Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Oltások

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kata, köszönöm, pont azért jöttem most, hogy már kaptam is.
    Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

    Comment


      Igen, és a magas lázat is írja a Prevenar-nál. Aki még előtte van, szerintem olvasson utána a hatékonyságának. Nem tudom, kit mi motivál a beadatására, de szerintem ezt alaposan mérlegelni kell.
      Vera

      Comment


        igen a prevenart el kell dönteni, minden gyerek más, nem kell mindenkinek. de ez nem lett azóta kötelező?

        mi beadattuk hosszas töprengés után, még egy orvos mamamit is kifaggattam. én úgy érzem Flórinál jó volt, de egy másik gyereknél simán lehet h felesleges, sőt.
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          ja és az mmr-t nem lehet beteg, lázas gyereknek beadni, ha egy picit húzni akarja valaki. de lehet jobb túlesni rajta
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            igen a prevenart el kell dönteni, minden gyerek más, nem kell mindenkinek. de ez nem lett azóta kötelező?

            mi beadattuk hosszas töprengés után, még egy orvos mamamit is kifaggattam. én úgy érzem Flórinál jó volt, de egy másik gyereknél simán lehet h felesleges, sőt.
            Mi is egy csomót gondolkoztunk rajta és végül beadattuk. Azóta sem tudom, hogy jól döntöttünk-e.
            Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

            Comment


              Régóta akartam ide írni, egyelőre előtte vagyunk, de félek. 18 hósat kapta meg a fiunk 2 évesen (akkor már harcban álltunk az antitéesszel), és több napig magas láza volt utána, holott kivezettük. Nagyon megviselte, nem volt önmaga.
              MMR-t is meg kéne kapja szeptember végén, nincs már erőm a harchoz (főképp nem így pocakosan), de tartok tőle, sokat olvastam róla sajnos... mennyire fogom utálni magam, mikor belé bökik, jajjj.
              Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

              Comment


                Nóri Kár h már a "szemük" előtt vagy
                én mindig figyelek h szép rendben menjenek az oltások.
                "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                Comment


                  Snora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi egy harmadik módon adtuk a nozódát:
                  MMR oltás előtt és után Priorix nozóda C30 (2 dl vízben feloldva 2 golyó)
                  (+ alkati szer)
                  Egy gödöllői doktornőhöz járunk, egy mamami ajánlotta őt. Hihetetlenül szimpatikus még a férjemnek is, aki az egész dolgot elég szkeptikusan kezeli. Az orvos nem a Boiron termékeket ajánlja, hanem a német kis bogyókat, ő adott nozódát is, így nem kellett egy egész fiolával megvenni. Az adagolás is teljesen más, mint amit írtatok.
                  A mi nozodank sem boironos, hanem Spagyra ( nemet), csak mmr nozoda van rairva, nem az oltas neve ( priorix) Nyilvan a priorix-ot igy ell adni, nem tudom pontosan. nekunk a Zarandi Ildiko mondta ezt a ketfele verziot meg elsoeven, konkret nozoda nevet nem mondott, nyilvan azert a homeoptaias "gyogyszeripar"ban is van versenges.
                  Az sztem jo azert, ha homeos orvos is latja a gyermeket, nem mindig mondjak meg a tutit a patikaban. Es ugye pont ez a homeopatia egyik fo jellemvonasa, hogy a terapia egyenre szabott, nagyon is, amit nagyon alapos vizsgalodas eloz meg, tobbszori vizit, stb. Nincs ket egyforma gyerek es reakcio...szerencsere mi eddig jol viseltunk mindent, bar en nyelem a konnyeimet oltaskor kemenyen
                  Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

                  Comment


                    messkete eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az sztem jo azert, ha homeos orvos is latja a gyermeket, nem mindig mondjak meg a tutit a patikaban. Es ugye pont ez a homeopatia egyik fo jellemvonasa, hogy a terapia egyenre szabott, nagyon is, amit nagyon alapos vizsgalodas eloz meg, tobbszori vizit, stb. Nincs ket egyforma gyerek es reakcio...szerencsere mi eddig jol viseltunk mindent, bar en nyelem a konnyeimet oltaskor kemenyen
                    Igen, nekem is megnyugtató volt, hogy nem a gyógyszertárból vettem a nozódát, hanem az orvos adta, és pontosan megmondta, mit tegyek vele homeós zöldfülűként, és az összes aggodalmaskodó kérdésemre válaszolt. A tudat is jó volt, hogy ha bármi gond lenne, fordulhatok hozzá.
                    Meg aztán így legalább a gyerkőc alkati szere is megvan, ami bármikor jól jöhet, mi pl. az oltásos és kivezetéses időszak alatt végig adtuk bizonyos időközönként Hannának azt is. Ha már régóta használnék homeós dolgokat, biztos bátrabb lettem volna.

                    Amúgy az MMR beadásakor jobban izgultam, mint a gyerek. A gyerekorvostól kifelé majdnem nekitolattam egy másik autónak. Akkor megálltam egy pillanatra összeszedni magam. De aztán minden rendben volt, fél óra múlva Hanna kint játszott a kutyákkal az udvaron, én meg nevettem magamon. Szóval próbáljátok ne túlizgulni a dolgot. Sok ismerősünk nem is hallott a homeós oltáskivezetésről, és úgy sem volt a gyerkőceikkel semmi gond. Szerencsére.
                    Nóra
                    Hanna és Álmó mammája

                    Comment


                      El se hiszem!!! De már nincs combi puklink! Viszont félek, mert holnap lesz egy hete, hogy megkapta az MMR-t és itt az idő hamarosan , hogy megjelenhetnek az újabb mellékhatások, tünetek.
                      Évi Csenge 2009. május 24.

                      Comment


                        Ne aggódj, Èvi! Sok eröt, bizalmat nektek. Tényleg, a végén elmentetek egy homeós orvoshoz?
                        [I]Zsuzsa[/I] - szívemnek három csücske van: a szíves-okos Valerie, aki a lányom, Sebastian, aki majd 20 évig a fiam volt, és Zoltán, a férjem, aki a nyomulós-hordozós Nagypapa

                        Comment


                          Évi, ez jó hír! Bízzunk benne, hogy ti már letudtátok a nehezét!
                          Nojno és Csenge (5 és fél)
                          "Én azt csinálom, amit akarok!"

                          Comment


                            MMR - Olvassa el a betegtájékoztatót!
                            http://www.zimonyi.hu/?p=466

                            DiPerTe betegtájékoztató:
                            http://www.zimonyi.hu/?p=473

                            Prevenar
                            http://www.zimonyi.hu/?p=98
                            http://www.zimonyi.hu/?p=532
                            http://www.zimonyi.hu/?p=536
                            http://www.zimonyi.hu/?p=551

                            Sok-sok info oltásokról:
                            http://insidevaccines.com/wordpress/
                            Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

                            Comment


                              Hát, tegnap újra lázas lett Csenge és 3db piros pötty jelent meg a hátán. Rettenetesen agresszív lett. Csapkod, visít, rúg, harap! Rettenetes!
                              Évi Csenge 2009. május 24.

                              Comment


                                jövök ide is.
                                valamelyik mami irta,h reméli mielőtt jön a gyerekért az antitéesz,kap legalább levelet.no,tegnap hozzám kisétáltak ketten,és elmondták,hogyha jövő hét keddig nem kapja meg az mmrt,akkor karhatalommal állami gondozásba veszik,szúrják.papirt idáig egyet sem kapzam,semmilyet antszttől,erről sem,csak szóbeli fenyegetést.az egyébként birkamódszelíd hatalmas bakkecském elkergette őket.
                                kata

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X