Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én fogok rendelni, mások is kértek már, főleg kicsit. ennyit már akár saját címre is érdemes rendelned amcsiból.
    Húú én nagyon béna vagyok az ilyenekben, a Kokadiból sikerült úgy rendelnem 2 kendőt, hogy külön dobozba csomagolták, és kétszer fizettem ki a pk-t Meg azt néztem csak akkor éri meg amcsiból rendelni, ha sokat kérsz, vagy az előre meghatározott színekből összerakott 4 v. 5 db-os-t kéred nekem meg más szín kéne... Szóval valaki segíthetne nekem ebben Meg nincs PP-m sem

    Comment


      És kéne kicsi meg közepes is...

      Comment


        Én is szeretnék karikát ámerikából Ha fel lesz írva valahova ki milyen színt kér, akkor lehet hogy a színekből összerakott csomagot is érdemes megvenni. Én most pirosra, pinkre meg zöldre gyúrok
        Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
        hordozási tanácsadó (ClauWi)
        KreaTúra blog
        "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

        Comment


          amcsi karika: vigyázat, áfa-vám jöhet rá. én nagyon sokat rendeltem kintről, 2 év alatt 2 csomagom tűnt el, egy óriás rendelést pedig megvámoltak, áfát kellett rá fizetni, nem kapni rá annyi mennyiségi kedvezményt, ami ezt ellensúlyozná. a sima postájuk csak az amerikai oldalon követhető, ami meg gyors és végig követhető, közel duplájára viszi fel az árat. 22 euró alatti csomagokat rendeltem (természetesen szállítási költséggel együtt számolva), ez 5-6-7 pár karika mérettől és eur-usd árfolyamtól függően.
          kínaiból is létezik kicsi és közepes karika, csak nem mindig van nekik minden szín.
          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

          Comment


            valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            én fogok rendelni, mások is kértek már, főleg kicsit. ennyit már akár saját címre is érdemes rendelned amcsiból.
            Gabi, szerintem engem is érdekelne. A közös rendelősben írsz? Láttam hogy a külön topik be lett zárva.
            [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

            Comment


              JMariann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Gabi, szerintem engem is érdekelne. A közös rendelősben írsz? Láttam hogy a külön topik be lett zárva.
              igen, igyekszem. egyedül 28-29-én nem dolgozom, akkor szeretném behozni a lemaradást. szerintem nem fog menni. állítólag még januárban is túlórázni fogunk. ja, és jan 1-től az eddigi 4 helyett napi 6 órában melózom :-/
              Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
              privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

              Comment


                Gabi, nem tudom megkaptad-e az emiljeimet, még mindig nem tudom mennyibe került egy pár karika a 4. körös kínai rendelésből. Szeretnénk utalni a különbözetet és a postaköltséget (Bellatrix Verussal együtt).
                Zsuzsi a három lányú
                hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
                Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

                Comment


                  som eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gabi, nem tudom megkaptad-e az emiljeimet, még mindig nem tudom mennyibe került egy pár karika a 4. körös kínai rendelésből. Szeretnénk utalni a különbözetet és a postaköltséget (Bellatrix Verussal együtt).
                  most megtaláltam, spambe ment
                  1000 ft lett a karika, a postaköltséget most így nem tudom fejből. gondolom nincs meg a boríték már, amiben küldtem...
                  Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                  privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                  Comment


                    450-re emlékszem, létezik, hogy annyi? Verussal konzultálunk (együtt jött a miénk), és utalunk.
                    Zsuzsi a három lányú
                    hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
                    Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

                    Comment


                      Nálam landolt a boríték a karikáimmal, de nem tudom megvan-e még Jó hülye vagyok, itt filóztunk Sommal mennyi a posta, erre gondolom rajta volt a borítékon
                      Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                      hordozási tanácsadó (ClauWi)
                      KreaTúra blog
                      "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                      Comment


                        sziasztok! kínai karikák közös rendelés 5. körét 1 hete rendeltem meg, ki is fizettem, már eleve drágább volt, mint eddig. most írt az eladó, hogy sok szín és méret nincs neki, de ami még ennél is nagyobb baj, hogy 10 páras egységekben hajlandó összeállítani a rendelést. kérek szépen ötleteket, hogy mit csináljunk. idézem, a készleten levő színek és méretek miatt:
                        Dear Gabriella,
                        Happy New Year! Many thanks for you are very satified with our rings.
                        Hope we can have better cooperation in 2014.
                        You can mixed order with 2'', 2.5'' and 3''.
                        For stock of 2'', we have blue and silver matte.
                        For stock of 2.5'', we have grey 70pairs; blue:65pairs ;silver matte:20pairs; purple:8pairs; brown:3pairs; black:50pairs.
                        For stock of 3'', we have gold:190pairs; silver shiny:110pairs; yellow shiny:100pairs; grey:60pairs;light grey:70pairs ; green:20pairs; pink:80pairs; aqua:170pairs; purple:70pairs ;brown:40pairs ; light pink:80pairs ; blue:40pairs ; red:60pairs

                        Gabriella, you know we pack 10 pairs in a plastic bag, so your quantity for each color should be multiples of 10.
                        Thank you. Please tell us quantity & colors for each size you want.
                        Chinese spring festival is coming, so hope you can place order as soon as possible.
                        In this case, you can receive package before our holiday.
                        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                        Comment


                          update: kidumáltam, hogy most még utoljára összevissza kevert rendelést is megcsinálnak, igyekszem a színekben követni mindenkinek az eredeti elképzelését. ha megérkezik és mégsem tetszik, már megoldódott, akármi, akkor természetesen találunk megoldást.
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            valaki meg tudná mondani, h mennyibe kerültek a zoknicsipeszek?
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              Gabi, ez nem semmi!!!
                              Paci, én rendeltem, de sajna már nem emlékszem az árára...
                              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                              Kelleni fog még egy macska

                              Comment


                                rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Gabi, ez nem semmi!!!
                                Paci, én rendeltem, de sajna már nem emlékszem az árára...
                                lassan úgy tűnik, már kínait sem lesz érdemes rendelni. az 50 páras csomag ugye azt fogja jelenteni, hogy kicsi meg közepesből nincs túl nagy színválaszték, a nagyból mondjuk ez nem lenne probléma. de ha épp csak 2 pár zöld kéne, ezüstből meg 8 pár, akkor nem fog működni a dolog.
                                érdekes módon egy másik kínai, akinél még drágább, az ugyanezeket a színeket tudja adni, de ő összerakja egyesével is. most lassan afelé haladunk, hogy ugyanannyiba kerül, mint az amcsi, csak itt garantált a posta.
                                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X