Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatási kérdések, tanácsok

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szilvi,
    Ó, szegény Csabi! mitől van hasmenése? mire gondolsz, h nem ehetsz ilyenkor? Ami téged meghajt, arra érdemes figyelni , h ne edd-idd. Arra gondolsz, h Neked is diétáznod kéne , krumpli-rizs?szopi ezerrel, h elég folyadékja legyen, és a bélflórának is ez a legjobb regeneráló.
    rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

    Comment


      Hát pl. hogy holnap ne egyek rakott káposztát ebédre. Nem tudom, jön a foga, de hetek óta küzd, nem akar áttörni, belázasodott, begyulladt a torka és a ráadás a hasmenés.
      Szilvi és a hálótársak: Csabi (09.07.12.), Dóri (11.04.22.), Dani (13.05.27.) és Ákos a férj

      Comment


        Fóti LLL csoport helyszínváltozás!!
        Fót, Imre király u 1.( királyhalom)
        Minden hónap első szerdáján 10-12ig
        Szeretetttel várok mindenkit!
        rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

        Comment


          Köszi Radó!
          A házimunka így is hanyagolva van.
          De próbálom kicsit többet szoptatni. A csoportról tudok, csak még nem jutottam el.
          Itt Dunakeszin rendel a dokink (Madarászban főorvos) és csak ápr. közepére kaptam időpontot. A gyógytornász szerint nem is hipotón, a lányommal jártunk hozzá és őt is megmutattam, néha kezelgette, azután nem, mert nem látott semmit, meg Beni utálta is, de mikor 7 hónapos lett és nem csinált semmit, mondta, hogy járjunk inkább.
          Zsuzsi Lili (07.10.08.) Beni (09.07.10.) és 3 kisherceg (12. 04. 26.) mamája

          Comment


            Szilvi jobbulást Nektek!!! Sok gyógyvirág Csabinak és bújjon ki a fog! (Lilinek meg garatgyulladása van.)
            Nekem egyébként volt úgy hasmenésem, hogy Beninek meg szorulása volt, pedig akkor még csak szopott.
            Zsuzsi Lili (07.10.08.) Beni (09.07.10.) és 3 kisherceg (12. 04. 26.) mamája

            Comment


              ha beteg a pici, nem kell Neked is diétázni.persze, nem jó egy vödörrel megenni belőle, de nyugodtan egyél.hasmenéstél a tejtermékeket esetleg érdemes kerülni, hogy a legyalázott bélny ne ingerlődjön még tovább.
              rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

              Comment


                Radó! Köszi, megnyugodtam. Zsuzsi drága, köszi, és jobbulást Lilinek is!
                Szilvi és a hálótársak: Csabi (09.07.12.), Dóri (11.04.22.), Dani (13.05.27.) és Ákos a férj

                Comment


                  Sundae, egy szobában alszanak velünk, tőlünk karnyújtásnyira. És általában kérnek szopit éjszaka.

                  Comment


                    Köszi a válaszokat.
                    Igen, ezeket az llles cikkeket olvastam még 3 éve. Akkor nem változott azóta, oké.

                    rado eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    tippelek, de mivel a MGYT támogatja a cü és tud c kampányt, innen eredhet" új nézet" a ht elkezdéséhez, mivel ez a tudás" minden rendelőbe eljut.sajnos.
                    Nem állítom, hogy megértettem az utolsó 2 sort.

                    Nem is tudom, hogy lehet hozzátáplálni egy szoptatott 4 hónapost. Cumisüveget nem fogadná el (egyszer próbáltam anyatejjel), kanállal meg bajos, még megvan a nyelvkiöltő reflex (vagy mi ). Pohárból meg félrenyelne.
                    Én azt hittem vmi tápszercég lobbija, mert esetleg kitaláltak egy HTt bevezető tápszert....
                    Ági
                    Peti (8), Eszti (4), Zsófi (2)

                    Comment


                      igen, tápszercég támogatja a kampányt.mgyt is, így jut az orvosokhoz.
                      uarról beszélünk
                      rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

                      Comment


                        Sziasztok! Gyorsan átfutottam a fórumot, de nem találtam hasonló beszélgetést...
                        Az a "gond", hogy a 9hós "nagylányom" kizárólag szopizni szeretne. A BLW nem válik be(kiöklendezi a darabosat), a pépes is nagy fintorgások után a pólómon landol. A védőnéni csak a vállát rángatja.
                        Amúgy teljesen normális babóca: nyomul, vigyorog, meg kell zabálni :-) Sokat, sokat, sokat szopizik, tejci is van... Meddig normális ez? Én nem bánom, csak mondják, hogy nem így szokott lenni Van valaki, akinek hasonló tapasztalatai vannak?

                        Comment


                          Szia Krisu!
                          Előfordul, h akár 1 éves korukig is szinte csak szopizik egy kisyerek.sokszor így védi magát.Ül már Juliska? fogakkal hogy álltok? Allergiás van a családban?ti tányérotokról szokott csipegetni? együtt esztek, odaül veletek? Nem volt semmi erőltetés, játszma az evés körül? Előbb-utóbb enni fog, látja Tőletek, h jó hangulatúak az étkezések, a kiváncsiság győzni szokott
                          rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

                          Comment


                            Fruzsi 15 hós és még mindig szinte csak szopik. Mindig van lehetősége enni azt, amit mi, nem erőltetjük: ha szüksége lesz rá, enni fog annyit, amennyi pont kell neki. Dokinénink szerencsére jó fej, nem problémázik ezen (sőt ).
                            Zsuzs
                            Három lányom és egy fiam van

                            Comment


                              Igen, már ül. Mindig magunkhoz vesszük az asztalhoz, és mindig próbálkozom. Persze, semmi erőszak. Ha nem akarja, nem nyomom le a torkán. Néha elfogad egy-egy kanállal, de aztán csak fúj. Szeret velünk lenni, nézni ahogy eszünk, de ha megfogja, akkor inkább morzsolgatja, nézegeti, ritkán veszi a szájába. Ha véletlenül lemegy a torkán valami, amit örömmel szopogatott(pl. alma, krumpli), akkor összeborzong, nem tetszik neki. Egy rossz élménye volt ezzel kapcsolatban, mikor az előtte szopizott tej is visszajött az almával egyetemben
                              Hát, virágporra van allergia, de nem hiszem, hogy erre gondoltál:-).
                              Egy fogacskája már van.
                              Rado, hogy érted azt, hogy védi magát? Az immunrendszerére gondolsz?
                              Á, a doki nálunk már születése után mondta, hogy kb. 9X kéne naponta szopizni! Én meg bólogattam, hogy persze...

                              Comment


                                Ez így tök jó, h együtt esztek, ! mancsolhat,
                                Allergiás családokban szokott lenni, ( bmilyen allergia) , h önkéntelenül így védi magát a pici, h sokáig csak szopizik.
                                rakosi.dora@gmail.comD, aki L, S, B, R mamája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X