Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Befőzés, aszalás,fagyasztás tartósítás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én belefőztem az egész tányérokat, kóstolgattam közben és mikor elég intenzív volt a bodza íze (nekem), akkor az ernyőket kiszedegettem belőle. A virágok benne maradtak, úgy turmixoltam még rajta egyet kézimixerrel. Így picit darabos lett, fincsi nagyon!
    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

    Comment


      Így nézett ki rotyogás közben
      Mellékletek
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

      Comment


        Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én belefőztem az egész tányérokat, kóstolgattam közben és mikor elég intenzív volt a bodza íze (nekem), akkor az ernyőket kiszedegettem belőle. A virágok benne maradtak, úgy turmixoltam még rajta egyet kézimixerrel. Így picit darabos lett, fincsi nagyon!
        Köszi! Remélem, egy kicsit lejjebb megy még az eper ára.

        Comment


          Cseresznye fagyasztása érdekelne. Rémlik, hogy fagyasztás után már nem volt olyan jó, biztos nem jól tettem el.
          Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

          Comment


            kassaizsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszi! Remélem, egy kicsit lejjebb megy még az eper ára.
            a szabadföldi eper még csak most kezd majd érni, úgyhogy biztos! menjetek szedd magad-ra, az a legolcsóbb, 300-400 ft kilója.

            ez a bodzás eper jó ötlet. én a szörpöt akarom majd így bedolgozni a lekvárba, bár ilyenkor kell kicsi zselésítő is.
            Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

            Comment


              Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!
              Remélem jár erre valaki.
              Próbáltatok már bodzavirágot lefagyasztani? Csináltam a napokban bodzás eperlekvárt és vmi fenséges lett, szeretnék későbbi idénygyümölcsöket is megbolondítani bodzával...Hogyan érdemes tartósítani? Gondolom, vízben felfőzni a virágokat és azt lefagyasztani kevésbé jó, mert higítja a lekvárt...Valami ötlet?
              Sztem simán le lehet fagyasztani, jól mosd meg, szárítsd meg őket, zacsiba be, aztán mehet a fagyóba!! Én így tettem már el többféle növényt is! Az ízük megmaradt, bár látványra nem volt a legszebb ugye, de lekvárnál gondolom az előbbi számít!
              nem jövök többet, itt elértek:
              zernike7kukacgmail.com

              Comment


                Ha megmosom, nem megy ki belőle a virágpor?
                Persze, látvány nem számít Köszi a segítséget!
                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                Comment


                  Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha megmosom, nem megy ki belőle a virágpor?
                  Persze, látvány nem számít Köszi a segítséget!
                  Hát ez jó kérdés, én nem poros dolgokat fagyasztottam eddig!!

                  Ez felvetette bennem azt a kérdést, hogy akkor pl a bodzát nem is kell lemosni befőzés előtt?? Holnap készülök szedni épp, de sztem automatikusan leöblítettem volna...
                  nem jövök többet, itt elértek:
                  zernike7kukacgmail.com

                  Comment


                    Lujza, és ha megszárítanád a bodzát?

                    Ági, igen, a bodzát nem ajánlják felhasználás előtt megmosni...
                    Bea
                    Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                    Comment


                      Köszi, még jó hogy feljött a mosás téma!
                      nem jövök többet, itt elértek:
                      zernike7kukacgmail.com

                      Comment


                        zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszi, még jó hogy feljött a mosás téma!
                        Már én is terveztem megmosni, jó hogy írjátok.
                        Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

                        Comment


                          zsaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a szabadföldi eper még csak most kezd majd érni, úgyhogy biztos! menjetek szedd magad-ra, az a legolcsóbb, 300-400 ft kilója.
                          + benzin. És én 5-6 kilónál többet nem tervezek befőzni.

                          Comment


                            Hát igen. De van sok helyen ám. Piacon olyan 6-700 lesz a legolcsóbb.
                            Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                            Comment


                              én voltam hétvégén szedd magad eprezni, de még nagyon nem volt jó, szinte csak most nyitnak, valahol még virág van rajta. A lekvárhoz még azért várni kell.

                              bodzát én sem mostam le
                              Ágota, Lizi (2011) , Júlia (2012) és Petike (2016) anyukája

                              Comment


                                Ez az eső megmossa a bodzát.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X