Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lolka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem hiszem. a raklapokkal jössz ott kendők helyett
    na csak várd ki kedvesem
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      babamosoly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      na életem első horgolása, nem bírtam gyakorló darabokat csinálni inkább egyből legyen vmi látszata eredménye
      így nem tökéletes, ahogy volt fonalam úgy jöttek a színek is, de azért örülök neki. Babybamboo fonalból van.

      hmmm most mit is tanuljak azon morfondírozom. A kitömött dolgokhoz hogy kezdetek hozzá? mi van belül? egy fagolyót hogy horgoltok körbe pl? ezekhez lenne kedvem.
      hétfőn ismét horgolókör debrecenben, ha vki szeretne jönni, ott tanultuk ezt is!!!
      ugye hogy nem fájt???? én nem látok rajta semmi tökéletlenséget
      A babybambooból olyan finom volt horgolni... egész más mint a catania.
      a kitömött dolgokkal nagyon megszenvedetem, sok minden nehézség volt benne nekem. fagolyót körbehorgolni meg szerintem upper intermediate, nem ?
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        huh igen??? akkor mi a jó köv. lépés? csinálnék vmit!!!
        marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

        Comment


          Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          winchike a ravelry-n fent van a minta zen jacket keresőszóval találsz rá, vagy:
          http://www.ravelry.com/patterns/library/zen-jacket
          vagy:
          http://www.naturallycaron.com/projects/zen/zen_3.html

          én sajnos nem igazodom el rajta.
          Köszi!

          úgy látom nekem is meg kell majd küzdenem vele...
          Eszter (újra hajlítgatok) és ovis Matyi
          Kavalkádunk

          Comment


            Nagyon szép a Zen!
            Marica, ez így elsőre nagyon szuper .
            Fagolyó körbehorgolása itt van a topikban, Ronimami leírta.
            Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
            Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

            Comment


              csinálj egy raklapnyi kendőt, mint Orsi
              Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

              Comment


                egyébként meg vaáóóó
                Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                Comment


                  Vera és Zsuzsa: Ez az amit írtam, csak variálva. Még nem ismertem ezeket a mintákat, nagyon szépek.
                  Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                  Meseterápia

                  Comment


                    babamosoly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    huh igen??? akkor mi a jó köv. lépés? csinálnék vmit!!!

                    csinálj "nagyinégyzet"-kendőt, tehát háromszöget
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      Katanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Vera és Zsuzsa: Ez az amit írtam, csak variálva. Még nem ismertem ezeket a mintákat, nagyon szépek.
                      Lehet, hogy a késői időpont miatt, de én ezt most nem értem
                      Visszaolvaslak, aztán megpróbálom még egyszer...
                      Zsuzsi vagyok, az anyuka, a lányok: Veronika (2010.12.31), a huncut és Zsuzska (2012.10.04) - a kis tündér

                      Comment


                        Katanya!
                        Visszaolvastalak, megpróbáltam, és mintha kezdene tisztulni a kép....
                        Köszi
                        Igen, valóban szép minták, innen vannak, ebből a topic-ból
                        Zsuzsi vagyok, az anyuka, a lányok: Veronika (2010.12.31), a huncut és Zsuzska (2012.10.04) - a kis tündér

                        Comment


                          Köszönöm a tecccccésnyilvánításokat.
                          A zen méretei blokkolás után kb.160cm a válla, és fele a hossza. Nem mértem meg és már ajándék lett belőle.

                          A szegélyt nem csináltam meg, mert szerintem jól néz ki nélküle (és különben sem lett volna elég fonalam )

                          Orsi!
                          A minta láncszemekből és kétráhajtásos pálcákból áll. Válla közepén indul, utána az oldalai növögetnek.


                          Asssszta! az a takaró!
                          Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                          Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                          Comment


                            ha egy nagyobb alakú (mondjuk 25-30 cm átmérőjű) kör alapot szeretnék kis horgolt tárolóhoz(mint egy edényke) akkor hogy csináljam a szaporítást hogy ne legyen hullámos? ha hullámos akkor túl sokat szaporítok?
                            marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

                            Comment


                              Zsuzsi&Vera, be tudnád linkelni újra ahonnan ezek a minták vannak? Nekem nem rémlik, de tetszik
                              Dia, csemetéim: Daniella (1998) Marci (2004) Balu (2005) Júlia (2010)
                              Vallj színt! rivallják. - Szivárvány… suttogom.
                              Fodor Ákos

                              hajnaldia kukac gmail pötty com

                              Comment


                                Kérésre tegnap éjjel készítettem egy babakalapot. A virág még nem tudom, megy-e rá, vagy sem, aki kérte, eldönti
                                Meg ma sikerült lefotóznom az egyik sapim a szomszéd kislányon akcióban is
                                Mellékletek
                                Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X