Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kelengyelista, kórházi szülőszobai csomag

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    http://www.szepsegreceptek.hu/amitol...las-gyengeden/

    Én ez alapján fogom a 3dikat fürdetni, a nagyok is amúgy a fenti cikkben említett Babylove-val fürdenek, sőt még én is
    Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
    Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

    Comment


      Jo cikk, koszi.
      Eszter, fürtös Panni (2013. okt)és Kende aranybaba (2015. junius) boldog anyukája

      Comment


        Ha akarok bevinni saját ruhát szerintetk mit és mennyit ? Nyár eleji baba lesz.
        Lulu és B(2015 július) és A(2017 július)

        Comment


          kalotapatak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ki mit használ kisbabája mosdatásához? A gyógyszertári fürdetőkrémet szeretném kiváltani valami kevésbé mérgezővel...
          Ötletek? Gondoltam oliva szappanra, de mások ötleteit, tapasztalatait is szívesen fogadom.
          Az én kisfiam már egy éves múlt, de még mindig sima vízzel fürdik. Majd ha jön a jó idő, és tényleg koszos lesz (homokozás például), akkor majd babylove félét tervezek használni. Persze a kezét, arcát megmosom ha maszatos.
          Sosem volt száraz a bőre, de néha tettem a vizébe mandulaolajat, vagy egy evőkanálnyi anyatejet. És nem fürdik minden nap. Nem büdös, fiiiinom babaillatú.
          L (2014)

          Comment


            kisletra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha akarok bevinni saját ruhát szerintetk mit és mennyit ? Nyár eleji baba lesz.
            Bodykat, a többi meg attól függ, milyen idő lesz, ha már akkor kánikula, akkor kb ennyi elég de egyébként valami plusz egy réteg, rugdalózó, kisnadrág, ilyesmi...de azokból én nem vinnék minden napra külön.

            Comment


              Ez attol fugg hol szulsz. Erdemes rakerdezni mik a korhazi protokollok. Illetve otthon legyen elokeszitve plusz egy rend esetleg, ha a benti nem eleg. Leginkabb body, talpas nadrag, rugdalozo, vekony sapi, torulkozo furdes utanra.
              Eszter, fürtös Panni (2013. okt)és Kende aranybaba (2015. junius) boldog anyukája

              Comment


                Köszönöm a válaszokat, úgy tudom, ha akarom lehet saját ruhában. Kb erre gondoltam, az meg jó ötlet, hogy legyen még otthon előkszítve. Szerintem csinálok kis tartalék kupacot, amit otthon hagyok, aztán ha kell majd valaki behozza. Remélem nem leszek bent csak a minimumot.
                Lulu és B(2015 július) és A(2017 július)

                Comment


                  kisletra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm a válaszokat, úgy tudom, ha akarom lehet saját ruhában. Kb erre gondoltam, az meg jó ötlet, hogy legyen még otthon előkszítve. Szerintem csinálok kis tartalék kupacot, amit otthon hagyok, aztán ha kell majd valaki behozza. Remélem nem leszek bent csak a minimumot.
                  Így van, legyen egy kis pakk szukseg eseten. Mi az a minimum bentlet?
                  Eszter, fürtös Panni (2013. okt)és Kende aranybaba (2015. junius) boldog anyukája

                  Comment


                    Ha rajtam múlna akkor csak 24 óra, de a 3 napot el tudom viselni. A tesóm viszont bent volt egy hétig, mert elég pici súllyal született a babája, na azt szeretném megúszni.
                    Lulu és B(2015 július) és A(2017 július)

                    Comment


                      kisletra, ha még nem szerezted be, akkor talán átlapolós bodykat érdemes venni. Sok baba nem szereti, ha bármit keresztülhúznak a fejükön, meg neked is könnyebb öltöztetni.

                      Comment


                        Tenyleg, az atlapolos az elejen nalunk is nagy kedvenc volt, meg mi,or nyakig rottyantott akkor is. Hm, auchenben jokat lehet kapni. A 24 oraval en is kacerkodom.
                        Eszter, fürtös Panni (2013. okt)és Kende aranybaba (2015. junius) boldog anyukája

                        Comment


                          Hát pici bodyból lassan elég fullos a készlet, egy-két helyet hagytam mér a hóbortos nagymamai szeszélyeknek Lehet elejtem nekik, hogy átlapolós body még nincs :P
                          Lulu és B(2015 július) és A(2017 július)

                          Comment


                            Ugyes!
                            Eszter, fürtös Panni (2013. okt)és Kende aranybaba (2015. junius) boldog anyukája

                            Comment


                              - Kaját ne felejtsetek vinni! Ebédtől másnap reggelig egy kifli kockasajttal, ezen kellett volna lennem szüleés.után!!??!, 3 szendvicset is megettem egy éjjel, gyümivel!
                              Nasi, piskóta tallér stb

                              - Fél literes palackok.meg ásv víz! Sok üveg, hogy ne kelljen újratöltemi (2-3 is fogyott 1 éjjel)

                              - Hosszú Szívószál, ami leér a palack aljára (nem csak csàszárosoknak!)

                              Ja, és a már egy hónapja becsomagolt cuccokat vittük minden nstre, lent is maradt
                              A kocsiban és nagyon hideg volt, amikor a szülőszobán frl akartam vemni!
                              Utoljára szerkesztette Leányka; 2015.03.28., 10:52.
                              Edina, András, Lizi (8 év) Dani (2 év) , Nóri (2 hetes)

                              Comment


                                Babakelengyéhez még a folttisztító szappan (epeszappan) hasznos dolog, a pelus-balesetek nyomainak eltávolításához (különösen, ha vannak kölcsön ruhácskák is :-))

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X