Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Fogyjunk együtt diétával és mozgással

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Amúgy én is hosszú vékony lábú vagyok, optikailag tényleg sokat számít.

    (na de popóm van rendesen)
    Barbi , lány,lány,lány,fiú

    Comment


      tbarbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Paci nekem is ezzel jönnek, hogy mit akarok 4 gyerek után? Teljesen jó vagyok így.
      Na de attól h 4 gyerekem van és nem 20 éves vagyok még nézhetek ki jól.(ahogy én szeretném).

      67 kg vagyok, méretkeztem tegnap. A Férjem anyukája szerint túl sovány . Szerintem van még alakulni /fogyni valóm.
      hát én arra várok, h ennyi legyek de még elválaszt 8 kiló, amúgy én is 175 vagyok
      D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
      A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

      Comment


        [QUOTE=Ninocska;3862624hát én arra várok, h ennyi legyek de még elválaszt 8 kiló, amúgy én is 175 vagyok[/QUOTE]

        Meglesz az!

        Én "csak"170 vagyok.

        Nekem az sokat jelent hogy a kajában szigorú vagyok nagyon.
        Barbi , lány,lány,lány,fiú

        Comment


          jaja, fontos a kaja, a sport csak hab a tortán, főleg az elején sztem
          D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
          A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

          Comment


            Jaj, de jó az avatarod, most látom
            Barbi , lány,lány,lány,fiú

            Comment


              Olyan gyagya vagyok, az egész család haptákban áll, hogy én 10-kor tornázhassak, Gaia is 9.57-kor elaludt, lépek be és látom, hogy az én mai tornám 2-kor van, ááááááááááá
              Enikő egy férjjel és négy törpével
              ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
              Vega hét menü
              Kihívás (okt.1-14)

              Comment


                Tesómék mérlege 63 kg körül mutatott ma, szerintem nem jó a mérlegük Mondjuk a szmötyi kúra óta kevesebbet eszem, vacsira is azt ittam tegnap.
                Enikő egy férjjel és négy törpével
                ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                Vega hét menü
                Kihívás (okt.1-14)

                Comment


                  Pammut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én nem mértem, vasárnap után nem célszerű . Viszont otthon leggingsben nyomultam (nem szoktam) és 2. fiam rámcsodálkozott, hogy mennyivel vékonyabb a lábam . (Büszkefejű smiley nincs.) Jók ezek a visszajelzések.
                  , alakítsd ki egy fitroom-t

                  Ninocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én fel tudok mutatni mínusz fél kilót


                  Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nekem anyósom és apukám felesége szörnyűlködött, h jajj hova fogyok, jajj milyen vékony vagyok, a lábaim...

                  azért oké, hogy magas vagyok, meg optikai csalódás, na de hmmm...
                  szerintem csak irigyek, hogy formába hozom magam meg hogy 3 gyerek után ne akarjak már úgy kinézni mint lánykoromban...

                  tényleg izé h kételyt ébresztenek bennem, holott bmi még így is 25, a mérleg igen sokat mutat és uk 14-es nadrágot hordok (csakhát a 16-os után ez gondolom látszik), de a lényeg, h messze vagyok én nemhogy a soványtól, de a vékonytól is...

                  persze oké ha nem ennyire szörnyülködnének még jól is esne, de így már zavar...

                  apukám felesége amúgy túlsúlyos, de anyósom nem, ezért nem értem mi a baja. vagy fél, h megtetszem valakinek?
                  tbarbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Paci nekem is ezzel jönnek, hogy mit akarok 4 gyerek után? Teljesen jó vagyok így.
                  Na de attól h 4 gyerekem van és nem 20 éves vagyok még nézhetek ki jól.(ahogy én szeretném).

                  67 kg vagyok, méretkeztem tegnap. A Férjem anyukája szerint túl sovány . Szerintem van még alakulni /fogyni valóm.
                  Biztos azt hiszik, h a gyerekektől, családtól vesszük el az időt , én is mindig megkapom a kolléganőmtől h hová fogyok, meg nem kell már. Pedig határozottan jobban érzem magam attól h fogyok és sokat tornázok.

                  enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Olyan gyagya vagyok, az egész család haptákban áll, hogy én 10-kor tornázhassak, Gaia is 9.57-kor elaludt, lépek be és látom, hogy az én mai tornám 2-kor van, ááááááááááá
                  Hihi, remélem azért a 10 órásinak is nekiugrottál

                  enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tesómék mérlege 63 kg körül mutatott ma, szerintem nem jó a mérlegük Mondjuk a szmötyi kúra óta kevesebbet eszem, vacsira is azt ittam tegnap.


                  Ma szabin vagyok, és olyan jó csend van itthon , lenyomtam Jillian-t, és még kipróbáltam pár rövidebb tornát. Jól esett.
                  Viki&Lackó(14,5)
                  https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                  Comment


                    Nem, a 10 órásat nem szeretem, kialakult, hogy mi tetszik. Addig csinálok mást, a garázsvásárral van itt egy kis dógom.

                    Bori, ez szuperül hangzik a fiadtól.
                    Enikő egy férjjel és négy törpével
                    ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                    Vega hét menü
                    Kihívás (okt.1-14)

                    Comment


                      tbarbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Paci nekem is ezzel jönnek, hogy mit akarok 4 gyerek után? Teljesen jó vagyok így.
                      Na de attól h 4 gyerekem van és nem 20 éves vagyok még nézhetek ki jól.(ahogy én szeretném).

                      67 kg vagyok, méretkeztem tegnap. A Férjem anyukája szerint túl sovány . Szerintem van még alakulni /fogyni valóm.
                      ha én annyi lennék, szerintem már rámhívták volna a mentőt
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        tbarbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Amúgy én is hosszú vékony lábú vagyok, optikailag tényleg sokat számít.

                        (na de popóm van rendesen)
                        kell is az
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tesómék mérlege 63 kg körül mutatott ma, szerintem nem jó a mérlegük Mondjuk a szmötyi kúra óta kevesebbet eszem, vacsira is azt ittam tegnap.
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            na igen Viki, az h az ember hogy érzi magát úgy látszik másodlagos...egyesek szerint...
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              amúgy a hátam kezd meggyógyulni, de még nem tökéletes sajnos ha hátra hajlok néha még belenyilal de amúgy ok. mázlim volt, sógorom masszőr tanfolyamot végzett és megmasszírozott, mondtuk neki h fáj. mondta is h az izmok begörcsöltek. utána sokkal jobban lettem.

                              azért még J-t nem merem, holnap szerintem valami lájtosat talán megpróbálok vagy szerdán.

                              annyira kriplinek érzem magam
                              és nem a tornától lett ilyen a hátam tiszta röhej hanem h 2 percig toltam L-t kismotoron. ez olyan ciki/béna...
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                Viki, szabi és ügyes vagy!

                                Bori, az szupi , ha a fiad észreveszi! (mert a férfiak ált.ban nem vesznek ilyesmit észre, tisztelet a kivételnek)

                                Enikő, ha kevesebbet mér a mérleg, azt jó!
                                Barbi , lány,lány,lány,fiú

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X