Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ti mivel mostok?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ne tudom a rendes bolti ecetnek van e szavatossága es mennyi, de amit magam csináltam álmából almaevetet azt nem tennem bele. Bár lehet ar régi, talan 2-2,5 eve csinalhattam.
    Csybe

    Comment


      Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én a ruhákban sem érzem, de lehet h. tényleg erős öblítőhöz szokott már az orrom.....

      Egy ecetes kérdésem is lenne. Az ecet bármilyen ecet lehet? VAn köztük bármi különbség? Egyik jobb, rosszabb a célra, vagy bármi más?
      sima ecet, 10%-os, semmi extra
      Eszter - 3 fiú (19, 11 és 5 évesek) anyukája Blogom a háztartásról és egyéb kihívásokról
      Kaja kihívás összesítő

      Comment


        manaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én évek óta használok mosóparfümöt, és nagyon szeretem.
        Az öblítők erős illatához szokott orr tényleg nem érzi a mosóparfüm enyhe kellemes illatát. De hozzá lehet szokni, és egy idő után nagyon is érződik, és akkor már az öblítő túl erős illata lesz zavaró. (Az ajánlott mennyiségtől szerintem én is többet szoktam tenni - nem mérem...)
        én szinte rosszul vagyok, ha érzem az túlzó öblítő szagot másokon. Néhányan olyan csíkot húznak maguk után, hogy annál még a cigiszag is jobb nagyon nem szeretem.

        A cigiszagot azért írtam, hogy így érzékeltessem, legalább annyira kellemetlen sokaknak (akik már nem használnak öblítőt) ha valaki túl sokat használ (mert a szaglása már teljesen elment a folyamatos szagosítástól mindenben, ezért egyre többet tesz a mosásokhoz), mintha valaki az orrunk alá fújná a füstöt. Csak a túl sok öblítőt használókban ez fel sem merül

        nekem és a férjemnek meg bedugul az orra, ha olyan helyre megyünk, ahol durván öblítőznek. Szoktam ágyneműt is vinni, ha máshol alszunk, nehogy náthásan keljünk fel másnap - már ha tudnánk aludni
        Eszter - 3 fiú (19, 11 és 5 évesek) anyukája Blogom a háztartásról és egyéb kihívásokról
        Kaja kihívás összesítő

        Comment


          Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen, az a kérdés. Pl almaecet is jó?
          Biztos, hogy az is jò. Viszont pl bennem fel sem merült, hogy ne a legolcsòbb 20%os ètelecetet hasznàljam. Kevès kell belőle
          Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

          Comment


            Látom, pont ideillik a kérdésem.... Mivel mossak ki egy gyapjútakarót? Most kaptam használtan és nagyon "illatos" , mármint masszívan öblítőszagú, nem bírom... Már egyszer kimostam illatmetes mosószerrel és kis ecettel, de semmi. Küldjem meg sok ecettel? Köszi előre is!!!

            Comment


              Szerintem a gypapjút ne küldd meg sok ecettel, én nem tenném legalábbis,szerintem túl érzékeny hozzá a gyapjúszövet.
              De okosat nem tudok, szerintem pár mosás, és ha végre elmúlik a tél, akkor ki vele a levegőre.
              Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

              Babahordozási tanácsadó

              Comment


                joyocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem a gypapjút ne küldd meg sok ecettel, én nem tenném legalábbis,szerintem túl érzékeny hozzá a gyapjúszövet.
                De okosat nem tudok, szerintem pár mosás, és ha végre elmúlik a tél, akkor ki vele a levegőre.
                Köszönöm szépen!

                Comment


                  Souldrops mososzert probalta mar valaki?

                  Comment


                    ide írom, és bocsánat érte, törlöm, ha nem ide való!!!! Szóval vettem egy ilyet: https://www.arukereso.hu/mososzer-mo...794753/?sgst=1
                    de rosszul vagyok az illatától. Most vettem még az első trimeszterben és szabályosan hányingerem volt tőle, és azóta sem bírom. Évek óta mindenmentes mosószereket használok, most - talán a kismama agy miatt - még is leemeltem a polcról Nagyon elszoktam ezektől az agyon illatosított dolgoktól, szóval megválnék tőle. Több, mint a fele megmaradt. Vagy anyunak adom (de akkor náluk fogom érezni ezt az illatot ), vagy odaadom valakinek mondjuk 700ft-ért.
                    Hm?
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      KaMilka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Souldrops mososzert probalta mar valaki?
                      Én igen és az öblitöjét
                      A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                      Comment


                        is, pedig azt már évek óta nem használok. Nálunk bevált!
                        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                        Comment


                          Van valahol Ecoegg tapasztalatos topik?
                          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                          Comment


                            Ez engem is érdekelne.
                            Egy legényke és egy leányka édesanyja

                            Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                            Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                            Comment


                              Volt egyszer (régen) közös rendelés és utána írtak (vagy csak ígértek?) tapasztalatokat. De nem tudom, hol.
                              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                              Comment


                                Szerintem van talan kulon evoegges csoport.

                                Lanyok, hasznal valaki Ecovert? A baratnomeknel vagyunk, ezzel mostam de halolaj szaga lett a ruhaknak... ez normalis??
                                Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                                Babahordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X