Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatás különös helyeken

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Mi is sokszor, sokfelé szopiztunk. Repülőn már nagyon rutinos vagyok, az már nem extrém hely. Volt templom, skanzen, étterem, park sokszor, erdőben pad nagyon sokszor, vonat (legutóbb tegnap Balatonról hazafelé jövet - jót mosolyogtunk a férjemmel a zavart kamaszfiúkon).
    Legextrémebb: Jandó Jenő koncert a vakok intézetében. Gyerek babanyelven gőgicsél, Jandó zavarban, addig nem kezdte el míg síri csend nem kerekedett. Ahhoz meg szopi kell. A japánok újjal mutogatva nevettek. Nagyon vicces volt.
    Márti
    Zselyke (2007.03.02) édesanyja
    Hunbaba mei tai-ok ITT és ITT

    Comment


      #47
      Évus, ilyen képe nincs senki másnak! Szenzációs! Küldd el LLL-nek vagy más szakiknak!
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        #48
        Éva, csúcs ez a kép!
        Szilva


        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

        Comment


          #49
          Ha a lányommal szerettem volna végighallgatni egy istentiszteletet, akkor csak a szoi maradt! A tempolm előterében is voltak padok, hallani jól lehetett, az anyőkák nem láttak, de mivel üveges az elválasztó, én láttam a lelkészt, és ő is látott engem. Persze azt is, hogy mit csinálok. Szrencsére van gyereke.
          Zsúfolt vonat, csak a folyosó felöli helyet kaptam meg, egyedül utaztam a 4hós fiammal. Ebben a helyzetben kb 10 ember ha akarta volna sem kerülhette volna el, hogy lásson minket. Szemben a 3. sorban egy idős házaspár helyet cserélt, a bácsi nagyon zavarba jött, attól amit látott.
          Sok helyen szoptattam ezek csak a legemlékezetesebbek.
          Jelszavam is van: Ahol meg lehet enni egy hamburgert, ott szopizni is lehet! Ezt már mondtam is, ha vki beszólt (esetleg a wc-t ajánlotta szoptatásra).
          Cicamica (2004) Macimanó (2006) és Csibe (2009.10.17)anyukája

          Comment


            #50
            nagyon tetszik a szemléleted, Vadrózsa! Jó lenne, ha a népek leválasztanák a szoptatás látványát az amúgy is torzul értelmezett szexualitásról, és teljesen természetes lenne. Úgyis annak ciki, aki nagyon bámul.

            tegnap: fürdőkád! Nincs is ennél jobb.
            már nem vagyok mamami
            csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
            minden jót!

            Comment


              #51
              Én már nem is fürdök vele, mert mindig rábukik, elterül a meleg vízben, élvezi a test és bőrközelséget, és nem akar leszállni róla. Múltkor majdnem bealudt. Én meg nem tudok megmosakodni, mert nem hagy békén. Kicsi magányra vágyom már.
              Ilka

              Comment


                #52
                Tényleg, mi ha együtt tusolunk, akkor Szilárd rácuppan a cicire. Szaunában is szopizott már, de ez nekem könnyű, hisz van szaunánk.
                Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                http://jucuu.blogspot.com/

                Comment


                  #53
                  Oly jó nektek!! Én is úgy tudnám élvezni, ha lenne egy szaunánk! Ha pénz és hely lenne rá, biztos csináltatnék. A finnek egyébként nagyon tudnak élni, nem? (A bátyám dolgozott kint, jól érezte magát)
                  Ilka

                  Comment


                    #54
                    Jucuu: és Szilárd is szokott szaunázni? Mióta? Mennyit?
                    Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                    Comment


                      #55
                      Nem szokott szaunázni, elvileg nem szabadna 2 éves korig (vagy 1 éves, változó a hozzáállás), de néha beviszem magammal, és leülünk a legalsó lépcsőre. Persze oda kell figyelni, nehogy túlságosan átmelegedjen, egyszer nagyon figyelmetlen voltam, egy fafűtéses szaunában, ahol nagyon meleg volt, gyorsan felforrósodott, utána hűteni kellett egy darabig, na azóta jobban figyelek. De a finnek is beviszik a babájukat, azért nem parázok én sem.
                      Amúgy a finneknek olyan a szauna, mint nekünk a fürdés, nélküle nincsenek meg. Egyszer beszélgettem a munkatársaimmal arról, hogy szülés után mennyi ideig nem lehet beülni a szaunába a fertőzésveszély miatt, s teljesen kiakadtak rám, hogy hetekig nem bírná ki senki, hogy ne menjen be.
                      Nekem az volt a tervem, hogy a szaunában pottyantom ki Szilárdot, hangulatos lett volna, nem?
                      Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                      http://jucuu.blogspot.com/

                      Comment


                        #56
                        A kérdés az extrém hely, vagy az extrém sztár mellett szoptatni?
                        Kinga
                        Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                        Comment


                          #57
                          Bocs a nagyját nem vettem észre...
                          Kinga
                          Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                          Comment


                            #58
                            Köszi a választ, Jucuu! Mondjuk az aveszély nem fenyeget, hogy azon kéne hezitálnom, bevigyem-e Bogit vagy sem Csak kíváncsiságból érdekelt a dolog

                            Kinga:
                            Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                            Comment


                              #59
                              A Sonnentherme-fürdőben közel a határhoz Ausztriában (Lutzsmannsburg/Locsmánd) van baba-szauna is, ha most kijutunk, bemegyünk. Ja, és nem tudom, mennyire extréma hely, múlt évben voltunk ott 4 napot, Kamilla 4 hónapos volt akkor. Van egy külön, lefüggönyzött rész szoptatásra, ilyen kis fülkékkel: Ez az abszolút kedvenc képem a szoptatós időszakból:


                              Ezzel el is köszönök 3 napra
                              Rebaba blog

                              email: hellorebaba@gmail.com

                              Comment


                                #60
                                Ez nagyon luxuuuss!!

                                Én is elköszönök, hétfőig biztos nem jelentkezem, remélem vasárnap estig rendben hazaérünk.
                                Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                                http://jucuu.blogspot.com/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X