Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Homeopátiás oltáskivezetés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    tehát homeos golyót kell enni,és igazából ennyi...?ha jól értem ezt orvos írja-írhatja fel,felügyeli,ha bármi gond van.vagy sosincs gond vele?
    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

    Comment


      #77
      Nem kell hozzá orvos, ha azonnali kivezetésről van szó. Csak ha később van a kivezetés, mint az oltás, mert akkor újra produkálja az oltási reakciót.
      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

      Comment


        #78
        homeos golyót feloldod egy kiskanál vízben és azt gyerkőnek be. előtte utána fél-egy óráig lehetőleg ne egyen se igyon max vizet. mentolos és egyéb erősen aromás dolgok fogyasztása (fogmosás is! meg kávé, tea) minél távolabb legyenek időben a szer adagolásától. (sztem min 2-3 óra, de én ezen a napon homeos fogkrémet használok inkább)
        fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
        nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
        nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

        kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
        étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

        Comment


          #79
          És fontos, hogy műanyag pohár és kanál legyen (ha kanállal adod)
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

          Comment


            #80
            Kisvic,legalább 9db kell.
            Én a Nurofenes fecskendő legaljába szoktam beledobálni a golyókat,pici vizet rászívok,feloldódik,és már mehet is-tuti egy cseppje sem vész kárba
            Jucus
            Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

            Comment


              #81
              cassyo76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kisvic,legalább 9db kell.
              Én a Nurofenes fecskendő legaljába szoktam beledobálni a golyókat,pici vizet rászívok,feloldódik,és már mehet is-tuti egy cseppje sem vész kárba
              Köszi az ötletet. Amúgy ma beszéltem a Homeopata Orvosi Tanácsadó Szolgálattal és ott mondták a 3x2-t.
              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

              Comment


                #82
                jó,köszi,mindenképp utólagosról van szó.egyenlőre
                a bogyókat a doki írja fel?
                minden doki tudja,melyik oltásra mit kell bevenni?képbe vannak egyáltalán ezzel kapcs?
                Miska egyik eddigi oltás után sem mutatott semmi-általam észlelt-változást,pl.láz...
                az orvosi felügyelet azt jelenti,hogy a dokinál kapja meg a bogyeszokat,vagy csak hogy tudjon róla a doki?
                köszi
                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                Comment


                  #83
                  Zsófi:sima orvos nagy szemekkel fog Rád nézni,hogy mit akarsz?Mi az az oltáskivezetés?
                  Csak homeopátiát végzett doki tud ebben segíteni,de a bogyókat ő sem tudja felírni,lévén nem is receptköteles,és nincs rajta támogatás.Csak megrendelni tudod,mivel az országban ha jól tudom összesen két patikában kaphatók ezek a nozódák:Bp. Gazdagréti-ben -én itt vettem,és valahol a 3.kerületben a Kolosy térnél.
                  Jucus
                  Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                  Comment


                    #84
                    Homeopátiával foglalkozó dokik közül sem mindenki tud oltáskivezetést csinálni, csak akinek megvan hozzá a szakvizsgája!!!!
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      #85
                      Zsizsi, van Zircen egy házaspár, írtam fentebb róluk, ők be tudnak mindent szerezni!!!
                      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                      Comment


                        #86
                        oké,tehát az sem biztos,hogy a homeosdokis listán-amit feltettetek-lévő doki tud ilyet csinálni.
                        mert ott van egy ismerősünk-a listán-aki igaz nőgyógyász,és anyum pont megy hozzá holnap-rákérdeztetek nála...
                        a mi dokinénink meg homeos elvileg,de nincs fönt a listán.
                        ne nézzetek kétkedőnek,csak annyi bennem a kérdés,és amíg én sem látok tisztán,addig nem tennék semmit...
                        szóval ez a zirci valaki beszerzi,jó,de akkor a gyerekorvos nem is fontos,hogy tudjon róla?mert azt írtátok,hogy utólagosnál kell a doki...arra akarok kilyukadni,hogy én itt otthon beadom neki szépen,aztán ha kivált valamilyen reakciót,akkor itt állok egymagamban:-(vagy semmi olyat nem vált ki,amihez doki kéne????
                        bocsi,remélem érthető,amit kérdezek.de lehet hogy bonyi vagyok és túlaggódom...
                        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                        Comment


                          #87
                          Zsófi, magadtól ne adj már be neki homeot...
                          dokihoz elmész. elmondod mi van. ő felírja (ha nem is receptköteles, de nem valószínű, h meg tudod elsőre jegyezni a latinos hangzású szerneveket) a nevét, potenciált (ez nagyon fontos!) és az adagolást.
                          ennyi.
                          fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                          nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                          nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                          kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                          étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                          Comment


                            #88
                            jó,tehát a tudjonrólaadoki a megoldás.
                            és reméljük tud is róla.
                            márminthogy ő tudja,hogy melyik latin kifejezést kell a cetlire írnia...
                            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                            Comment


                              #89
                              zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              oké,tehát az sem biztos,hogy a homeosdokis listán-amit feltettetek-lévő doki tud ilyet csinálni.
                              mert ott van egy ismerősünk-a listán-aki igaz nőgyógyász,és anyum pont megy hozzá holnap-rákérdeztetek nála...
                              a mi dokinénink meg homeos elvileg,de nincs fönt a listán.
                              ne nézzetek kétkedőnek,csak annyi bennem a kérdés,és amíg én sem látok tisztán,addig nem tennék semmit...
                              szóval ez a zirci valaki beszerzi,jó,de akkor a gyerekorvos nem is fontos,hogy tudjon róla?mert azt írtátok,hogy utólagosnál kell a doki...arra akarok kilyukadni,hogy én itt otthon beadom neki szépen,aztán ha kivált valamilyen reakciót,akkor itt állok egymagamban:-(vagy semmi olyat nem vált ki,amihez doki kéne????
                              bocsi,remélem érthető,amit kérdezek.de lehet hogy bonyi vagyok és túlaggódom...
                              Az Ödön nem csinál oltáskivezetést, tegnap beszéltem vele.
                              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                              Comment


                                #90
                                Hahó, ma beszéltem a doktornéninkkel, ő is csinál kivezetést, télen meg is próbáljuk a bcg-t. Azt mondta, hogy a győri Remedia Kft-nél (vagy Bt) kell megrendelni a szereket, ők hozzák be Ausztriából (ahogy Ilka is írta, ott kapható a kivezető szerek többsége).
                                Elérhetőségeket a neten találtam: itt pld
                                és itt is.
                                Utoljára szerkesztette yvolux; 2009.09.24., 20:15.
                                üdv, Dóra és a csacsogó - dacoló . (08.06.01.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X