Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Magas vérnyomás a terhesség alatt

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Magas vérnyomás a terhesség alatt

    Milyen is az ideális szülés?
    Sziasztok!
    Nem találtam ilyen topikot, engem kifejezetten ez a probléma érdekel a terhességgel kapcsolatban.
    Úgy látom, egy csomó tévhit van a magas vérnyomás "kezelésével" kapcsolatban, szeretném, ha itt össze tudnánk gyűjteni a fontos szempontokat.
    Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

    #2
    Ezt a cikket SKAndi linkelte az otthonszülős topikban, remélem, nem haragszik meg, ha ide is beteszem, nagyon tanulságos, és alapjaiban változtatja meg a hypertonia kezelését a kismamáknál.
    http://www.nandu.hu/magyar/szules/toxemia.htm
    Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

    Comment


      #3
      Ártani nem árthat és van benne vas is
      http://www.nosalty.hu/ajanlo/vernyom...tes-ceklalevel
      D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
      A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

      Comment


        #4
        Köszi!
        Már tervben van, hogy miket írok be, találtam egy csomó dolgot, ami segíthet, csak időm nem volt még rá..
        Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

        Comment


          #5
          Nagyon hasznos a cikk. Bár korábban olvastam volna !

          Comment


            #6
            Jó napot. Nemrégiben a férjemnél diagnosztizáltak hipertóniát. Gyakran emelkedik a vérnyomása, légszomjat és állandó fejfájást tapasztal. Szeretnék találni valamilyen természetes receptet vagy módszert, ami segíthetne ebben. Nagyon hálás lennék, ha tudnátok valamit ajánlani! Ismerőseim a .... terméket ajánlották, ez egy természetes kapszula. Csak jó véleményeket hallottam róla. Talán valaki más is szedte és megosztaná a tapasztalatait? Nagyon hálás lennék bármilyen információért!
            Utoljára szerkesztette babamosoly; 2024.02.21., 07:03. Oka: spam

            Comment

            Mamami portál footer

            Összecsuk

            Friss bejegyzések

            Összecsuk

            Cikk a mamami portálról

            Összecsuk

            szivárvány
            Betöltés...
            X