Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    írtam
    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

    Comment


      Origami! Eddig hányan csatlakoztak? Postaköltség lenne vagy már elértük a ingyen postát? Tervezel máskor is rendelést?

      Comment


        Nem vagyunk még elegen... rajtam kívül hárman jelezték, hogy szeretnének valamit... ha beszállsz, lehet, hogy megleszünk.

        Mivel nem tudom előre, mit áraznak le jövő héten, nem tudom, rendelek-e máskor.

        Comment


          én is szeretnék, most nézem milyen színek vannak.... ha m-eset hordok akkor valószínű jó lehet az s-es is? azt mondtátok nagyobbak a méretek...
          origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem vagyunk még elegen... rajtam kívül hárman jelezték, hogy szeretnének valamit... ha beszállsz, lehet, hogy megleszünk.

          Mivel nem tudom előre, mit áraznak le jövő héten, nem tudom, rendelek-e máskor.
          Klári és Máté (2013) + Milán (2015)

          Comment


            bogyesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            én is szeretnék, most nézem milyen színek vannak.... ha m-eset hordok akkor valószínű jó lehet az s-es is? azt mondtátok nagyobbak a méretek...
            Valószínűleg igen!

            Comment


              mégsem kérnék...
              remélem meglesztek az ingyen postára!
              Klári és Máté (2013) + Milán (2015)

              Comment


                Gondolkozik még másvalaki?

                Comment


                  Én mindenképpen szeretnék egy pulcsit, de ha lesz posta+belföldi posta is, lehet, hogy egyszerűbb, ha külön rendelek. Egyébként Pesten hol lehetne átvenni? Színen még gondolkodok.

                  Comment


                    Bori,én gondolkodom,de érdekelne a mérete azoknak amiket a topikodban hirdetsz,ezek színe jobban tetszene,mint a fekete fehér
                    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                    Comment


                      boldogmami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én mindenképpen szeretnék egy pulcsit, de ha lesz posta+belföldi posta is, lehet, hogy egyszerűbb, ha külön rendelek. Egyébként Pesten hol lehetne átvenni? Színen még gondolkodok.
                      Kapucnisat szeretnél?

                      Comment


                        Sziasztok! Én is szeretnék egykapucnis boob-ot, mindjárt megnézegetem alaposan a színeket
                        Andi
                        Kincső, Virág és Csenge, az angyalka anyukája

                        Comment


                          origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kapucnisat szeretnél?
                          Igen, ami holnap lesz akciós. Hol lehet majd átvenni?

                          Comment


                            Boldogmami, ha beszállunk a közösbe, jöhetne ide Db-be nekünk együtt a postával, máris fele pk!
                            Andi
                            Kincső, Virág és Csenge, az angyalka anyukája

                            Comment


                              Vaterafutárral csak 790 Ft.

                              Comment


                                andikuci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Boldogmami, ha beszállunk a közösbe, jöhetne ide Db-be nekünk együtt a postával, máris fele pk!
                                Andi! Részemről OK.
                                Origami! Akkor írok email-t, hogy mit szeretnék.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X