Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Itt már tavasszal sem volt, Müller nincs.
    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

    Comment


      Én Sonett epeszappant rendeltem ezer éve.
      Egy legényke és egy leányka édesanyja

      Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

      Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

      Comment


        Enyémek kezosasra is nagyon szerettek
        Csybe

        Comment


          Nem ártott a kis kezüknek?

          Az olyan májer volt mert zöld, ugye?
          Egy legényke és egy leányka édesanyja

          Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

          Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

          Comment


            Amit en vettem az fehér. Vagy nem ugyanarrol beszélünk? Gallseife amit en vettem.
            Csybe

            Comment


              Nekem ilyen van. Van már folyékony verziója is, de azt még nem próbáltam.
              Ez csak elég zöld?
              Amire te gondolhatsz, az a sima kézmosószappan. Az tényleg krémszínű.
              Mellékletek
              Egy legényke és egy leányka édesanyja

              Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

              Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

              Comment


                Oke, most nézte. Az amirol en beszéltem csak folttisztító szappan. De szeretem.használ.
                Csybe

                Comment


                  Tényleg! Már akartam kérdezni, hogy ki honnét szerzi be a teafaolajat.
                  Nagyon drága, a legolcsóbb is 1000 Ft. Én sok mindenre használom, azaz el kezdtem használni. Tudom, hogy csak 1-2 csepp, de akkor is gyorsan fogy.
                  Van tuti beszerzési forrás, vagy szokott lenni "ha közösen rendelünk, akkor sokkal olcsóbb"?
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekem ilyen van. Van már folyékony verziója is, de azt még nem próbáltam.
                    Ez csak elég zöld?
                    Amire te gondolhatsz, az a sima kézmosószappan. Az tényleg krémszínű.
                    Mostanság adom le a zoknicsipesz rendelést. Még meggondolhatod magad. Aug.15-után megyek Enikőhöz. Totál útba esel! De megyünk még Gödre is. Hm?
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      epeszappant szoktatok használni bambusz pelókhoz? Én egyenlőre csak ruhákhoz használom.
                      Nekem most mülleres van. Eleinte még be is vált, de mind ha hozzá szoktak volna a ruhák, mert kevésbé hatékony, mint eleinte ugyan arra a típusú foltra van különbség epeszappan között?
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        Oke, most nézte. Az amirol en beszéltem csak folttisztító szappan. De szeretem.használ.
                        Csybe

                        Comment


                          Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mostanság adom le a zoknicsipesz rendelést. Még meggondolhatod magad. Aug.15-után megyek Enikőhöz. Totál útba esel! De megyünk még Gödre is. Hm?
                          Akkor megkörnyékezlek!
                          Nagyon drága vagy!
                          Ma állapítottam meg, hogy rendelnem kéne. Átgondolom és jelentkezem!
                          Egy legényke és egy leányka édesanyja

                          Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                          Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                          Comment


                            Crocs oldaláról van esetleg valaki, aki rendelne velem? 75€-tól ingyen szállítás van, de nekünk nem kell annyi. Van mindenféle leárazás (klasszikus papucs 30% off pl., d van más is)
                            Ja, meg ha jól értettem lejönne még 15€ az egészből.
                            Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                            privi helyett:
                            hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                            Comment


                              bocs, napokig nem volt elég netem a mamamizáshoz...

                              Wash Taps: köszi lányok, akik írtatok! igen, én nagyon szeretem, nekem a teljes készlet bambuszos volt, nem ette meg! a környezetbarátság és a jó ár mellett nekem egy nagy plusz, hogy közvetlenül a gyártótól rendelve 1. magyar vállalkozást támogatok 2. még kisebb az ökológiai lábnyom, mert a köztes kereskedői láncszemeket kihagyva kevesebb a szállítás

                              DM-es szappan: állítólag megint van, nem ellenőriztem az infót (na tessék, nemrég voltam DM-ben, akartam venni kuponnal, de visszatettem, hogy nem tárolom )
                              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                              Kelleni fog még egy macska

                              Comment


                                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én egy szóval sem mondtam, hogy fitt lennék! De ez a mennyiség meg se kottyan. Meg hát tudod: banyataxi
                                egyrészt a gyerekcipelés ismerős, A1 15 kiló volt, mikor a húgával voltam pocakos ettől függetlenül én ezt az egy luxust fenntartottam magamnak állapotosan, hogy gyereken kívül semmit nem cipelek és NEM szeretném, ha nektek kellene (Kriszta, Nóri), szóval kigondolom, hogy lenne a legideálisabb!!!
                                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                                Kelleni fog még egy macska

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X