Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kelengyelista, kórházi szülőszobai csomag

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Még, ami talán nem alap cucc, de influenzás időszakban születő babáknál jól jöhet: papír maszk. (Nálunk nem is a látogatóknak kellett, hanem a páromnak, aki beteg lett, amikor a baba még pár hetes volt...)
    Meg még, ami eszembejutott, néhány hasznos kézikönyv - én ezeket forgattam többször is az első időszakban:
    Ingeborg Stadelmann: A bába válaszol (gyerekágyról);
    A szoptatás női művészete – a La Leche Liga kiadványa (szoptatásról);
    Wolfgang Goebel - Michaela Glöckler: A nagy gyermek-kalauz (gyerekbetegségek, ill. babaápolási tippek);
    Nagy Réka: Ökobaba (hogyan lehet minél zöldebben babázni, ill. babaápolási tippek)

    Comment


      Én kb 2 napra elegendő cuccot pakoltam be, némi nasi szülés utánra, kicsi türcsiből 2, baba cuccokból is úgy, hogy 3szor át tudom öltöztetni, mrg hát, hosszú ujjú, rövid, ki tudja milyen idő lesz.. (Amúgy 1-2 hét, 22-én kéne érkeznie ) van itthon 1 zacskó összekészítve, mindenből még 1 napra, ha valami kevés lenne.. Azt be tudja hozni apa de mi kapunk ruhát, pelenkát, csak én sajátot szeretnék ráadni, nem a kórházi kitudjamivel mosott cuccokat, illetve moshatós pelussal kezdünk rögtön már alig várom!!
      Fürdetésre sem kell beadni elvileg, aztán kiváncsi leszek... Illetve a magzat mázat nem mossák le, csak a hajlatokból törlik ki, szóval az első 2 fürcsi csak gyors vizes öblítés..
      Van még itt valaki, aki visz be moshatós pelust?
      eladó bambinomio 1-es, újszülött, popolini xs

      Comment


        Jaj ideje lenne nekem is bepakolnom a korhazi cuccokat, de vhogy nem vettem meg ra magam. Csak aztan nehogy szegeny ferjemnek kelljen.
        Eszter, fürtös Panni (2013. okt)és Kende aranybaba (2015. junius) boldog anyukája

        Comment


          Már én is összekészítettem a nagyját 3 hete, de pl. tegnap vettem meg a hasszorítót, úgyhogy folyamatosan bővül a tartalma... Azt gondoltam, egy sporttáska elég. Nem, nem elég.
          Még a babanak kell vinni eldobhatót, az nincs megvéve, nagyjából a többi megvan...
          ky

          Comment


            Nekem még pár hét van a csomagolásig, de már szívesen elkezdeném csak addig még kell egy új sporttáskát is venni, mert a jelenlegi egy darabot a férjem használja focira...egy táska nem lesz elég szerintem sem, vagyis múktkor elég volt, csak akkor nem csomagoltam külön a szülőszobai cuccokat, pedig jó lett volna. Meg most több pólót, melltartót, kistörölközőt viszek.

            Comment


              Eddig teljesen tanácstalan voltam, hogy mi lesz velem amikor a kelengyét állítom össze, de végigolvasva a témát legszívesebben már holnap hozzá is kezdenék. Szeretném mindenkinek megköszönni a kommenteket, nagy segítség volt.
              Már nem vagyok úgy kétségbe esve.

              Comment


                nyugi. És látni fogod, lesz nálad egy csomó felesleges cucc, de még inkább az legyen
                Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                írj a gmailemre az is cyanus

                Comment


                  Babakelengye témában a mamami portálon olvasható cikkek: https://mamami.hu/temak/szuletes-es-.../babakelengye/
                  marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

                  Comment

                  Mamami portál footer

                  Összecsuk

                  Friss bejegyzések

                  Összecsuk

                  Cikk a mamami portálról

                  Összecsuk

                  szivárvány
                  Betöltés...
                  X