Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Oltások

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ezt hogy érted, hogy hol van? Ott van az Ady Endrén, mint a többi.
    Utoljára szerkesztette Leximam; 2010.10.07., 21:42. Oka: töröltem valamit
    Lexi picasa

    blog

    Comment


      No ez az... akkor ő sem tud mást, mint lb, a védőnőnk meg...
      anti is a nyakunkon hónapok óta.
      Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

      Comment


        Azért illő lenne az orvosok részéről, ha tájékoztatnák az anyukákat, hogy mire számítsanak az oltás beadása után. Mert sokak nem tájékoztatnak semmiről sem.
        Évi Csenge 2009. május 24.

        Comment


          Kicsicsillag!
          Meg tudnád mondani, hogy ki a jófej dokinéni? November végén, vagy december elején költözünk Kispestre. A nagylányomat ISZONYATOSAN megviselte az összes oltás. Jól rámijesztettek, annó az ovival meg a fülgyulladás, tüdőgyulladás rémével, és beadattuk a Prevenárt. Na 4 nap 40 fokos láz. Most a kicsinél már 2 hónaposan felajánlották, mi meg igen hangosan tiltakoztunk, nem értették. Álítólag kötelező már.
          Köszi!
          Annamari 04.07.28. Johanna 10.06.17. Olívia 12.10.26.

          Comment


            Ganami, írtam privit.

            Mi pedig megkaptuk a rettegett MMR-t majd' 2 hete. Amit eddig észrevettem: némi hőemelkedés napokon át, fokozott ingerlékenység, sok-sok "hiszti". Amúgy reménykedem, hogy semmi komoly nem lesz... kivezettük szabályosan.
            Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

            Comment


              A tegnapit jól elkiabáltam.
              Ma hihetetlen állapotban láttam a fiam, nem is tudtam hová tenni, kétségbe ejtett rendesen.
              Kis megszakításokkal vagy egy órát sírt (mit sírt?? Bömbölt, sikított!!) megnyugtathatatlanul!!! Valamin az elején felhúzta magát, és utána se kép, se hang, nem tudtam semmivel eltántorítani a sírástól, max 1 percekre. És tényleg látszott, hogy nem "hiszti-sírás", és nem tudta megmondani mi a baj, hol fáj... végül a sírásba aludt bele, miközben a karomban ringattam.
              Jajjj, szörnyű volt.

              ((És alvás után, habár a sírást nem folytatta, de egész este tiszta nyűg volt, semmi nem tetszett. Ma őszültem pár évet...))
              Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

              Comment


                OFF

                kicsicsillag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kis megszakításokkal vagy egy órát sírt (mit sírt?? Bömbölt, sikított!!) megnyugtathatatlanul!!! Valamin az elején felhúzta magát, és utána se kép, se hang, nem tudtam semmivel eltántorítani a sírástól, max 1 percekre. És tényleg látszott, hogy nem "hiszti-sírás", és nem tudta megmondani mi a baj, hol fáj... végül a sírásba aludt bele, miközben a karomban ringattam.
                Miért, egyébként megmondja, mi fáj meg ilyenek? Ha T.-t sírás közben a sírás okáról kérdezgetjük, azzal csak újabb löketet adunk neki, szóval inkább nem kérdezgetjük. (Ill. anya kérdezgeti, onnan tudom, hogy ez még mindig így működik, és már nagyon régóta.)
                Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                Comment


                  Hát, Nándor többnyire elmondja, mi fáj, ha meg tudja fogalmazni... lásd egyszerűbb dolgok, feje, lába, tudomisén.
                  Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                  Comment


                    He-he, én azt a CC elvet láttam meg T viselkedésében, hogy ha a szülő nem stabil pont (azaz nem ő irányít, hanem a gyerekétől kérdezi, hogy mit csináljon), akkor "rövidzár keletkezik". Mondjuk kérdés és kérdés között is van különbség. Azt viszont nem tudom, hogy az MMR előtt is ilyen volt-e T.! A leggyakoribb válasz most: "hol fáj?" "magától meggyógyul!" OFF vége.

                    Remélem nem fordul többet elő veletek ez.
                    Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                    Comment


                      Nóri, nálunk egy hét volt a bömbi az mmr után. nem akarlak megijeszteni, csak azért írom, h értem miről beszélsz.
                      én végül már azt hittem bedilizek... éjjel is bőgött sokat.
                      fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                      nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                      nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                      kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                      étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                      Comment


                        Andrej, mi is nagyon reméljük... ez az utóbbi 3 nap nagyon megviselt, szerintem N-t is.

                        ((CC szerint akkor mi baromi gázos szülők vagyunk sok esetben sokkal inkább együtt egyezünk meg dolgokról, mint irányítunk... de ez már más téma.)

                        H.a., köszi az együttérzést! Reméljük, lecseng lassan a dolog, nálunk az éjjelek hála az égnek, nagyjából nyugisak. De szeretném visszakapni a régebbi, jó kedvű, folyton vigyorgós fiamat a jelenlegi zaklatott, "semmi sem jó" gyerkő helyett.
                        Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                        Comment


                          2 napja kapta Áron az mmr-t és ma lázas
                          ez belefér? vagy lehet, hogy nem is függ össze? kis laza széklet is volt
                          adtam kivezetőt
                          jaj úgy utálom ezt az oltás-mizériát
                          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                          ÁLOMJÁRÓ CD
                          születésnaptár
                          babahordozási tanácsadó vagyok

                          Comment


                            5-10 napot mondott a dokinéni, hogy lázas lehet ennyivel utána vagy kiütés, de nagyon ritka
                            :nekünk 2 nap után láz, az első éjjel is nagyon kaka volt
                            miért mondják, h ennyi nap, ha többeteknél olvasni, hogy lázas lett utána nem sokkal?

                            csak alázat csillapítsam?
                            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                            ÁLOMJÁRÓ CD
                            születésnaptár
                            babahordozási tanácsadó vagyok

                            Comment


                              Szrek, jobbulást Áronnak! Én úgy tudom, hogy csak a nagyon magas lázat jó csillapítani, de biztosan vannak nálam itt tapasztaltabb mamamik is.

                              Imi hétfőn kapja az mmr-t...
                              Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                              Comment


                                kicsicsillag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A tegnapit jól elkiabáltam.
                                Ma hihetetlen állapotban láttam a fiam, nem is tudtam hová tenni, kétségbe ejtett rendesen.
                                Kis megszakításokkal vagy egy órát sírt (mit sírt?? Bömbölt, sikított!!) megnyugtathatatlanul!!! Valamin az elején felhúzta magát, és utána se kép, se hang, nem tudtam semmivel eltántorítani a sírástól, max 1 percekre. És tényleg látszott, hogy nem "hiszti-sírás", és nem tudta megmondani mi a baj, hol fáj... végül a sírásba aludt bele, miközben a karomban ringattam.
                                Jajjj, szörnyű volt.

                                ((És alvás után, habár a sírást nem folytatta, de egész este tiszta nyűg volt, semmi nem tetszett. Ma őszültem pár évet...))
                                Ez nagyon ijesztően hangzik!
                                Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X