Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Várandósság tünetei(nek enyhítése)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Én pl azóta nem szeretem a meggyszószt. Előtte tonnaszám tudtam enni (csak nekem egy plusz kondérral főztek mindig ), most meg csak egy szolid kis adag nagy duzzogva, és kész.

    HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

    Comment


      #32
      Én egy bizonyos csirketeltől. Jaj ha rágondolok még most is
      Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

      Comment


        #33
        Áhh, nekem egy csomószor van, hogy elkezdek csinálni magamnak valami kaját, és mire befejezem, ott a tányéron, tányér mellett villa, evésre készen minden, és én majdnem belerókázok a tányérba.

        HÉDI
        Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

        Comment


          #34
          beszilva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem is a kóla segít, jajj nagyon cikki.
          A hányingerem fokozódik, ha eszem, uh tkp száraztakarmányon élek hetek óta. Fogytam is 3 kilót. Az egyik belülről bomlaszt, a másik meg kívülről élősködik. Kómi cicimániája nem csitul.
          Szilva, lehet, hogy érzi a vesztét ? Vagy végig kitartasz szopi-ügyben?
          Anna

          Bence
          (080930), Róza (140428)

          Comment


            #35
            A hányáson még segíthet a grapefruit is. Inni is enni is. Ha nem érzed milyen keserű, úgyis tök mindegy. (Én mindkét várandósságom alatt imádtam, szabályosan nem tudtam elmenni mellette a boltban anélkül, hogy a nyálam ne csorgattam volna utána, és vettem is, egyébként meg rá se bírok nézni.)
            Ilka

            Comment


              #36
              Szerencsés vagyok,mert egyik gyereknél sem volt alapvetően hányingerem,csak "hűtőszag" undorom-ha megéreztem a kaják kavalkádját,hát majdnem kidobtam a taccsot...
              Petinél gáz volt,mert állandóan az édeset kívántam,és terhességi cukrosként ez nem volt könnyű. Eszternél fetát ettem fetával,és már a tudat is kiborított,ha nem volt itthon legalább 10deka,kicsit függő voltam.
              Ja,és a Korpovit kekszre is rákattantam,bespájzoltam belőle rendesen,de szülés után egy darabot sem bírtam elrágni belőle

              Hédi,gratulálok
              Jucus
              Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

              Comment


                #37
                Émelygésre, hányingerre egy teakeveréket itta: Borsmenta, citromfű, talán csalán volt még benne...és ciromot csavartam bele, nem édesítettem
                Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                Számom: 06-70-398-83-36

                Comment


                  #38
                  Hédi, gratulálok
                  És babásan is lehet hordozni??
                  Kitti, 4 fiú, 1 lány és 1 picibaba hurcizós, sokáig szoptatós, együtt alvós anyukája. (Tudom, bátor vagyok ennyi gyereket bevállalni, de valójában őrült )

                  Comment


                    #39
                    Nekem minden folyadék visszajött, és nagyon érzékeny voltam a szagokra. Rettenetesen undorodtam a hústól, képes voltam megérezni a párom bőrén ha húst evett. Aztán bent fogtak terhességi vészes hányással a kórházban, ott mondták a nővérek, hogy hideget kell inni. Onnantól minden reggel citromos Calippo-t szopogattam!

                    Hogy tudtok szoptatni, úgy hogy közben rosszul vagytok? Én a második babámat minél előbb szeretném, de ha nem tudok folyadékot inni majd megint, és feküdni fogok, akkor hogy fogok az elsővel foglalkozni?
                    bellad - Orsi -kinek a hátán mamagol(t) Lilianna (2009.02) , Izabella (2010.07), Emília(2012.03)
                    ELADÓSÁGAIM
                    Ide írj: bellad.mamami(kukac)gmail.com

                    Comment


                      #40
                      Én mennyiségileg nem hánytam sokat, csak keveset, azt viszont sűrűn. Mellette folyton émelyegtem és ökrődtem. Semmi sem segített
                      Úgyhogy egy hónapra el kellett mennem betegszabadságra, mert képtelen voltam bármit elvégezni a munkahelyemen. Most a hetedik hónapban már egész jó, nem fordul föl épp minden szagtól a gyomrom.
                      Grépfrutot meg citromos limonádét ittam literszám. És csipszet ettem
                      1 fiú, 2 lány

                      Comment


                        #41
                        Belland: elég gáz a rosszullét - szoptatás- nagyobb gyerek ellátás kombó. Nálunk pont arra 2 szar hétre esett, hogy Cseni nem aludt se éjjel se nappal. Bizti érezte, hogy gáz van.

                        Ja meg folyton éhségrohamok törtek, törnek rám. Ha nem eszem valamit, akkor megőrülök, kiabálok, fáj a fejem úgy érzem elájulok.

                        Bár szerintem a szopi arra is jó, hogy ne szedjen fel az ember annyi kilót. Csenivel nagyon vigyáztam, most meg tök sokat zabáltam és alig híztam. Mondjuk most már nem szoptatok, de így is többet mozgok, rohangálok, mint az első terhességnél.
                        Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                        Comment


                          #42
                          Lilatündér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hédi, gratulálok
                          És babásan is lehet hordozni??
                          Köszi!
                          Elvileg lehet. De Nekem most konkrétan meg van tiltva mindennemű terhelés.

                          HÉDI
                          Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                          Comment


                            #43
                            Hédi! Vigyazz magadra!

                            Megallt bennem az ütö mikor olvastam a tegnapi Pécsi tagozati hsz-at...
                            Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                            Comment


                              #44
                              Olvasd a mait is, az már jó.

                              HÉDI
                              Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                              Comment


                                #45
                                Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X