Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Homeopátiás oltáskivezetés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Homeopátiás oltáskivezetés

    Akció
    Nyitok egy külön topikot, mert elvész a sok infó a másikban az egyéb témák közt. Jöjjenek a kérdések és a válaszok!

    Leximam megfogalmazása: Homeopátiás orvos által választott szerekkel (nozódákkal) kivezetik az esetleges káros anyagokat a szervezetből. (pl:higany)

    nelis: Oltáskivezetésről annyit kell tudni, hogy a homeopátiás szert magából az oltóanyagból készítik, és a kivezetőszernek ugyanaz a neve, mint az oltóanyagnak (pl. a kéthónaposan kötelező ötkomponensűnek InfanrixIPV+HIB).

    Marina eredeti hozzászólása
    "Méregtelenítés izopátiával: a terápiás tervnek megfelelően az összes oltást, gyógyszert ki kell vezetni, homeopátiás szerekkel. Ezek az oltóanyagokból készült homeopátiás szerek emelkedő potenciákban, megfelelő ismétlésekkel alkalmasak az oltási károsodások energetikai lenyomatainak megszüntetésére. Egy-egy szer esetében általában 4 hét + 2 hét szünet a kivezetés ideje, de előfordulhat az is, hogy egy szer kivezetése több hónapig is eltart. Ez megállapítható a homeopátiásan adott szerekre adott reakciókból vagy azok hiányából. Ha egy szerre vagy annak egy potenciájára már nincs reakció, akkor lehet folytatni a terápiát egy másik szer kivezetésével. Ha egy szer kivezetése mégsem történik meg teljesen, akkor később is vissza lehet térni a méregtelenítésre. A terápia tehát nagyon rugalmas is."
    Részletes leírás ebben a könyvben: http://www.remedium.hu/homeopatia_smits_vedooltas.html
    Utoljára szerkesztette bodzaboris; 2016.05.28., 10:44.
    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

    #2
    Na,ez kellett....
    Épp most hívtam gyerekdokit,védőnőt,tudnának-e oltásokat kölcsönözni,amiket már megkapott a gyerkőc,hátha abból se volt jó teljesen valami.
    Biorezonancia vizsgálatra vinnénk.
    Aztán ha valamelyikre nem mutat jót,akkor gondolom kezelnék rá,de az macerás is(még egyszer elkérni az oltóanyagot esetleg,ha később kezelik rá.)tehát vagy az lesz,vagy utána kell járni a rejtélyes oltáskivezetésnek.
    Annyit tudok,gondolom nem jól,hogy valami nozódák vannak(ami számomra bármi lehet,nem tudom gyógyszer,por,folyadék vagy mi és hogy alkalmazandó)
    amit homeopata doki intéz(vagy az kezel vele,beszerezni nekünk kellene majd)
    és külföldről lehet beszerezni(vagy nem mindet?)tehát
    tuti nagyon nem olcsó.
    Nem tudom,pontosan mik ezek,hányszor kell miattuk ilyen speckó dokihoz menni,kb.mennyi az átlagos költsége egy kúrának(ha többször kell kezelni)
    egyáltalán miről szól az egész.

    Nem nagyon tudok ma itt ülni,de később visszanézek.
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      #3
      Ez engem is érdekel.
      Illa, oltásokat nem hinném, hoyg tudnak "kölcsönözni", legalábbis nálunk baromi szigorú feltételekkel lehetett még szállítani is a suliba, ahol beadtuk..HA nem tudtam megoldani az elég gyors szállítást, inkább ÁNTSZ hozta ki..
      szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
      www.facuccok.hu

      Comment


        #4
        Sziasztok, jajdejó topik!
        Én is nemrég hallottam erről az egész dologról, utánna is jártam és Marcinak az előző oltásánál már használtam is. Nem bonyolult a dolog, és itthon is hozzá lehet jutni a nozódákhoz, én a gazdagréti patikában kapotam meg őket, miután a mi patikusunk nagyot nézett, hogy mit is akarok/ még a nagy gyógyszerkönyvbe sincsenek törzskönyvezve, ezért rendelni sem tudott/.
        Sóval, minden oltásnak a maga nevén találod meg, pl: diperte noz.
        1600 forintba kerül, sok kis golyó, ha össze tudtok fogni egymással, közel lakók, szerintem négyen öten simán tudtok egy adagot használni. Nekem most a diperte, és a hozzá tartozó ipv-hib van, még 1x használjuk asszem.
        folytatom, ha aluszka lessz megint.
        Míg az ifjonti szerelem kergeti vágyait,összevarrják az öregek életük foszlányait,és összeáll a kép, részekből az egész.
        http://www.almaskert.blogspot.com/ http://batyubaba.blogspot.com/

        Comment


          #5
          Nekem a védőnő megadta az oltáskivezetésben segítséget nyújtó homeopátiás telefonszolgálat számát. Beírjam ide?
          Eszter, 4 lányom van

          Comment


            #6
            szil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez engem is érdekel.
            Illa, oltásokat nem hinném, hoyg tudnak "kölcsönözni", legalábbis nálunk baromi szigorú feltételekkel lehetett még szállítani is a suliba, ahol beadtuk..HA nem tudtam megoldani az elég gyors szállítást, inkább ÁNTSZ hozta ki..
            Védőnéni pénteken jön,addig utánanéz,doki bácsi ad,ha a doktornő kéri személyesen hivatalos papíron(azt mondta is a drnő,hogy szoktak oltásokat is hozni,csak azt nem említette,hogy hiv.kérvényező papír kéne hozzá.Lehet hogy a többi doki még lazább?)
            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

            Comment


              #7
              Emma,szerintem lehet.Esetleg weblapjuk is van?
              AZt nem hiszem,hogy sokan tudnának errefelé oltáskivezetős dolgokról...
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                #8
                ilyemsiről nemrég hallottam, jól jöhet nagyobb gyereknél is vajon, kell egyáltalán oltást kivezetni? Julinka már megkapta a 15 hóst is (jó pöttyös is lett tőle ) Lau meg még nagyobb -majd jóóó sokára kapnak újra oltást, arra is kellhet kivezetés vagy az csak az igazán kicsiknek van?
                Viki
                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                Comment


                  #9
                  Szerintem is nyugodtan jöhetnek a dokik nevei, elérhetőségei, ez közérdekű információ!!!!
                  Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                  "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                  Comment


                    #10
                    Celeszt, utólag is ki lehet vezetni.
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      #11
                      kisvic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Celeszt, utólag is ki lehet vezetni.
                      erről tudnál bővebben írni?
                      Viki
                      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                      Comment


                        #12
                        Engem is érdekel! Ez micsoda? Nekünk most lesz aktuális a 15 hós (állandóan csúszásban vagyunk - direkt )
                        Kriszti

                        Comment


                          #13
                          Viki hívd fel őket nyugodtan, szívesen adnak felvilágosítást. Legalábbis a védőnő szerint. Ő egyébként azt mondta nekem,hogy nagyon pozitív tapasztalatai vannak a kivezetéssel kapcsolatban. Ahol alkalmazták, nem voltak mellékhatások.

                          A tel.szám: 06-70-3760606 hétköznap 9-17 óráig lehet őket hívni. Homeopátiás orvosi tanácsadó szolgálat a nevük.
                          Eszter, 4 lányom van

                          Comment


                            #14
                            A gazdagréti homopátiás gyógyszertárnak mi a pontos címe?
                            Eszter, 4 lányom van

                            Comment


                              #15
                              celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              erről tudnál bővebben írni?
                              igen, azonnal, de oly módon, hogy kimásolom a másik oltásos zárt topikból. Én is most ismerkedem a dologgal. Tegnap beszéltem egy waldorf házaspárral, és felajánlották, hogy amiket itthon nem lehet megkapni (akármi), azt szívesen meghozatják külföldről a gyógyszerész ismerősükkel!! És nozódát is, ha valakinek érdekes (nekünk az, mert a 3 homeopátiás (!) patikából egyben sem hallottak róla)
                              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X