Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kőleves.Avagy hogyan éljük túl a hónap végét(is)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Csak olvasok, és tanulok. Lányok, le a kalappal!
    A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
    Lívia

    Comment


      egy kenyér recepttel én is tudok szolgálni, én ezt szoktam megcsinálni, nagyon egyszerű, nem kell hozzá semmi extra, meg még finom is nagyon már az egyik topikba belinkeltem, belinkelem ide is, több helyen, többen olvassátok legalább
      merem ajánlani, mert szupi finom
      http://www.tutireceptek.hu/az-en-kenyerem
      Csilla
      Zénó(2006/12/17)Balázska(2010/01/12)Bence(2011/12/28)anyukája
      https://www.facebook.com/koromvarazs/

      Comment


        csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak olvasok, és tanulok. Lányok, le a kalappal!
        A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
        én kérem hibik kukac freemail pont hu
        Á., K., S. és R. anyukája

        Comment


          sz.csucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          egy kenyér recepttel én is tudok szolgálni, én ezt szoktam megcsinálni, nagyon egyszerű, nem kell hozzá semmi extra, meg még finom is nagyon már az egyik topikba belinkeltem, belinkelem ide is, több helyen, többen olvassátok legalább
          merem ajánlani, mert szupi finom
          http://www.tutireceptek.hu/az-en-kenyerem
          én még egyszerűbbet tudok csak liszt, élesztő (icipici), só és víz kell. persze lehet turbózni magokkal ha valaki akarja
          bármilyen lisztből jó. (én zabliszttel, tönköllyel és sima liszttel is próbáltam...zabliszttel tömörebb persze)


          http://fozzunkolaszul.blogspot.com/2...kenyr-ezt.html
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            Leírok egy viszonylag egyszerű és szerintem olcsó ételt.

            Mi krumpli zsámiskának hívjuk.

            Hozzávalók: - krupli
            - hagyma
            - olaj

            A kruplit megfőzni, levét leönteni, összetörni. A hagymát aprítani, olajon megpirítani és a kettőt összekeverni. Én tejjel szoktam enni, a többiek magába.
            Kata, Zorka (2004.07.07.), és Lujza (2010.02.08) mamija

            Comment


              Ez hasonlít az én egyik kedvenc ételemre, már akartam is írni:

              krumplit héjában megfőzöm, majd ha kész, leveszem a héját.
              Jó sok hagymát aprítok (én sose aprítom fel teljesen, félkörben vágom csak fel) és olajon megpirítom (én amíg nem ropogós nem szeretem, de ezt ízlést szerint lehet csak dínsztelni is).
              A krumplira ráteszem a hagymát (hagymás krumpli) és mi kefírt eszünk hozzá. Jaj, nagyon szeretem!
              Á., K., S. és R. anyukája

              Comment


                csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Csak olvasok, és tanulok. Lányok, le a kalappal!
                A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
                Én is kérném szépen!
                kicsiorsi kukac vipmail pont hu
                Köszönöm!
                Orsi, a rendmániás és a Fiúk: az állatimádó, ovis Milu (2010/02/16) és a babaszagú, cicifüggő Lóci (2013/05/28)
                kendőzünk, együtt alszunk, tej-,tojás-,szójamentesen étkezünk, e-mail: kicsiorsi vipmail

                Comment


                  csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
                  Szia!
                  Kérlek nekem is küldd át!
                  d.fruzsi(kukac)citromail(pont)hu
                  Köszi!
                  Fruzsi
                  Nóri 2008.01.08 Tomicsucsu 2010.02.27 Julliska 2012.09.28 anyukája

                  Comment


                    csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak olvasok, és tanulok. Lányok, le a kalappal!
                    A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
                    én is kérném szépen mikimannokukacgamilpontcom
                    Kristóf királyfi(2008.06.) és Zoé királylány(2010.12.) és Márk királyfi (2014.04.)

                    Comment


                      hibik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Darált húst mi is szeretjük, nagyon sok variációra jó. Pl. kevés darált hús, és iszonyú sok zöldségből szokott csinálni a férjem zöldséges egybe "fasírtot", ez nagyon szeretjük.
                      Kicsit részletesebben ezt le tudnád írni? Köszi!
                      Fruzsi
                      Nóri 2008.01.08 Tomicsucsu 2010.02.27 Julliska 2012.09.28 anyukája

                      Comment


                        Indua, neked valamiért nem tudtam elküldeni. Biztos, jó ez az emailcím?
                        Lívia

                        Comment


                          csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Indua, neked valamiért nem tudtam elküldeni. Biztos, jó ez az emailcím?
                          Én is kérném. irma.soproni[kukac]gmail.com
                          I + Sz & G & kisG + Z
                          „Ha boldog akarsz lenni, gyakorold az együttérzést!” XIV. Dalai Láma
                          NÉZD MEG, FONTOS LEHET!!!

                          Comment


                            csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csak olvasok, és tanulok. Lányok, le a kalappal!
                            A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
                            Én is kérném
                            lisztesnoemi(kukac)freemail(pont)hu

                            én kenyeret innen szoktam nézni
                            http://limarapeksege.blogspot.com/
                            Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                            Comment


                              csimbók eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Csak olvasok, és tanulok. Lányok, le a kalappal!
                              A Főzzünk örömmel! nekem is megvan ebookban, pdf-formában, ha kéri valaki, szívesen továbbítom. Tényleg nagyon hasznos és okos könyv.
                              Nekem ugyan megvan 3D kiadásban , de átküldöd nekem is?
                              zsak.ildiko kukac upcmail.hu
                              köszi
                              Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                              Comment


                                Hű de jó topik, még jobban jött volna koleszos koromban
                                Én abból az időből tanultam olyan kajákat, amivel túl lehet élni a hó végét.
                                Közrejátszott az is, hogy a közös konyhában hasznavehetetlen főzőlap-rezsó volt, sütő nuku, hűtőt meg nem tarthattunk a szobában, csak vízforralót, úgyhogy ezek közt a körülmények közt született a világ legjobb koleszos kajája, a szmekk
                                van a boltban ugye ez a zacskósleves, smack néven, 170-180 ft szokott lenni nálunk pl., na ezt zacskón belül összetöröd (feszkólevezetés), forralsz 3dl vizet, fogsz egy tálkát (kislábas, éthordó, ilyesmi), beleöntöd a vizet és a tésztát úgy, hogy ellepje az előbbi az utóbbit. Fedő megy rá, 6-8 perc múlva fedő le, vizet leöntöd róla, majd hozzákevered a gyárilag benne levő fűszerkeveréket és ízlés szerint bitang sok tejfölt, ünnepnapokon sajtot is lehet bele tenni, és ha faluról származó kollégistákkal szorosabb ismeretségben vagy, a házikolbász/szalonna is jól megy hozzá
                                Isteni finom, és ha elromlik esetleg az ember tűzhelye, tuti kaja

                                Az olcsó, ám laktató kajákhoz: érdemes szétnézni a különféle nemzetek eledelei között: a paella, a tortilla de patatas, a slambuc, a borscs és a társaik mind olyan kaja, ami olcsó, finom, és laktató főleg...
                                családun xerete talapu

                                Eladó Varró Dani-könyvek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X