Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajfestés hennával

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Örülök,és annak is ha tudtam segíteni !

    Comment


      évi-0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kevered valamivel, vagy csak így?

      Timi, szitaa, köszi az infókat! Végül az ősz szálakon is egész jól besötétült.
      Keverem, majd, ha elmúlik mert persze,hogy ilyenkor megjönnie
      én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
      Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

      Comment


        Sziasztok, hennázós lányok!
        Hátha valaki olvas még, remélem, nem gond egy kis önreklám : nálam is van henna és indigó por, egyenesen Indiából hozzuk, semmi mást nem tartalmaz, csak a növényi őrleményeket.
        Én csak a hennát használom, nekem bevált, nagyon szeretem.

        Itt lehet megnézni: http://dejavuvilag.hu/Pipere/termeszetes-hajfestekek

        Eszter
        B1 (2004) és B2 (2007)


        Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
        Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
        Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

        Comment


          A fenébe Ha ezt tudom, akkor Tőled vettem volna Eszembe sem jutott, hogy itt is lehet na majd legközelebb
          én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
          Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

          Comment


            Évi, örülök hogy jó lett

            Eszter, jó tudni, legközelebb kipróbálom, most még van a fagyasztóban
            Timi aki 3 kispasi B (2010.febr.) és M (2012.febr.) és Z (2014.08.) anyucija

            Comment


              Nem kapkodtam el de ma végre megcsináltam 6 és fél órát bírtam. Közben azon agyaltam hogyan tudtok ebben aludni? Hiába zacskózom, csak potyog, és néha még kicsit folyik is. A vége fele már fájt a fejbőröm ez mindig így van. Na,viszont a végeredmény tök jó lett! Tele vagyok ősz hajjal, ezért az indigóporból kicsit többet tettem bele, de nagyon szép lett... szerintem
              én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
              Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

              Comment


                apple eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ja, igen, a BDIH minősítés az nem bio.
                Ezt szeretném korrigálni, valószínűleg teljesen értelmetlenül. A BDIH Európa legszigorúbb bio minősítő plecsnije. Amin ez van, azt nyugodtan lehet használni, mert maximálisan "tiszta".

                Comment


                  Zugolvasok
                  Én innen szedtem az infot, de lehet vmit félreértettem?
                  http://tudatosvasarlo.hu/cikk/mennyi...urkozmetikumok
                  Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                  Comment


                    Igaz, hogy a minősítés megszerzésének nem feltétele az ökológiai/bio eredet. Viszont itt is megerősíti, hogy milyen szigorú elvárásoknak kell megfelelni a plecsni megszerzéséhez. A BDIH-s kozmetikumok tényleg tiszták, "vakon" megvehetők és használhatók.

                    Comment


                      BMLuca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azt kell tudnod, hogy a henna a haj felületére tapad rá. Tehát ha minden alkalommal a teljes hajfelületre rákened, egyre sötétebb vörös lesz. Én is akartam hennázni, de végül úgy döntöttem, hogy inkább lenövesztem, és elfogadom magam úgy, ahogy vagyok. Nekem azt mondták, hogy az elején mindig a teljes felületre kenjem, és mikor elégedett vagyok a színnel, attól kezdve csak a lenövésre, de oda már nagyobb koncentrációban.
                      A hennát ugyanis cassiaval kell keverni, annak nincsen színe, hajápoló hatású, és azért kell, mert egy bizonyos mennyiségű por (100-150g) az mindenképp kell, hogy elég legyen a hajadra.
                      Azt szeretném kérdezni, hogy ezt tapasztalta valaki?

                      Én mindenképp indigóval fogom keverni, mert gesztenyebarnát szeretnék, arra is áll ez vajon?

                      Comment


                        Kérdezném még, hogy eukaliptusz illóolaj (többféle van, vajon melyik... ) hozzáadása valóban számít?

                        Comment


                          Bocsánat, hogy belekotyogok, de azt ugye tudjátok, hogy mindenfajta plecsni leginkább pénz kérdése? Egy-egy ilyen minősítés milliós nagyságrendű pénzbe kerül (Ft-ban persze). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem ér semmit, mert nyilván, aki megkapja, az megfelel a kritériumoknak, csak azt, hogy az a termék, amelyiknek nincs plecsnije, nem feltétlen rosszabb. Itt a Mamamin is több kencést is ismerek, akik annak is örülnek, ha arra lesz pénzük, hogy engedélyeztessék pár kencéjüket, nem hogy még minősíttessék is, pedig bio alapanyagokat használnak.
                          Luca, aki Illés hites felesége és két angyalka

                          Comment


                            BMLuca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Bocsánat, hogy belekotyogok, de azt ugye tudjátok, hogy mindenfajta plecsni leginkább pénz kérdése? Egy-egy ilyen minősítés milliós nagyságrendű pénzbe kerül (Ft-ban persze). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem ér semmit, mert nyilván, aki megkapja, az megfelel a kritériumoknak, csak azt, hogy az a termék, amelyiknek nincs plecsnije, nem feltétlen rosszabb. Itt a Mamamin is több kencést is ismerek, akik annak is örülnek, ha arra lesz pénzük, hogy engedélyeztessék pár kencéjüket, nem hogy még minősíttessék is, pedig bio alapanyagokat használnak.
                            Igen, igazad van. Viszont aki boltban szeretne vásárolni, és nem ért a részletekhez, ezeket a termékeket nyugodtan megveheti.

                            Comment


                              Persze, nyilván. Azért reményeim szerint itt a mamamin azért utánanéznek az emberek, hogy mit vesznek Meg vhogy én szívesebben vásárolok személyes kapcsolaton keresztül egy icipici gyártótól, mint vmi - legtöbbször német - multicégtől. Persze ez meg én vagyok
                              Luca, aki Illés hites felesége és két angyalka

                              Comment


                                Egy kozmetikum címkéjén kiigazodni nem egyszerű. Megértem, ha valaki nem szeretné rászánni az időt a millió egyéb teendője mellett. Ezt spórolja meg nekik pl. a plecsni. És igen, mindenkinek megvannak a saját szempontjai, hogy miért onnan és/vagy attól vásárol, ahol/akitől.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X