Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    mammi, köszi ezt, hogy ide tetted, elképesztően inspiráló -van jó sok farmerom
    "Azé a világ, aki teleszüli"
    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

    Comment


      kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mammi, köszi ezt, hogy ide tetted, elképesztően inspiráló -van jó sok farmerom

      Viszi a sima háztartási varrógép? Azt hittem, csak az ipari.
      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

      Comment


        Viszi. Nem foltoztál meg farmer nacit?


        Zokni csipesz. Lehet en vagyok a bena, de nekem eddig több idő feltenni mint a szokásos midon megkeresem a párját es korszarito. Oké az tuti jo, hogy nem kell osszegurgatni, igy remelhetileg megmarad a gumija szépnek.
        Csybe

        Comment


          Fogd össe a két zoknit, mint ahogy a boltban van. Fogd meg a belsejét mindkettőnek.
          Nyomd be a zoknicsipesz besejét, és rakd erre a két belső összefogott részre egyszerre.
          Egy legényke és egy leányka édesanyja

          Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

          Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

          Comment


            Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Viszi. Nem foltoztál meg farmer nacit?


            Zokni csipesz. Lehet en vagyok a bena, de nekem eddig több idő feltenni mint a szokásos midon megkeresem a párját es korszarito. Oké az tuti jo, hogy nem kell osszegurgatni, igy remelhetileg megmarad a gumija szépnek.
            Csak gyakorolni kell, én is így éreztem az elején. Most már olyan gyorsan megy
            Zs & T &​​L

            Comment


              mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Viszi a sima háztartási varrógép? Azt hittem, csak az ipari.
              Simán viszi
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                Először én is meglepődtem, hogy nem is annyira egyszerű ráhúzni, de sikerült belejönnöm. Mondjuk én csak 1-1 réteget húzok bele, nem az egészet. Anyumnak már nem mozog úgy a keze, neki nem fog viszont menni valszeg, meg a 8 éveseimnek is kétséges.

                Viszont én szeretem így is, nekünk abszolút segítség a zoknikezelésben. A gyerekek is könnyebben megtalálják a zokniaikat.

                Ha valakinek nem vált be, szívesen veszek át, mert nekünk kevés kicsit. Főleg zöldből és citromsárgából van hiány, de többi szín is jöhet
                Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                privi helyett:
                hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                Comment


                  hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Először én is meglepődtem, hogy nem is annyira egyszerű ráhúzni, de sikerült belejönnöm. Mondjuk én csak 1-1 réteget húzok bele, nem az egészet. Anyumnak már nem mozog úgy a keze, neki nem fog viszont menni valszeg, meg a 8 éveseimnek is kétséges.

                  Viszont én szeretem így is, nekünk abszolút segítség a zoknikezelésben. A gyerekek is könnyebben megtalálják a zokniaikat.

                  Ha valakinek nem vált be, szívesen veszek át, mert nekünk kevés kicsit. Főleg zöldből és citromsárgából van hiány, de többi szín is jöhet
                  Én is csak 1-1 réteget csiptetek össze
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Először én is meglepődtem, hogy nem is annyira egyszerű ráhúzni, de sikerült belejönnöm. Mondjuk én csak 1-1 réteget húzok bele, nem az egészet. Anyumnak már nem mozog úgy a keze, neki nem fog viszont menni valszeg, meg a 8 éveseimnek is kétséges.

                    Viszont én szeretem így is, nekünk abszolút segítség a zoknikezelésben. A gyerekek is könnyebben megtalálják a zokniaikat.

                    Ha valakinek nem vált be, szívesen veszek át, mert nekünk kevés kicsit. Főleg zöldből és citromsárgából van hiány, de többi szín is jöhet
                    Még van 3 csomag amit át kell adjak és át is kell nézzek, mert 2 piros "pluszban" van elvileg. Szóval újra átnézem.
                    Itt a lányok egyenlőre játszanak vele. De egyébként tök jó játék. Kiszórják a földre az egészet, nagy kacagás közben, aztán én elpakoltatom velük. A nagynak szín szerint kell 10-vel a zacsikba visszarakni, a kicsinek egyenlőre csak össze kell szedni és próbálom a színeket tanítani közben. Szóval szórakozás és tanulás is egyben én meg nem bánom az ideiglenes rumlit
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      Nekem sem áll rá a kezem pedig nem vagyok béna általában Az mondjuk jó hogy jó erős mert így tuti tart, csak képtelen vagyok belehúzni a zoknit
                      Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                      hordozási tanácsadó (ClauWi)
                      KreaTúra blog
                      "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                      Comment


                        hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Először én is meglepődtem, hogy nem is annyira egyszerű ráhúzni, de sikerült belejönnöm. Mondjuk én csak 1-1 réteget húzok bele, nem az egészet. Anyumnak már nem mozog úgy a keze, neki nem fog viszont menni valszeg, meg a 8 éveseimnek is kétséges.

                        Viszont én szeretem így is, nekünk abszolút segítség a zoknikezelésben. A gyerekek is könnyebben megtalálják a zokniaikat.

                        Ha valakinek nem vált be, szívesen veszek át, mert nekünk kevés kicsit. Főleg zöldből és citromsárgából van hiány, de többi szín is jöhet
                        Ildikó, hány csomagot szeretnél? Én tervezek mostanában még egy rendelést, hozzácsaphatom a tiédet is.
                        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                        Comment


                          bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ildikó, hány csomagot szeretnél? Én tervezek mostanában még egy rendelést, hozzácsaphatom a tiédet is.
                          3 kellene tutira (sárga, zöld, kék). Bp-en át lehetne venni valahol?
                          Off: a 29-es amazonod (vagy sahara, már nem emlékszem) még eladó esetleg?
                          Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                          privi helyett:
                          hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                          Comment


                            hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            3 kellene tutira (sárga, zöld, kék). Bp-en át lehetne venni valahol?
                            Off: a 29-es amazonod (vagy sahara, már nem emlékszem) még eladó esetleg?
                            Igen, 13.kerület, esetleg Árpád híd, esetleg elküldöm a Toronya utcába - de ez nem biztos. Majd megbeszéljük. Ajándékba rendelek valakinek, szerintem 1-2 héten belül.
                            A Pediket ma fogom fényképezni. Nyitottam egy cipős topicot (http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=83574), már a helye is megvan :-) 11. hsz-ben lesz a két Pedi.
                            A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                            Comment


                              bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen, 13.kerület, esetleg Árpád híd, esetleg elküldöm a Toronya utcába - de ez nem biztos. Majd megbeszéljük. Ajándékba rendelek valakinek, szerintem 1-2 héten belül.
                              A Pediket ma fogom fényképezni. Nyitottam egy cipős topicot (http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=83574), már a helye is megvan :-) 11. hsz-ben lesz a két Pedi.
                              Hűűű az a toronya utca főnyeremény lenne
                              Beálltam a topikodban a pedikre
                              Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                              privi helyett:
                              hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                              Comment


                                Különben két adag óbudai csipesz még nálam van Azért jöttök valamikor csajok?
                                Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                                privi helyett:
                                hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X