ezt láttad?
    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
    Kelleni fog még egy macska

    Comment


      Ó, bocsánat, teljesen elmaradtam mindennel, először Janka lett beteg, utána elkaptam én is, mint mindig. Így 2 hete csak köhögünk... Most kezdek kicsit alakulni. Holnap válaszolok mindenkinek.lees:
      Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
      WAHMtopikom,blogom, munkáim

      Comment


        Persze, semmi gond! Jobbulást mindenkinek!
        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
        Kelleni fog még egy macska

        Comment


          Igen, néztem az óra képet, és ha jól saccolom a vonalzó alapján, akkor talán a 20 mm-es üveglencse jó lenne bele. Ha te is így látod, akkor ha megvan a kép, jövőhéten meg tudom csinálni.
          Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
          WAHMtopikom,blogom, munkáim

          Comment


            noncso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ilyet szeretnék én is kérni gyerek méretben a fiamnak,mert oda van a lányom sáljáért. Egy valami aggaszt,hogy ha beakad valahova......4 évesen nem kicsi még egy ilyen sálhoz?
            De cuki. Örülök, hogy sikere van a sálnak. Nem tudom, ti hogy kötitek a sima sálat, de ha csomóra, akkor az is beakadhat, vagy az szorosabb? Igazából nem tudom, hogy beakadás veszélyes-e, mert Janka mindig elég nyugis volt (eddig), így ez fel sem merült bennem soha. Még az jutott eszembe alternatívaként, hogy mi lenne, ha olyan lenne, mint a babasál, hogy csak simán bebújós, és nem tekerhetős. Csak persze a ző méretében...
            Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
            WAHMtopikom,blogom, munkáim

            Comment


              enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Dóri, nagyon szép az új tatyó
              Köszi. Nagyon örülök, hogy tetszik. Tervben van még több hasonló, csak a betegséges időszak miatt borult minden terv.
              Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
              WAHMtopikom,blogom, munkáim

              Comment


                tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia Dori!
                Jol el tuntem, de a kb. 32-33-as lábú fiamnak szobai papuszmamusz ujra erdekelne. A szépség mellett strapabironak is kell lennie, hisz gazdája egy oteves fiúgyermek. Es a talpa lehetoleg ne csússzon még parkettan se nagyon.. Mit javasolsz, milyen anyagból? Akar priviben is johet... Koszonom! Aniko
                Az anyagot még megnézem, de ha minden igaz, van 2 extra strapabíró, esetleg munkaruhavászon. Ezzel még jelentkezem. A mérethez legjobb lenne, ha tudnál talphosszt mérni, úgy, hogy körberajzoljátok a talpát, és leméritek saroktól nagyujj végéig. A méret amúgy nem gond. Unokatesóm is ilyen nagy lábú volt, most 23 évesen 46-os, de fiúknak szerintem nem gond. Talpnak nekünk bevált a műbőr és a bőr is, egyik sem csúszik.
                Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                WAHMtopikom,blogom, munkáim

                Comment


                  Remélem nem hagytam ki senkit. Ha mégis, akkor szóljatok.
                  Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                  WAHMtopikom,blogom, munkáim

                  Comment


                    Koszonom, Dori!
                    A csuszasmentesseg nagyon fontos, az elozo, hasított bor mamuszban, igaz, mar regi volt, ugy elcsúszott benti futkarozasnal, hogy éjjeli fogaszati ügyeletre rohantunk, első metszofoga tövig benyomodott a fogagyba, vasfog csira os valszeg sérült

                    Kivancsi vagyok az anyagokra, talphosszt merek. Remelem, mar meggyogyultatok!
                    Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                    Comment


                      jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Igen, néztem az óra képet, és ha jól saccolom a vonalzó alapján, akkor talán a 20 mm-es üveglencse jó lenne bele. Ha te is így látod, akkor ha megvan a kép, jövőhéten meg tudom csinálni.
                      Szuper! Akkor feladom, ahogy eljutok postára - Írj címet, légyszi!
                      A kép megvan, majd küldöm. Azt gondoltam, legyen ezen a kép, amit medálnak akartam, és ehhez egy fülbevaló 😊
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        Rendben, köszi. Mindjárt írom is a címet. Fülbevaló milyen legyen?
                        Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                        WAHMtopikom,blogom, munkáim

                        Comment


                          tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Koszonom, Dori!
                          A csuszasmentesseg nagyon fontos, az elozo, hasított bor mamuszban, igaz, mar regi volt, ugy elcsúszott benti futkarozasnal, hogy éjjeli fogaszati ügyeletre rohantunk, első metszofoga tövig benyomodott a fogagyba, vasfog csira os valszeg sérült
                          A hasítottbőr egy idő után tényleg csúszós lesz, mi is tapasztaltuk. a műbőr akkor talán jobb. Le lehet törölni nedves szivaccsal, és ha nincs rajta por, akkor talán jobban tapad. Amúgy nekünk ilyen téren még ez vált be legjobban, próbáltuk a pufis tapadós változatot, ami hamar lekopott, meg a többféle műanyag és szivacsos boltit, de egyik sem volt az igazi.
                          Jaj, ez a fog dolog szörnyen hangzik. Gondolom mennyire megijedtetek. Remélem nem lesz vele később mégse gond.

                          Vastag anyagból a képen a csíkos lenne, meg van sima fekete, de arról nem csináltam képet, munkaruhavászon lenne olajzöld és barna.
                          Mellékletek
                          Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                          WAHMtopikom,blogom, munkáim

                          Comment


                            Ebből a csíkosból van a kulcstartóm bélése. Nagyon jó, erős anyag!
                            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                            Comment


                              Körte mintás (szürkéskék alapon sárga körték zöld levéllel) gyerek körsál, gazdát keres.
                              Mellékletek
                              Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                              WAHMtopikom,blogom, munkáim

                              Comment


                                mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ebből a csíkosból van a kulcstartóm bélése. Nagyon jó, erős anyag!
                                Igen, köszi. El volt rakva aranytartalékba, már ezer éve nem találtam, csak most került elő.
                                Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                                WAHMtopikom,blogom, munkáim

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X