Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Rögtön fel is teszek egy hatalmas kérdést! Nem tud valaki eladó példányt a Horgolás Bibliájából? Nagyon szeretném kézzel foghatóan. Valahol láttam 6 ezerért, de elvitték előlem. Érdeklödtem a kiadónál, azt felelték nem tervezik a közeljövőben újra kiadni

    Comment


      worshiper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nincs kedved megmutatni, hogy hol tartasz? Ösztönözne...
      Igazi türelemjáték a critron... Ha én ezt tudtam volna, de most már nem adom fel!!! Pedig még csak most kezdem a 3. sekciót.
      Ha jol szamolom a negyedik szekcional tartok,
      En szinte mindig a telefonrol netezem es ide nehezbfeltolteni a telefonrol, igy inkabb gyorsan felraktam a friss kepet a ravelryre: http://www.ravelry.com/projects/kolyok28/critron
      Ime... nagyon tetszik de most raadasul felre is raktam mert egy masik lassan halado projektem van... Nagymamam adott egy nagy adag zoknifonalat es kardigant kert belole. Nagyon buszke vagyok ra, hogy a Nagymamamnak horgolhatok kardigant, de ez olyan lassan halad... brrr


      ,
      Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
      Epszilonnyi időm van csak mamamizni
      http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

      Comment


        Gondosbocs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rögtön fel is teszek egy hatalmas kérdést! Nem tud valaki eladó példányt a Horgolás Bibliájából? Nagyon szeretném kézzel foghatóan. Valahol láttam 6 ezerért, de elvitték előlem. Érdeklödtem a kiadónál, azt felelték nem tervezik a közeljövőben újra kiadni
        Szia, udv itt.
        Sajnos ez az a konyv, ami gyakorlatilag csak nagy mazlival szerezheto be, neha egy-egy ismeretlen antikvariumban fellelheto. De sokan vadasznak ra...
        Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
        Epszilonnyi időm van csak mamamizni
        http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

        Comment


          Vegre fotoztam es elkuldtem a Barkaek honap alkotasara nehany dolgot. Nem mintha sok eselyem lenne nyerni, de ha tetszik, szavazzatok rajuk,
          Zsu szerpentin takaroi, dahlia kendoje es a limonade szivarvany nyari sal az enyem.

          Nem tudja veletlenuk valaki, ki szerepel a galeriaban Kolyok neven??? (Nem en)
          Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
          Epszilonnyi időm van csak mamamizni
          http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

          Comment


            Gondosbocs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Rögtön fel is teszek egy hatalmas kérdést! Nem tud valaki eladó példányt a Horgolás Bibliájából? Nagyon szeretném kézzel foghatóan. Valahol láttam 6 ezerért, de elvitték előlem. Érdeklödtem a kiadónál, azt felelték nem tervezik a közeljövőben újra kiadni
            lehetetlen megkapni, nincs sehol
            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

            Comment


              A Dáliára szavaztam, mert tényleg annyira, de annyira tetszik!!!
              Egyébként a dalia szegélye nagyon nyűgös meló?? Engem az egy kicsit elrettent a dologtól... de még mindig nem tudom mit horgoljak
              Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
              Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

              Comment


                kolyok28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha jol szamolom a negyedik szekcional tartok,
                En szinte mindig a telefonrol netezem es ide nehezbfeltolteni a telefonrol, igy inkabb gyorsan felraktam a friss kepet a ravelryre: http://www.ravelry.com/projects/kolyok28/critron
                Ime... nagyon tetszik de most raadasul felre is raktam mert egy masik lassan halado projektem van... Nagymamam adott egy nagy adag zoknifonalat es kardigant kert belole. Nagyon buszke vagyok ra, hogy a Nagymamamnak horgolhatok kardigant, de ez olyan lassan halad... brrr


                ,
                Zsu! Nagyon jól néz ki.
                Réka 4 ajándék anyukája
                "Csak átutazó vagyok a Földön, célom a Végtelen."

                Comment


                  Hű lányok ez a critron engem is elcsábít Amint lesz lelkierőm hozzá lefordítom, mert csak kötős fordítást találtam. Már ha a Critron és Citron úgyanaz.
                  Később én is meglesem a Barkát és szavazok.

                  Comment


                    Gondosbocs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hű lányok ez a critron engem is elcsábít Amint lesz lelkierőm hozzá lefordítom, mert csak kötős fordítást találtam. Már ha a Critron és Citron úgyanaz.
                    Később én is meglesem a Barkát és szavazok.
                    Megvan a forditas,
                    steeste belinkelem.
                    Csak.keszulj fel, hogy CSAK kispalcabol all, unalmas na...
                    Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
                    Epszilonnyi időm van csak mamamizni
                    http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

                    Comment


                      worshiper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Zsu! Nagyon jól néz ki.
                      Koszi most te jossz
                      Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
                      Epszilonnyi időm van csak mamamizni
                      http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

                      Comment


                        "Megvan a forditas,
                        steeste belinkelem.
                        Csak.keszulj fel, hogy CSAK kispalcabol all, unalmas na... "

                        Nagyon szépen köszönöm előre is.
                        Még nagyon az elején vagyok, legalább teljesen rögzül a kispálca.
                        Már csak ki kell találnom milyen fonalból legyen. Nektek kb. hogy eszi a fonalat?

                        Comment


                          Valaki rendelt már fonalmát a Barkából? Megvettem Leslie Stanfield könyveit, és egyes projectekben szerintem elég lenne, mit gondoltok?

                          Comment


                            Zsu, nehéz volt ám a választás. A takarók, hatalmas munkák, ráadásul hogy tet ervezted a rakétásat. Le a kalappal, én meg itt koronázom magam, mert eszembe jutott hogy majd egyszer megpróbálom meghorgolni párom autóját, mert imádom.(Twingo)

                            A kendőd és a sálad is meseszép.
                            Én az útóbbi mellett tettem le a voksomat, olyan kis mesebeli.

                            Comment


                              Valaki felvilágosítana SOS?
                              A Dália kendő mintája fizetős, és legyen óriási bűntudatom, amiért elkezdtem magamnak csinálni egyet a linkcenterben talált minta alapján, vagy mi van???
                              Kaptam erre utaló célzást a közvetlen környezetemből...
                              Zsuzsi vagyok, az anyuka, a lányok: Veronika (2010.12.31), a huncut és Zsuzska (2012.10.04) - a kis tündér

                              Comment


                                mondd azt h. megvetted, vagy h. semmi közük hozzá
                                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                                Nagy zsibvásár itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X