Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hopuka:Nagyon aranyos lett a tesó hernyó:-)
    Nézegget néhány oldalt,olyan szép horgolt tálakat láttam,de normális elolvasható,követhető leírásokat nem..tudnátok ebben segíteni?

    Comment


      Ennél például eljutottam a 2. sorig,aztán passz,nem értem
      http://www.tyukanyo.com/articles/2/2...olt_tal-1.html

      Comment


        És hogyan,kapcsolom a kört,vagyis hogyan zárom?

        Comment


          kike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ennél például eljutottam a 2. sorig,aztán passz,nem értem
          http://www.tyukanyo.com/articles/2/2...olt_tal-1.html
          Kike kérdezd meg Editet ő készítette azokat a darabokat és a leírásokat is. Szerintem tuti tud segíteni. Az oldalon a nevére kattintva eljut az oldalára és ott az e-mail címe.

          Én sajnos csak rajztól tudok horgolni, leírás nem nekem való.
          Napocska /4 lány 1992,1995,2000,2009/
          Új blogom -*- Adásvételt értékelő topic

          Comment


            hopuka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kész a tesó hernyója is, ez már kicsit átgondoltabban készült És még csápja (vagy hogyishívjákja) is lett neki
            De aranyos lett
            Napocska /4 lány 1992,1995,2000,2009/
            Új blogom -*- Adásvételt értékelő topic

            Comment


              Jó- jó, akkor már egy matematikus is megerősítette, hogy a kör az nem sík.
              Viszont a klasszikus nagyi négyzet, amit láncszemgyűrűvel kezdesz az kör, csak négyszögesíted.
              Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

              Comment


                jesszus, kellett nekem, bölcsésznek belekeverni a matekot
                hát hiszed vagy sem, nekem a nagyidolgoból kizárólag négyzet sikerül,miről azt hittem, kör lett, arról kiderült pár sor után, hogy sokszög
                de ma kicsit fanatikus voltam, egész nap horgoltam,kicsit meg is ijedtem magamtól...
                és rájöttem a korlátaimra: nem vagyok egy ornament-horgoló... próbáltam különféle alakzatokat, de egyrészt nem sikerültek, másrészt ami sikerült, az nem szórakoztatott. Szóval egyelőre a megalomán-horgolás a stílusom- csak így, nagyképűen - kendőkés takarók.
                nagyon szuper lett a táska, a hernyótól is odavagyok!
                visszatérve a nagyira: próbáltam a nagyinégyzetből szívet csinálni a barkás leírás alapján, de nem sikerült, nem rám tervezték nekem hiányzik pár alapvető info belőle, vagy egy video (eddigis sokat videoból tanultam)
                na asszem leállok mert kiesznek itthonról
                Utoljára szerkesztette kamcsatka; 2011.06.26., 09:59.
                Rebaba blog

                email: hellorebaba@gmail.com

                Comment


                  Nekem, mint nem bölcsésznek meg kellett néznem a szótárban mi az az ornament. Ezek után rájöttem, hogy én sem vagyok ornament-horgoló, én főleg sapkákat, meg a gyereknek ruhadarabokat szeretek (mert ugye a gyerek súlyra hetedannyi, mint én akkor hetedannyit kell dolgozni egy ruhadarabon) A sapka az ugye nem ornament?
                  Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                  Comment


                    Sorry, nem feledkeztem meg Dália kendőről, csak a gyerek 39fokos lázban fetreng, valamint ma találkoztam a világ legdepressziósabb nagymamájával. A béka segge alatt vagyok.
                    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                    Comment


                      Kukac nagyon jó Nóri nagyon csini a pocakod!

                      Kike!
                      Ügyi vagy a táskával!

                      Jandó Dórinál nagyon megkívántam a horgolt virágos-gombos csatokat , hajgumikat Délután megyünk sütögetésre, a vendéglátóink kislányainak készítettem ezeket: Click image for larger version

Name:	009.jpg
Views:	1
Size:	116,9 KB
ID:	4828219 Click image for larger version

Name:	016.jpg
Views:	1
Size:	118,6 KB
ID:	4828220
                      Click image for larger version

Name:	019.jpg
Views:	1
Size:	115,4 KB
ID:	4828221
                      Viki&Lackó(14,5)
                      https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                      Comment


                        Verus!
                        Kitartást neked, gyerkőcnek jobbulást!
                        Viki&Lackó(14,5)
                        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                        Comment


                          a sapka az ornament s a megalomán határán egyensúlyoz
                          jobbulást kívánok szegénykének
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            DesViki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kukac nagyon jó Nóri nagyon csini a pocakod!

                            Köszönöm

                            Jandó Dórinál nagyon megkívántam a horgolt virágos-gombos csatokat , hajgumikat Délután megyünk sütögetésre, a vendéglátóink kislányainak készítettem ezeket: [ATTACH]117690[/ATTACH] [ATTACH]117691[/ATTACH]
                            [ATTACH]117692[/ATTACH]
                            Nagyon édesek lettek!!!!
                            Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

                            Comment


                              Verus, jobbulást a kicsinek (egy csomó embertől hallom most ezt a láz mizériát....lehet vmi vírus?)

                              Orsi, mi az az ornament??? Most már nem értem... A sapi miért az?
                              Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

                              Comment


                                a megnyilvánulásaimnál tessék figyelembe venni amatőr voltomat és mindent elnevezni akaró természetemet
                                ornament alatt azt értem, hogy bizbaszolós, szöszölős, számolós, figyelős, ujjtörős, díszítési célokat szolgáló
                                megalomán meg minden, aminél csak csinálod, csinálod, közben kávézgatsz, elmerengsz, ha eszedbe jut valami, felgyorsítasz, de nem számolsz, és a végeredmény meg "használhatós holmi"

                                ezért egyensúlyoz a sapka a határmezsgyén számomra
                                Rebaba blog

                                email: hellorebaba@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X