Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajfestés hennával

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer próbáltam vele aludni, soha többet
    Én is ettől a plusztól félek a vegyszer féle hajfestékkel, 18 évig kentem a fejem nem magam miatt hagytam abba. Viszont most már magam miatt sem festeném olyasmival, amiben méreg van. Anyum 63 éves most. Meg nem mondom mióta festi a haját, köbö 1000 éve, néhány éve elkezdett ritkulni a haja. Mára egyértelműen kopaszodik
    Az én nagyim is ezerévig fesette a haját.Mikor lebeszéltük róla,és hagyta lenőni,láthatóan sűrűsödött a haja utána
    Az alvás hogy nem megy benne? Ennyire zavaró Neked? ( még van egy titkom Mikor körbetekerem a fejem folpackal,akkor a fülemnél kilyukasztom.Igy nekem minden további nélkül megy az alvás benne)

    Comment


      1 evőkanál c vitamin port tettem fél dl tiszta samponba, ezt el kell keverni, majd ha viszed fel, pici vizet lehet hozzá adni , a lényeg hogy jól el tudd oszlatni a hajon, mindenhol egyenletesen legyen rajta hogy ne legyen foltos.Erre is kell zacsi, lemosás után pakolást is ajánlottak rá, én tettem is rá, nekem nem lett fura az állaga, van akinek egy darabig sprűdebb lett a haja tőle

      Nekem valahogy a hennában alvás jobban bejön, talán mert úgy gyorsabban eltelik a 8 óra
      Timi aki 3 kispasi B (2010.febr.) és M (2012.febr.) és Z (2014.08.) anyucija

      Comment


        Köszi Mimi! Lányom miatt kérdem, a hüle a szőke gyárilag melírozott haját feketére festette, de már szabadulna tőle.
        én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
        Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

        Comment


          megírod majd ha kipróbáltátok hogy milyen lett? kíváncsi vagyok hogy ebből mit hoz ki a c vitamin, mert elég durva a különbség a két árnyalat között
          Timi aki 3 kispasi B (2010.febr.) és M (2012.febr.) és Z (2014.08.) anyucija

          Comment


            Persze. Tegnap mondtam Neki, de még nem hozta lázba

            Ma vettem a zsiben hennát, de lehet, hogy nem lesz belőle semmi Az AntalValisat ismerem, jó is, csak ez olcsóbb lett volna.
            én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
            Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

            Comment


              Sziasztok! A vegyi festékekre allergiás lettem, úgyhogy rászántam magam a hennára. De nekem az most nem tiszta, hogy bekeverem és utána tényleg állni kell hagyni? Eddig úgy tudtam, hogy még azonnal, melegen fel kell kenni. És a fejbőrt mennyire fogja meg?
              Évi

              Comment


                Igaz nem henna, de cassiaval van vkinek tapasztalata?
                Anno 100 éve szőke voltam, most sötétszőke sok sok ősszel...

                Sosem festettek, csak középsuliban ment a dauer..., attől sötétebb lett a hajam, nem világosabb

                Comment


                  Szia!
                  A cassia színtelen, "csak" hajápoló hatása van.
                  http://www.khadi.hu/hogyan-fessunk/o...e.html#paletta
                  Nézd meg ezt a palettát, de én nem nagyon hiszem, hogy szőkét lehetne hennával festeni.
                  Antalvalin kérdezd meg esetleg!
                  Luca, aki Illés hites felesége és két angyalka

                  Comment


                    Köszönöm Luca, szőke szeretnék lenni...

                    Comment


                      évi-0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok! A vegyi festékekre allergiás lettem, úgyhogy rászántam magam a hennára. De nekem az most nem tiszta, hogy bekeverem és utána tényleg állni kell hagyni? Eddig úgy tudtam, hogy még azonnal, melegen fel kell kenni. És a fejbőrt mennyire fogja meg?
                      én 50fokosan öntöm hozzá a lötyit (fekete tea, kávé, szegfűszeg stb amit előtte összefőzök) de úgy tudom hogy csak az számít hogy hány fokos a lé amikor hozzá kevered mert ettől függ hogy mennyire lesz sötét vagy világos az eredmény.
                      Én nem hagyom állni túl sokáig( kb fél-egy óra), de nem is melegen kenem fel, amit lefagyasztok az persze tovább áll, de úgy emlékszem hogy nem kell állni hagyni.
                      Nekem egész picit színezi meg a fejbőröm, nem vészes, nekem a vegyi sokkal gázosabb volt.
                      Timi aki 3 kispasi B (2010.febr.) és M (2012.febr.) és Z (2014.08.) anyucija

                      Comment


                        Timi, köszi! Délután ki is próbáltam. Az ősz hajszálakon egészen érdekes színű lett, de máshol úgy tűnik, sikerült a sötétbarna.
                        Ha melegebb folyadékot teszel bele, akkor sötétebb lesz?
                        Évi

                        Comment


                          hát így fejből nekem úgy rémlik, hogy pont hogy világosabb lesz, nem emlékszem rá már teljesen, én felírtam magamnak hogy 50 fokos vízzel kell nekem a pépet kikeverni.
                          azzal tudod sötétíteni ha fekete teát teszel bele, meg instant kávét, ha érdekel leírom a receptet, bár a vali oldalán is fent van, onnan írtam le én is
                          Nekem az őszeken vöröses, gesztenyés barna, ha süt a nap akkor inkább jobban vöröses, de első ránézésre barna az egész hajam.
                          Timi aki 3 kispasi B (2010.febr.) és M (2012.febr.) és Z (2014.08.) anyucija

                          Comment


                            Úgy tudom ,hogy a hennát lehet forró folyadékkal( fekete tea,diófalevél...) kikeverni. Én is úgy szoktam. Ha áll akkor talán a vörös piros sín jön jobban elő állítólag. Énn nem tapasztaltam különbséget a reggel bekevert eset fesett ,vagy az alig állott hennánál.

                            Comment


                              Megjött a hennám
                              én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                              Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                              Comment


                                Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Megjött a hennám
                                Kevered valamivel, vagy csak így?

                                Timi, szitaa, köszi az infókat! Végül az ősz szálakon is egész jól besötétült.
                                Évi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X