Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleolit táplálkozás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lányok, nincs kedvetek betenni egy ilyen voltam, ilyen lettem fotót? Meg esetleg egy célfotót a múltból? Ösztönzésképp Én kutakodom..

    Comment


      hűűű, háát... megnézem
      Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
      lekvárok, dzsemek, receptek

      Comment


        Heh, ez az ilyen voltam ilyen lettem, nálam most sajnos nem mutatna jól
        Eladó kendő! (Didy, kék-fehér)

        Varrás, kötés, horgolás - ötletek, tapasztalatok, linkek

        Comment


          Gyermekem 2. szülinapjára keresek egy nem nagy főzőtudománnyal megáldott anyának való paleos receptet Most a webcukrászt böngészem, de ha valami ötletetek támad, ami nem kimondottan csokis (azt nem szereti nagyon hálisten) azt nagyon szívesen venném
          Köszi!
          Eladó kendő! (Didy, kék-fehér)

          Varrás, kötés, horgolás - ötletek, tapasztalatok, linkek

          Comment


            Helló, én is most szülinapos recepten agyalok. Nektek mikor? Nekünk feb végén.

            Comment


              nekünk is kéne a háromévesnek most 19.-re... de szerintem valami nem paleo lesz. vagy nem is tudom. teljesen béna vagyok sütitémában
              Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
              lekvárok, dzsemek, receptek

              Comment


                úristen, olyan isteni édességet csináltam hogy az már fáj!!! csokipuding avokádóból

                teljesen paleo, és nagyon nem diétás
                ez lesz a ma esti dőzs cserébe hogy elértem végre a kétszámjegyű kilókat!

                tetejére aszalt vörösáfonya meg (kókusz)tejszínhab hmmmmmmmmm
                Mellékletek
                Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                lekvárok, dzsemek, receptek

                Comment


                  Wow! Erre ránézni is alig lehet.
                  Tényleg sztem még ma elhúzok avokádóért

                  Valaki használ(t), ismeri az olajessimo-t?

                  Comment


                    Úúúúú avokádó, úúúú.....Eszter, csak kicsiben mertem megnézni a képet
                    Nóri és a három királyfi
                    Csipetfalat SavaNEW LetBabyGo

                    Comment


                      Csajok, pár napig bírtam a kemény paleot, hát kövezzetek meg, de nekem szükségem van minimális gluténmentes gabonára és krumplira.... :-/ Jóllakottan is mintha vaami szenciális hiányzott volna érzetem volt, ma már tettem pici kukoricalisztet a sütibe.
                      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                      Comment


                        Megcsináltam ma egy kókuszos valamit a webcukrásztól. Köszi a linket utólag is! Először kételkedtem, h hogy lesz ebből darabolható dolog, de jó! Zuram szerint ha nem étcsokis lenne, tiszta bounty lenne. Ráadásul nem nagyon vett időt igénybe.

                        A minap belefutottam egy sajtos pogi receptbe paleo módra...innen volt a link? Vagy túlpörögtem az egyik oldalon? Akkor sose találom meg megint Nagyon szeretnéék hétvégén a családi Hanga-ünnepekre sósat, meg édeset is paleo módra, na meg persze a tortát is...de azt nem tom mi lesz még mindig...Szóval ha valaki megszán egy jó paleopogi és/vagy torta recepttel, annak nevét imába foglalom!
                        Előre is köszi!!

                        Ja, látom más is keres. annak idején (tavaly) a csokicsoda nevű tortát csináltam meg neki...vagy valami ilyesmi. Ha igaz, pocakpanna oldaláról. Állati finom volt, csak neki nem ízlett

                        Most hétfőn lesz, azaz 13-án. Nem is tudok aludni már 2. napja, mert annyira készülhetnékem van, hogy csuda! No meg biztos a telihold is. Itt ugatom
                        Utoljára szerkesztette Qbogizmo; 2012.02.10., 01:47.
                        Eladó kendő! (Didy, kék-fehér)

                        Varrás, kötés, horgolás - ötletek, tapasztalatok, linkek

                        Comment


                          kisvic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csajok, pár napig bírtam a kemény paleot, hát kövezzetek meg, de nekem szükségem van minimális gluténmentes gabonára és krumplira.... :-/ Jóllakottan is mintha vaami szenciális hiányzott volna érzetem volt, ma már tettem pici kukoricalisztet a sütibe.
                          Nekem is ugyanez! Tegnapelőtt pár kukoricapufi segített ki, a gyerekéből, tegnap pedig az esti tojássalátához ettem max két falat kenyeret
                          Eszter és
                          Lenke 2010 ősz
                          Olívia 2014 ősz

                          Comment


                            igen, van ilyen iszonyú hiányérzet néha... mintha valami tök fontos dolog hiányozna.
                            de főleg az elején ... aztán lassan halványul az égető érzés
                            Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                            lekvárok, dzsemek, receptek

                            Comment


                              ettől függetlenül tegnap májas hurkát ettem. tele ugye rizzsel. khmmm
                              Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                              lekvárok, dzsemek, receptek

                              Comment


                                HÁT NEKEM NEM MEGY. HA kimaRAd A kenYÉR, Akkor ÉHEZEM.
                                KIPRÓbáLTAm, hOGY A paLEofuTÁRtól rendelek. HÁÁÁT.. 1. NEM eléG VáltOZAtos 2. nem LAkom jól. MONDJuk ebÉDeKET fiNOMAbbaKaT TUDok, haBár ehETŐ volt. NEKEM ELEVe a NAp közBENi kaJA a GOND. DE Azt meg nem lehet, h csaK SÜTIT KÉREK, M X ÖSSZEG AlaTT NEM IS AdnaK. ÍGY MEG BRUTál drága. (pl. vacsi: 1 szelet hús 1, aZAz 1db aLMÁVAL.. NEM ÉRI MEG KHM)
                                A süTeményeik naGYOn finomaK, DE A muffinT EGYszerÛEN Nem TUDTAm megenni
                                ÉS NEKEM NAgyon hiányZOTT A "SZÁRAzAnyaG"

                                most aZZAl próbálkozom, h a HAngsúlyokra JOBBAn figyelek. péksüti-kenyérféle már csak REGGELIRE VAn, de utána MÁR SEMMI (hiányzik a POGÁCSA)
                                és nem kerül aZ AsztaLRA rizs, krumpli, kuszkusz vaGY CSAk naGYON ELENYÉSZŐ MENNYISÉGBEN. HÜVELYEST MOST TELJESEN HAnyaGOLOM

                                TEJTERMÉK VAN, tej nincs, csak A kávéba. DE Azt muszááááj
                                Dius vagyok
                                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X