Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    mazs85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkészültem Bogi nyári kalapkájával
    Helyes!
    A kalap is.
    Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
    Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

    Comment


      mazs85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm Először úgy éreztem hogy kicsit bő lett a felsőrész legalja, de horgoltam bele egy szalagot, és az klasszul összehúzta... nekem is tetszik



      nagyon jó így a szalaggal. amúgy a felsőrész befejezésénél rövidpálcasorral könnyű alakítani, fogyasztani, nem látszik a luk.
      Utoljára szerkesztette Ronimami; 2010.04.19., 09:05.
      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

      Comment


        Gesztenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A jövőbeni terveimhez szeretnék néhány édesanyával kitöltetni egy kérdőívet.
        Link:
        http://ripet.hu/feedback.php?kid=a3vjdmt4j2lblynp
        Kitöltöttem!
        Andi
        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

        Comment


          Nagyon köszönöm a segítséget!!!
          Kriszti
          csapattagok: Dalma (2004.06.23.), Gábor (2005.12.12.), Klára és Éva (2008.07.24.)

          Comment


            Gesztenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Link:
            http://ripet.hu/feedback.php?kid=a3vjdmt4j2lblynp

            Előre is nagyon köszönöm mindenkinek, aki rá tud szánni néhány percet!
            Kitöltöttem.
            Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
            Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

            Comment


              Az a bari nagyon édes!!! És nem is malacos
              Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

              Comment


                Lányok, nagyon szépeket alkottok!
                Én egy kis takarónak álltam neki, granny square négyzetekből, már kb. a 2/3-a kész, ha kész lesz egészen, majd én is teszek fel képet. De úgy tűnik, kicsit elszámoltam magam a fonalból, így egyik színből venni kell még hozzá, a másik kettőből meg maradni fog. Ezért arra gondoltam, horgolok még egy kis kardigánt a hűvösebb nyári estékre a kisfiamnak, talán annyi időm még van a megérkezéséig. Nem tudtok valami jó mintát újszülött méretre? Örülnék, ha kapucnis lenne, de ha nem, az sem baj.
                Zsuzsi, Erik (2010. június) és Csabi (2013. március) anyukája

                Comment


                  http://www.etsy.com/listing/45125809...s%5B1%5D=title

                  babakardigán
                  Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                  Comment


                    nézd csak Roni, mit műveltem a tavalyi keresztelős együttesből:

                    ilyen volt:



                    ilyen lett:

                    Click image for larger version

Name:	Másolat - P1200075.jpg
Views:	1
Size:	37,3 KB
ID:	4798663Click image for larger version

Name:	Másolat - P1200076.jpg
Views:	1
Size:	40,1 KB
ID:	4798664Click image for larger version

Name:	Másolat - P1200077.jpg
Views:	1
Size:	103,3 KB
ID:	4798665Click image for larger version

Name:	Másolat - P1200079.jpg
Views:	1
Size:	113,7 KB
ID:	4798666

                    multifunkcionális mindkét gyerekre jó

                    a szinátmenet kisérletezés volt. lehet hogy átfestem, még nemtom ez lesz a tengerész ruhájuk
                    Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 13:27.

                    Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                    Comment


                      Kriszti, ez nagyon jó lett
                      Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                      Comment


                        Köszönöm
                        Zsuzsi, Erik (2010. június) és Csabi (2013. március) anyukája

                        Comment


                          zsbarna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lányok, nagyon szépeket alkottok!
                          Én egy kis takarónak álltam neki, granny square négyzetekből, már kb. a 2/3-a kész, ha kész lesz egészen, majd én is teszek fel képet. De úgy tűnik, kicsit elszámoltam magam a fonalból, így egyik színből venni kell még hozzá, a másik kettőből meg maradni fog. Ezért arra gondoltam, horgolok még egy kis kardigánt a hűvösebb nyári estékre a kisfiamnak, talán annyi időm még van a megérkezéséig. Nem tudtok valami jó mintát újszülött méretre? Örülnék, ha kapucnis lenne, de ha nem, az sem baj.
                          Egész biztos elég még egy kardigánra, ami marad? Én ezt találtam neked, ha küldesz priviben emilt, elküldöm a mintát is ha kell, de azt nincs értelme ennyire lekicsinyíteni. Fiús színekből szerintem kisfiún is jól áll. (mert szerintem a képen inkább kislány van..) Kapucnisat semmit nem találtam. Amúgy milyen vastag fonal, hány dkg marad? Egy kis mellény esetleg? Abból van elég sok mintám, most úgy láttam...
                          Mellékletek
                          ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

                          Comment


                            Gesztenye én is kitöltöttem

                            Lányok, 3 éves gyereknek mamuszt horgolnék, van egy jó felnőtt mintám, de az vastag fonallal van. Én vékony 2es tűvel horgolnám ezt a zokni fonalat, amiből szeretném.
                            Mennyire szaporítsam, mert már 3x visszabontottam, és valahogy sehogy sem jó. Az orránál végig körben szeretném. Először minden Ep ba horgoltam 2-t, aztán, minden 2.ba, ebből volt 3 sor, de mire idejutottam már elég nagy lesz, de ha máshogy szaporítok akkor meg kicsi.
                            Vagy csináljam addig 1-be 2-t szaporítva amíg jó a méret? Hú, remélem érthető amit itt zagyválok

                            Én utoljára ezt horgoltam. Vagyis ennek az elejét és hátulját. Ez egy tűtartó
                            Mellékletek
                            Kinga
                            Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
                            Piciházikó

                            Comment


                              ez csodás!
                              honnan jött az ötlet?
                              Sára, Sárika(2008.06.12), Lacika(2010.10.17) és Milán(2013.03.17) anyucija

                              Comment


                                Az ötlet onnan való, hogy járok egy foltvarró klubba, ahol most volt a régiós találkozó. Ezt a kis tűtartót mutattuk meg, a közös varráson, vagyis nem az enyémet hanem egy ilyen fajtát, mindenki készített magának. Azoknak varrva van az eleje vagy foltvarrva . én viszont mostanában alig varrok, inkább kötök meg horgolok, így ezt akartam belecsempészni Az egész elfér a tenyeremben.
                                Szerencsére találtam egy 6szög blokkot, amit 1.5ös tűvel pont akkora lett, mint maga a tűtartó.
                                Ennyi a történet.

                                A mamuszhoz senki nem tud érdemlegeset szólni, vagy mindenki elveszett?
                                Kinga
                                Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
                                Piciházikó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X