Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ti mivel mostok?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Igen, én is erre jutottam ;-)

    Egyelőre mintát vettem, mert nem tudtam dönteni illat ügyben, de most perpill úgy vagyok vele h.ha elfogy, nem veszek újra.
    Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

    Comment


      a kérdés teljesen logikus. bennem is felmerült.
      még a készletet azért elhasználom, de így a szárítógép mellett újat már nem veszek.
      azért sztem a semminél több, de ha az öblítőhöz viszonyítjuk, akkor semmi.

      (meg is néztem gyorsan, hogy ti árultok-e, mert megijedtem, nehogy üzletet rontsak, vagy ilyesmi, de nem. a cleaneco, ami nálatok kapható, az illatos?)
      Utoljára szerkesztette zomborykati; 2017.02.16., 16:08.
      Még egy kicsivel jobb. A négyszögletű kerek erdő lakói: Csenge (2004. október), Hunor (2006. október), Hanga (2011. szeptember), Medárd (2014. augusztus)

      Comment


        Én évek óta használok mosóparfümöt, és nagyon szeretem.
        Az öblítők erős illatához szokott orr tényleg nem érzi a mosóparfüm enyhe kellemes illatát. De hozzá lehet szokni, és egy idő után nagyon is érződik, és akkor már az öblítő túl erős illata lesz zavaró. (Az ajánlott mennyiségtől szerintem én is többet szoktam tenni - nem mérem...)
        Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
        ________
        Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

        Comment


          Én a ruhákban sem érzem, de lehet h. tényleg erős öblítőhöz szokott már az orrom.....

          Egy ecetes kérdésem is lenne. Az ecet bármilyen ecet lehet? VAn köztük bármi különbség? Egyik jobb, rosszabb a célra, vagy bármi más?
          Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

          Comment


            Ezek közül melyik a legjobb: Wash Taps, Citromax, Ecover, CleanEco.
            Én most az utóbbit használom. 3e Ft körül van, nem kell bio boltba menni, bár csak a cébéában lehet kapni,de az legalább közel van, illetve 90 mosásnyi adag van benne. Az Ecovert néztem, de kb ugyan ennyibe kerül és fele annyit sem lehet vele mosni.
            Szóval ami érdekel: tapasztalat, érték/ár, és melyik az amelyik kevésbé terheli a környezetet.
            Illetve van olyan lehetőség esetleg, hogy az ember odamegy és viszi az üres flakont és újra tölteti? nem túl okos kérdés, de annyira nincs szívem a flakonokat kidobni....
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy ecetes kérdésem is lenne. Az ecet bármilyen ecet lehet? VAn köztük bármi különbség? Egyik jobb, rosszabb a célra, vagy bármi más?
              Nnna ez a kérdés már bennem is felmerült! Illetve mennyi az a mennyiség ami nem érződik a ruhákon, mert nekem bizony ecet szagúak lettek a ruhák. No nem akkor amikor kint szárítottam, de így télen kimondottan zavaró volt.
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Illetve van olyan lehetőség esetleg, hogy az ember odamegy és viszi az üres flakont és újra tölteti? nem túl okos kérdés, de annyira nincs szívem a flakonokat kidobni....
                A zoldbolt oldalan lattam, hogy ujratoltik valamelyik mososzert.
                Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
                ________
                Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

                Comment


                  Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok! Kérdezem itt, hátha jár erre valaki...
                  kb fél éve használok "hagyományos öblítő" helyett ecetet, egy hete vettem cos.meda mosóparfümöt. Az normális h. szinte egyáltalán nem érzem az illatát mosás után?
                  Az ajánlott kb 15 cseppet teszem bele.
                  A bolti öblítőnél kellemes illat lengte körül a ruhákat, a parfümnél kb semmit sem érzek.

                  Nem gond, csak kíváncsi vagyok, amiatt nem fogok visszatérni, max nem használok parfümöt
                  Ahimsa levendulás mosóparfümöt használok, kb. 15 cseppet, rá az ecetes víz. Kifejezetten erős illata van, belengi a lakást, a szekrényből kivett ruhákon is érzem. Bár nekem elég érzékeny az orrom.

                  Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezek közül melyik a legjobb: Wash Taps, Citromax, Ecover, CleanEco.
                  Én most az utóbbit használom. 3e Ft körül van, nem kell bio boltba menni, bár csak a cébéában lehet kapni,de az legalább közel van, illetve 90 mosásnyi adag van benne. Az Ecovert néztem, de kb ugyan ennyibe kerül és fele annyit sem lehet vele mosni.
                  Szóval ami érdekel: tapasztalat, érték/ár, és melyik az amelyik kevésbé terheli a környezetet.
                  Illetve van olyan lehetőség esetleg, hogy az ember odamegy és viszi az üres flakont és újra tölteti? nem túl okos kérdés, de annyira nincs szívem a flakonokat kidobni....
                  A Wash Taps flakonokat több helyen visszaveszik 100 Ft-ért. Sok éve azt használom, nekem nem kell más.
                  Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                  Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                  Comment


                    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nnna ez a kérdés már bennem is felmerült! Illetve mennyi az a mennyiség ami nem érződik a ruhákon, mert nekem bizony ecet szagúak lettek a ruhák. No nem akkor amikor kint szárítottam, de így télen kimondottan zavaró volt.
                    Én valahol mintha az olvastam volna h. egy evőkanálnyi, kb annyit is teszek (higítva), és sosem érzem a ruhákon, max a fürdőszobában miután elindítom a mosást

                    Tegnap több mosóparfümöt tettem, kb 20 cseppet, és teregetés közben éreztem
                    Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                    Comment


                      mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ahimsa levendulás mosóparfümöt használok, kb. 15 cseppet, rá az ecetes víz. Kifejezetten erős illata van, belengi a lakást, a szekrényből kivett ruhákon is érzem. Bár nekem elég érzékeny az orrom.



                      A Wash Taps flakonokat több helyen visszaveszik 100 Ft-ért. Sok éve azt használom, nekem nem kell más.

                      Ágnes hol veszik vissza? Mondjuk én ingyen is adom ha nem termele vele szemetet (nagyon).
                      Enikő egy férjjel és négy törpével
                      ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                      Vega hét menü
                      Kihívás (okt.1-14)

                      Comment


                        Én 20%-osat használok, bár azt mondják inkább a 10-est kéne Az 1-es vonalig töltöm az öblítő rekeszbe Szóval ebből nem tudom mennyi az annyi, kb. feléig van töltve, sztem 50ml-nél biztos kevesebb, egy löttyintés, nem szoktam nagyon pontos lenni. Nekem így sem ecetszagú semmi, pedig a lakásban és a fürdőben teregetek
                        Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                        hordozási tanácsadó (ClauWi)
                        KreaTúra blog
                        "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                        Comment


                          khmmm, tudtam, hogy többet rakok a kelleténél.
                          Más: mosóparfümről is kellene infó. Én leálltam, mert nagyon drága és csak webáruházban, vagy bio boltban lehet kapni, illetve csak nagy mennyiségben érdemes venni, és, ha az illat nem tetszik, nos akkor cs.eszh.ete.m.
                          A r.ssmannban is láttam töredékéért. Az van ráírva, hogy mosóparfüm, de gondolom, hogy van különbség. Mi a különbség?
                          Én most Fr.osch öblítőt használok, de gondolom, hogy azért ez nem annyira környezet kímélő, mint mondjuk a mosóparfüm.
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Én alapból sima teafa olajat szoktam az ecethez rakni, nem lesz nagyon erős illata,de kellemes, meg tudtommal a teafa fertőtlenít is. Karácsonyra kaptam ne.ctar e.ss.ence mosóparfűmöt, most ezt használom, nagyon erős illata vvan, meg annyival jobb, mint a teafa+ecet kombó, hogy a ruhák is valahogy puhábbak lesznek tőle. Amúgy ezt is ecettel használom. Azért ha elfogy, nem biztos, hogy veszek újat. Meglátjuk.
                            Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                            Luca, B (2015) & F (2017)

                            Comment


                              enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ágnes hol veszik vissza? Mondjuk én ingyen is adom ha nem termele vele szemetet (nagyon).
                              A saját oldalukon fent van a címlista, több Bp-i átvevőhellyel is. Nem tudom, mert nem én vittem vissza.

                              http://cudyfuture.hu/gongyoleg/
                              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                              Comment


                                mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A saját oldalukon fent van a címlista, több Bp-i átvevőhellyel is. Nem tudom, mert nem én vittem vissza.

                                http://cudyfuture.hu/gongyoleg/
                                Ááá szuper, nagyon köszi!!!
                                Enikő egy férjjel és négy törpével
                                ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                                Vega hét menü
                                Kihívás (okt.1-14)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X