Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Na, sikerült csökkenteni a pöttyözést. Beállítottuk a gépet úgy, mintha nálunk maximálisan kemény lenne a víz (pedig a vízművek szerint nem az). Így alig pöttyöz. (El ne kiabáljam!)
    http://www.szamoca.eoldal.hu

    http://www.macoka.eoldal.hu

    Comment


      Tiszavirág eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekünk valami Calgonit Finish porunk van. De hamarosan kiszorítja a mosódió
      Tiszavirág,engem érdekelne,-ha bekukkantasz még ide-hogy kipróbáltad-e a mosódiót és ha igen,akkor a tapasztalatodra is.Mosáshoz használok mosódiót,szeretem.

      Mi még csak most tervezünk mosogatógépet venni,most,hogy elkezdtem dolgozni nagy hasznát venném.Eddig is jó lett volna,de most jött össze a rávaló.Bosch SGV 43E93EU-t néztem ki,van valamelyikőtöknek ilyen???
      Adri
      Marci (2003.12.22.) és Olivér (2007.01.05.)

      Comment


        Szia, hát tök véletlenül néztem be, és lám csak, nekem írtak!
        Sajnos, nincs még mosódiónk, mert Szerbiához Szeged van legközelebb, és hiába írtam több levelet is a cégnek, az illető, aki ezzel foglalkozik, az első levelemre válaszolt (igen, vasárnap is van mód az áruátvételre), amikor megírtam, hogy 1 kilót vásárolnék, akkor már nem jelentkezett többé. Nagyon szomorú voltam, mára inkább bosszant. Nekem Pestről nem egyszerű megszervezni a hazahozatalt.
        Pedig már nagyon szeretnék áttérni a mosóporról.
        Viszont vannak itt a mamamin olyanok, akik mosnak mosogatógépben is a dióval.
        Ha valaki olvassa, írjon Olimarnak a tapasztalatairól!
        1 fiú, 2 lány

        Comment


          Szia Zsófi
          Hát én sem reménykedtem,hogy mihamarabb erre jársz...nincsenek véletlenek
          Ha valahogy tudok segíteni,tök szívesen teszem,csak írj!Hercegszántóra szoktak ismerőseim lejárni.Tudok jó áron mosódiót,1 kg 2790(Kékp.nda)

          Mosódióval mosogatók jelentkezzetek!
          Adri
          Marci (2003.12.22.) és Olivér (2007.01.05.)

          Comment


            Ha nem hát nem,majd kutakodom,még úgysem üzemel a gépem.
            Adri
            Marci (2003.12.22.) és Olivér (2007.01.05.)

            Comment


              Olimar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha nem hát nem,majd kutakodom,még úgysem üzemel a gépem.
              Ne add fel, én is veled várok az okosakra.

              Comment


                .....
                Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:04.

                Comment


                  ana:optimista vagy de így már sokkal jobb várni,köszi!
                  Aja:mintha mosódióból is lenne por,folyékony változat....már nagyon kíváncsi vagyok
                  Utoljára szerkesztette Olimar; 2010.02.03., 19:04.
                  Adri
                  Marci (2003.12.22.) és Olivér (2007.01.05.)

                  Comment


                    Tök jó, hogy írtatok az ecetről. A mosógépben már jó ideje azt használok,és legutóbb, mikor elfogyott a mosogatógép öblítő, abba is ecetet tettem. Aztán amikor feltűnt a férjemnek is, hogy elfogyott, mondtam neki, hogy ne is vegyen, jó az ecet. Erre, mikor itt járt édesapja, megkérdezte, mia véelménye, és ő is a gumitömítésekre hivatkozott, hogy megkeményednek az ecettől. Így megint van itthon egy flakon öblítő. Pedig én úgy utálom. Nem iszok jó szájízzel egy öblítős pohárból, még vizes öblítés után sem. Nem tudom mi van benne, de az tuti, hogy nem szimpatikus. Most elmondom férjemnek Vegyész véleményét. Talán sikerül leszoktatni erről a nyavalyás öblítőről.
                    Ági
                    Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

                    Comment


                      Sziasztok!
                      Még nagyon "új" vagyok. A mosódióval kapcsolatos keresés közben találtam rátok. Most szeretném kipróbálni. Olvastam, hogy lehet kapni filteres mosódiót, kifejezettem mosogatógépbe. De gondolom, simán be lehet rakni a cájgos kosárba, és rácsukni a tetőt.
                      Nekem/künk egy Ariston Hotpointunk van. Nagyon imádom!
                      Látom, hogy sokan panaszkodnak a pöttyözésre. Nálam is az öblítő adagoló minimumra állítása hozott eredményt.
                      Én DM-es port használok, mert szerintem sokkal gazdaságosabb, mint bármelyik tabletta. És nekem a tabletta azért sem jött be, mert nekünk füstszínű jénaitányérjaink vannak, és ha azzal mosgattatam őket szivárvány csíkosak lettek. Gondolom az öblítő gyöngy kicsit sok volt nekik.
                      Ecetet még nem próbáltam, de úgy is fogyóban van az öblítőm.
                      Viszlát!

                      Comment


                        Szia Emes!
                        Filteres mosódió....meg is keresem.Most még nagyon teszt alatt van a gép.Ezeket használomM denkmites só,dm nature tabletta és ecet.És valószínűleg váltok mosódióra,mert szeretem.
                        Adri
                        Marci (2003.12.22.) és Olivér (2007.01.05.)

                        Comment


                          emes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!
                          Még nagyon "új" vagyok. A mosódióval kapcsolatos keresés közben találtam rátok. Most szeretném kipróbálni. Olvastam, hogy lehet kapni filteres mosódiót, kifejezettem mosogatógépbe. De gondolom, simán be lehet rakni a cájgos kosárba, és rácsukni a tetőt.
                          Ez a filteres mosódió engem is érdekelne. Van esetleg vki aki már használja is?
                          Sziszka , aki mindig időzavarban van és a család: Levente (2004), Gabi apa + a lányok (két labrador keverék eb)

                          Comment


                            én most kapom az első mosogatógépemet
                            a dm-es cuccokra az van írva, h fém és ezüst nem mosogatható velük.
                            akkor mit csináltok az evőeszközökkel pl.?
                            Boglárka 2005.08.15 Zétény 2008.07.22.

                            Comment


                              vtimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              én most kapom az első mosogatógépemet
                              a dm-es cuccokra az van írva, h fém és ezüst nem mosogatható velük.
                              akkor mit csináltok az evőeszközökkel pl.?
                              A rozsdamentes evőeszköz miért ne lenne mosogatható? Ezüstöt nem lehet mosogatni mert lerakódhat a porcelánra fémeszközökre, mivel az ezüst könnyen képez szulfidot.A lakásban könnyen keletkezik kéndioxid mivel a gáz szagosítására használt merkaptán kéntartalmú. És pld a sütő használatakor képződik is.
                              A gép belseje is fém nem?
                              Utoljára szerkesztette Vegyész; 2010.02.15., 21:56.
                              Nomen est omen.

                              Comment


                                nem tudom, az van ráírva. most az összetevőit nem tudom fejből, de gyanítom, aki dm-essel mosogat, az bedobja a kést, kanalat, villát is, ha lehet, ha nem, ugye?
                                Boglárka 2005.08.15 Zétény 2008.07.22.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X