Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    ügyes
    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

    Comment


      [/QUOTE]
      Egész' jól haladok.
      Ez a minta rengeteg fonalat felvesz.
      Az eddigi sapik 5-6dkg fonalból megvoltak. De ez?
      Kénytelen leszek szerdáig abbahagyni, mert csak akkor tudok fonalat venni.
      Addig sem maradok bökdösődés nélkül, mert hozzákezdek egy szivárványszínű takaróhoz.
      [/QUOTE]

      Tényleg jól haladsz! Miből horgolod? Én cataniából csináltam, és nem vett fel 5 dkg-nál többet... Igaz, csak 6 hónapos fejre horgoltam!
      ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

      Comment


        Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Segítség! A tetejét már meghogoltam enneka sapinak, de közbe rájöttem, hogy a második mintát ilyen keresztezett 1ráhajtásos vagy micsodát nem tudok, tehát itt tartok: a 18. sornál, legjobban képes leírást szeretnék, de szóba is jó...
        Hú, de csinos! Biztos nagyon jól fog állni.
        ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

        Comment


          Elkészültem Bogi nyári kalapkájával
          Utoljára szerkesztette mazs85; 2014.06.28., 14:57.
          Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

          Comment


            Mazsi de jó lett nagyon ügyes vagy, milyen szép képek
            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

            Comment


              Köszönöm Először úgy éreztem hogy kicsit bő lett a felsőrész legalja, de horgoltam bele egy szalagot, és az klasszul összehúzta... nekem is tetszik
              Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

              Comment


                Sziasztok!

                Ez nem egészen a topikba illő hozzászólás, de talán nem haragszotok meg érte!
                A jövőbeni terveimhez szeretnék néhány édesanyával kitöltetni egy kérdőívet. Huszonegynéhány gyorsan megválaszolható kérdés van benne, az otthoni alkotótevékenységről és ehhez kapcsolódó szokásokról. Otthoni alkotásnak tekintem a rajzolást, festést, gyurmázást papír alapanyagú kreatív tevékenységet, kézimunkát, kézművességet stb. A kérdőíven nem sorolom alkotó tevékenységek közé a játékot (klasszikus értelemben, pl. társasjátékok, kirakózás, babázás stb.), a közös főzőcskézést, zenélést (pedig elismerem, alkotó tevékenység, csupán a kérdőív értelmezése szempontjából egyszerűbb nem egy kategóriába venni), a könyvolvasást, a mesélést.

                Link:
                http://ripet.hu/feedback.php?kid=a3vjdmt4j2lblynp

                Előre is nagyon köszönöm mindenkinek, aki rá tud szánni néhány percet!
                Kriszti
                csapattagok: Dalma (2004.06.23.), Gábor (2005.12.12.), Klára és Éva (2008.07.24.)

                Comment


                  Én elkezdtem kitölteni, de az én 1 évesem pici még ahhoz hogy velem együtt alkosson, úgyhogy nem nagyon tudok ikszelni...
                  Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

                  Comment


                    Gesztenye, én kitölteném szívesen, de nagyi vagyok, és csak az unokákra vonatkozóan tudnám kitölteni
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      Ronimami,
                      Köszönöm a segítséget a bari meghorgolásához. Igen, érthető volt amit leírtál.
                      Elkészült, de nem lett olyan szép, mint amit a mintánál a kép mutatott. Az orrát végül nem varrtam fel, akkor még malacosabb lenne :-(
                      Judit, a kis Judit (2008) és Zoltán (2011) anyukája
                      http://www.csicsokaszelenceje.blogspot.com/
                      Gyógyító illatok, gyógyító olajok
                      [URL="http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=31859"]

                      Comment


                        Az előbb nem sikerült feltöltenem.
                        Most egy gólyának fogok nekiállni én is.
                        Mellékletek
                        Judit, a kis Judit (2008) és Zoltán (2011) anyukája
                        http://www.csicsokaszelenceje.blogspot.com/
                        Gyógyító illatok, gyógyító olajok
                        [URL="http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=31859"]

                        Comment


                          semmi baj, így is tündéri majd legközelebb barisabb lesz
                          Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                          Comment


                            Húha miket alkottatok!!
                            Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                            Meseterápia

                            Comment


                              mazs85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Elkészültem Bogi nyári kalapkájával
                              Olvadozom itt a gép előtt, olyan édes benne
                              Andi
                              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                              Comment


                                Tényleg jól haladsz! Miből horgolod? Én cataniából csináltam, és nem vett fel 5 dkg-nál többet... Igaz, csak 6 hónapos fejre horgoltam![/QUOTE]

                                A 3,5 évesem kobakjára készül, Sirdar Baby Bamboo - 80% bambusz, 20% gyapjú fonalból.
                                Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                                Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X