Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleo receptek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én olyat szoktam, hogy 1 bögre kókuszliszt + 1-2 nagyon érett banán, + kevés kókuszzsír, vanília esszencia, mézeskalács fűszerkeverék, kevés méz, 1 kk sütőpor. Én szoktam bele tojássárgáját tenni, azt mindketten bírják, anélkül lehet esetleg utifűmaghéjat tenni bele, hogy összetartsa.

    A másik: sok reszelt alma, 1-2 bögre mák, egy kevés kókuszzsír, áztatott mazsola turmixolva.
    se
    Én továbbra is keresek még kenyér/lepény vagy ilyesmit...
    Évi

    Comment


      évi-0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én olyat szoktam, hogy 1 bögre kókuszliszt + 1-2 nagyon érett banán, + kevés kókuszzsír, vanília esszencia, mézeskalács fűszerkeverék, kevés méz, 1 kk sütőpor. Én szoktam bele tojássárgáját tenni, azt mindketten bírják, anélkül lehet esetleg utifűmaghéjat tenni bele, hogy összetartsa.

      A másik: sok reszelt alma, 1-2 bögre mák, egy kevés kókuszzsír, áztatott mazsola turmixolva.
      se
      Én továbbra is keresek még kenyér/lepény vagy ilyesmit...
      Köszönöm szépen!
      A tojássárgáját csak simán elválasztod a fehérjétől vagy hogy oldod meg, hogy ne kerüljön a sütibe fehérje is?
      Ági
      Bálint 2007.március 17. ,Barnus 2010.december 21. és Gréti baba 2013. január 27. anyukája

      Comment


        Igen. Így biztos valamennyi belekerül, amíg nulldiétán voltunk, nem használtam tojást. A sárgáját mindketten bírják, Z a fehérjét is, R meg durva tüneteket nem produkál, úgyhogy 1-2 hete elkezdtem a tojássárgáját bevezetni, amennyi fehérje így belekerül, az már nem jelent gondot.
        Évi

        Comment


          Sziasztok! Útifűmaghéj és útifűmaghéj között van különbség szerintetek? Most vettem először, elsősorban kúraszerű használatra, de "gyanúsan" "olcsó" volt. Korábban duplájáért láttam ilyen kiszerelésben, és a boltban sem mondtak semmit róla, mi lehet a különbség. Megkérdeztem, és meg is néztem a csomagolásán, semmi mást nem tartalmaz.

          Comment


            BioEdit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok! Útifűmaghéj és útifűmaghéj között van különbség szerintetek? Most vettem először, elsősorban kúraszerű használatra, de "gyanúsan" "olcsó" volt. Korábban duplájáért láttam ilyen kiszerelésben, és a boltban sem mondtak semmit róla, mi lehet a különbség. Megkérdeztem, és meg is néztem a csomagolásán, semmi mást nem tartalmaz.
            hmm. én ugyanolyan áron láttam kb midegyiket. 2700 körül vmi nagyobb kiszerelés, azt hiszem a 300 gr.
            Azannya, most kerestem utána, máshol kb 2000 lett volna.
            . o O

            Comment


              Én egyelőre csak 100 g-osat vettem. Neten bioboltban 1100 körül láttam, személyesen egy üzletben 1300-ért kínálták, végül, igaz más márkát, de 630-ért vettem. Nem vettem nagyobb kiszerelést, még csak kipróbálom. De az 1100, 1300-hoz képest a 630 túl jó

              Comment


                BioEdit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én egyelőre csak 100 g-osat vettem. Neten bioboltban 1100 körül láttam, személyesen egy üzletben 1300-ért kínálták, végül, igaz más márkát, de 630-ért vettem. Nem vettem nagyobb kiszerelést, még csak kipróbálom. De az 1100, 1300-hoz képest a 630 túl jó
                Most én is tök olcsón vettem, szerintem egyszerűen egyre nagyobb a kereslet és emiatt lehet olcsóbb...(többet tudnak rendelni ilyesmi), ugyanakkor a forint árfolyam miatt meg jó kérdés...
                Anna, 3,5 éves nagyfiú és egy pici lány boldog mamája

                Comment


                  évi-0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok! Tojásmentes paleo kenyér receptet keresek, tudnátok nekem segíteni. A tojásfehérjét nem bírja mindkét gyerek, és olyat szeretnék, amit mindketten ehetnek. A sárgájával nincs bajuk. Köszi!
                  múltkor láttam, még nem csináltam
                  http://elmirapaleokonyhaja.blogspot....es-zsemle.html
                  Anna, 3,5 éves nagyfiú és egy pici lány boldog mamája

                  Comment


                    limak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    múltkor láttam, még nem csináltam
                    http://elmirapaleokonyhaja.blogspot....es-zsemle.html
                    Köszönöm! Most megyek, és kipróbálom, remélem sikerül!
                    Évi

                    Comment


                      Ma ezt a köretet dobtam össze a sült kacsacomb mellé. Nekem nagyon ízlett:

                      Egy sárgarépát lespiráloztam (lehet nagylyukú sajtreszelőn is reszelni).
                      Egy wokban kókuszolajat hevítettem, bele 2 gerezd zúzott fokhagyma, megfuttatva. Erre ment a sárgarépa. Kicsit pirítottam, fedő alatt pár percet pároltam. Addig megmostam egy jó nagy marék friss spenótot, szárát lecsipkedtem és csak a levelét dobtam rá a sárgarépára. Sóztam, borsoztam, kicsit hagytam fedő alatt párolódni, majd rálöttyintettem egy kevés cocomas-t (gondolom sima kókusztej is jó lehet). Egyet rottyant még és kész is volt.
                      Livi

                      Comment


                        http://triplaszathmary.blogspot.hu/2...uros-pite.html

                        kb 5 perc munka van vele, és tényleg finom

                        Comment

                        Mamami portál footer

                        Összecsuk

                        Friss bejegyzések

                        Összecsuk

                        Cikk a mamami portálról

                        Összecsuk

                        szivárvány
                        Betöltés...
                        X