Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Hát, sok víz lefolyt azóta a Dunán... ! Neked pl. lett még egy gyereked.
    Oli elkerült a közeledből, én meg kinőttem a mamamis korszakból. Mármint, amikor MINDIG itt lógtam.

    na, majd írok mailt, és ott kitárgyaljuk a dolgokat



    Köszi! Ez mindig így volt?

    nem nem olyan régi "bug", azaz hiba, tudnak róla az adminok, csak az IT eddig nem tudta javítani



    Detto. Minden foltot szappanozok, de sok éve csak ezt használom. A lila a kedvencem, nagyon szeretem az illatát.

    Apropó: Mit tudtok a dm-es epeszappanról? Nálunk hónapok óta nem kapható.
    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
    Kelleni fog még egy macska

    Comment


      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tényleg! Már akartam kérdezni, hogy ki honnét szerzi be a teafaolajat.
      Nagyon drága, a legolcsóbb is 1000 Ft. Én sok mindenre használom, azaz el kezdtem használni. Tudom, hogy csak 1-2 csepp, de akkor is gyorsan fogy.
      Van tuti beszerzési forrás, vagy szokott lenni "ha közösen rendelünk, akkor sokkal olcsóbb"?
      egy ideig a férjem szerezte be többeknek. mármint hazahozta a patikából 1500.- körül volt a 20 ml - nem extra jó ár, de nem is rossz, ha nem kell rá fizetni postát ha gondolod, hétfőn megnézi, mennyiért van most.
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

      Comment


        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        epeszappant szoktatok használni bambusz pelókhoz? Én egyenlőre csak ruhákhoz használom.
        Nekem most mülleres van. Eleinte még be is vált, de mind ha hozzá szoktak volna a ruhák, mert kevésbé hatékony, mint eleinte ugyan arra a típusú foltra van különbség epeszappan között?
        én használtam, igaz, csak párszor. alap, hogy NEM foglalkozok a pelenkán lévő foltkkal csak amikor a vadiúj bambuszos első bevetésén lesz csupa , na akkor

        Encsi anno azt írta (családi ház, állandó fűfoltok), hogy az Almawines sokkal jobb a DM-esnél - jóval drágább ugyan, de gazdaságosabb, kevesebb kell,, hogy szép legyen a ruha.
        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
        Kelleni fog még egy macska

        Comment


          Lányok, valaki nem akar rendelni velem a Natitól? 30% sale van, de nem is ez a lényeg nekem, egy scrap kéne, de nagyon! És arra ugyanúgy 17 Euró a pk, mint egy nagy pakkra
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            Ez nem volt szép, nézelődni kezdtem. Ha tudnám, hogy háton is ellesz kendőbe Na de amig nem sikerul felkotnom.....
            Csybe

            Comment


              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tényleg! Már akartam kérdezni, hogy ki honnét szerzi be a teafaolajat.
              Nagyon drága, a legolcsóbb is 1000 Ft. Én sok mindenre használom, azaz el kezdtem használni. Tudom, hogy csak 1-2 csepp, de akkor is gyorsan fogy.
              Van tuti beszerzési forrás, vagy szokott lenni "ha közösen rendelünk, akkor sokkal olcsóbb"?
              dm-ben vettem annó.
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                Nézelődj csak
                Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez nem volt szép, nézelődni kezdtem. Ha tudnám, hogy háton is ellesz kendőbe Na de amig nem sikerul felkotnom.....
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Crocs oldaláról van esetleg valaki, aki rendelne velem? 75€-tól ingyen szállítás van, de nekünk nem kell annyi. Van mindenféle leárazás (klasszikus papucs 30% off pl., d van más is)
                  Ja, meg ha jól értettem lejönne még 15€ az egészből.
                  ez még aktuális?
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tényleg! Már akartam kérdezni, hogy ki honnét szerzi be a teafaolajat.
                    Nagyon drága, a legolcsóbb is 1000 Ft. Én sok mindenre használom, azaz el kezdtem használni. Tudom, hogy csak 1-2 csepp, de akkor is gyorsan fogy.
                    Van tuti beszerzési forrás, vagy szokott lenni "ha közösen rendelünk, akkor sokkal olcsóbb"?
                    Zöldbolt.hu-n veszem, 50 ml 3490 Ft
                    https://www.zoldbolt.hu/mosas-es-tak...laj-50-ml.html
                    Sokat rendelek tőlük, nekem megéri.

                    rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    bocs, napokig nem volt elég netem a mamamizáshoz...

                    Wash Taps: köszi lányok, akik írtatok! igen, én nagyon szeretem, nekem a teljes készlet bambuszos volt, nem ette meg! a környezetbarátság és a jó ár mellett nekem egy nagy plusz, hogy közvetlenül a gyártótól rendelve 1. magyar vállalkozást támogatok 2. még kisebb az ökológiai lábnyom, mert a köztes kereskedői láncszemeket kihagyva kevesebb a szállítás

                    DM-es szappan: állítólag megint van, nem ellenőriztem az infót (na tessék, nemrég voltam DM-ben, akartam venni kuponnal, de visszatettem, hogy nem tárolom )
                    Na, majd megnéztem!
                    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                    Comment


                      Zöldboltot én is szeretem. Olyan korrekt cégnek tűnik.
                      Egy legényke és egy leányka édesanyja

                      Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                      Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                      Comment


                        Zoknicsipesz rendelés.
                        Ide írom, mert most csak erre van energiám. Egészségügyi okokból csúszik a rendelés 1hete vagyok kórházban, de még tutira bent tartanak jó pár napot.
                        Még a férjemmel nem beszéltem meg, de lehet, hogy vele intéztetem.
                        Bocsánat, hogy csak most írok, de eddig nagyon ramaty voltam. Most, hogy jobban vagyok, mamamizok
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                        Comment


                          Jobbulást! Remélem nem komoly.

                          Ha gondolod átveszem és intézem helyetted, csak küld át az adatokat!
                          Csybe

                          Comment


                            Köszi szépen! Igazából jelenleg csak technikai kérdés. Most már tudom használni az ipadet, csak az utalási részhez kell segítség. Férjem jön délután és megbeszéljük.
                            Visszajelzek még!
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              Írj nyugodtan, figyelni fogom.
                              Csybe

                              Comment


                                neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zöldboltot én is szeretem. Olyan korrekt cégnek tűnik.
                                Nagyon korrekt! Kedvenc webáruházam.

                                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoknicsipesz rendelés.
                                Ide írom, mert most csak erre van energiám. Egészségügyi okokból csúszik a rendelés 1hete vagyok kórházban, de még tutira bent tartanak jó pár napot.
                                Még a férjemmel nem beszéltem meg, de lehet, hogy vele intéztetem.
                                Bocsánat, hogy csak most írok, de eddig nagyon ramaty voltam. Most, hogy jobban vagyok, mamamizok
                                Jobbulást!
                                Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                                Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X