Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Az Alle például nagyon király lenne (Ha szabad javasolni )
    Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

    Comment


      #17
      Nagyon jó ötlet!
      Amint rutinosabb leszek a hordozásban beszállnék!
      Timi , Tomcsi (2012), Katica (2015), Gergő (2017)

      Comment


        #18
        judo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az Alle például nagyon király lenne (Ha szabad javasolni )
        Nekem is!
        három a kislány

        Comment


          #19
          Hmm, igen, látom, többen is laktok Budán... Én meg Újpesti lévén, oda mostanság még helyettesítést se tudok vállalni, mert ahhoz azért hosszú az út, kicsi az öltöző a nyugodt szopihoz, nincs gyerekmegőrző.
          DE!
          Óbudára mondjuk simán átmennék egy babás tekerésért.
          Azt egyébként akartam is mondani, hogy a Váci úti G.-ban nincs gyerekmegőrző, csak az Óbudában (Zsigmond tér), ezzel így kell kalkulálnotok! Nyilván az ember megoldja a szopit, pelust akár az öltözőben is, ha szükség van rá, csak jelzem.


          Ma volt az első órám, és csajok, teljesült a vágyam, eredeti spinnerek vannak, nagyon szép állapotban, mindenkinek nagyon ajánlom ezt a termet, ha spinningre menne! Persze hazabeszélek, de egyébként is ezt mondanám.
          Utoljára szerkesztette Sifra; 2012.10.17., 03:15.
          SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
          Kérdezd az edzőt!

          Comment


            #20
            több helyszín esetleg
            mi is délen sajnos

            gyerekmegőrző feltétlen kell? a legtöbb baba háton lenne, a többi meg a földön, épp az a lényeg, hogy együtt legyünk velük, nem?
            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

            Comment


              #21
              Gyerekmegőrző csak azért lenne jó, mert csak kényelmesebb ott ellátni a dedet óra előtt-után.

              Azt, hogy háton a baba, együtt velünk, azt én is így képzelem el Kata!

              Viszont a többi földön, amíg mi tekerünk, hát az tuti nem lenne működőképes sajnos, mert elég, ha egy pillanatra nem nézel oda, vagy én, mint edző - akié a felelősség is mindenki épségéért - , és pont akkor vmelyik belenyúl a lendkerékbe - jobb nem is belegondolni. Annyira gyorsan senki nem tudna lepattanni a nyeregből, amilyen gyorsan egy ilyen esetben kéne...
              Tehát kilyukadtunk oda, hogy mégiscsak jó, ha van gyerekmegőrző......
              Utoljára szerkesztette Sifra; 2012.10.17., 00:26.
              SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
              Kérdezd az edzőt!

              Comment


                #22
                Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Pynky: a Váciban hétfőn-szerdán du tartok órát, itt az órarend.
                Köszi, megnéztem
                Most látom hogy V. Gyula is tart órát (régen jártam hozzá sokáig, mondjuk főleg aerobikra).

                Nekem a hétfő most tuti nem jó (akkor a férjem jár focizni), de a szerda jó lehetne... Milyen nehézségű órákat tartsz? (Nekem egyelőre a bicajra felülni is nehézkesen megy )
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  #23
                  Figyelek, olvasok, közel lakunk, érdekel is, időponttól függ, de Pynkyhez hasonlóan szívesen izzadnék heti kétszer, háti babám is van.
                  Ildikó

                  Comment


                    #24
                    De hol van megörző Budapesten? Ahol nem kell külön fizetni a babáért/gyermekért?

                    Comment


                      #25
                      Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gyerekmegőrző csak azért lenne jó, mert egy edzőterem azért elég zajos, nem túl ideális, ha pl egy óra utazás után szoptatni akar egyet vki, vagy mondjuk épp a 60 perces óra végén.
                      Erre nem reagáltam, de szerintem ez nem lehet probléma...
                      Diszkréten szoptatni simán lehet egy ilyen helyen is, nem? Nem bent a teremben, hanem kint az aulában v. nem tudom milyen pihenő van ott... (Én az oxygé.nbe jártam, ott bőségesen volt "elbújóhely" kisbabával.)
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        #26
                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszi, megnéztem
                        Most látom hogy V. Gyula is tart órát (régen jártam hozzá sokáig, mondjuk főleg aerobikra).

                        Nekem a hétfő most tuti nem jó (akkor a férjem jár focizni), de a szerda jó lehetne... Milyen nehézségű órákat tartsz? (Nekem egyelőre a bicajra felülni is nehézkesen megy )
                        Erre azt szoktam mondani, hogy Nálad van az ellenállásszabályozó...
                        Viccen kívül, spinning témában ki merem jelenteni nyugodt lélekkel, hogy van annyi rutinom már és szemem hozzá, hogy ránézésre tudom, ki milyen intenzitással dolgozik épp, és ez értelemszerűen nem ellenállástól függ. Ami az egyiknek semmi, a másiknak már nehéz. Az is jól megy már, hogy szimultán foglalkozom több vendéggel is egyszerre egyénileg, ha újak, vagy egyszerűen csak valamiért igény van rá adott órán.
                        Jöttek már be úgy többen is, hogy tuti nem fogják bírni az órát, de eddig még mindenki bírta, a 3 év alatt senkit nem hajszoltam erején túl. Erre figyelek, mert az csak elveszi a kedvet a folytatástól.

                        cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Figyelek, olvasok, közel lakunk, érdekel is, időponttól függ, de Pynkyhez hasonlóan szívesen izzadnék heti kétszer, háti babám is van.
                        Most hirtelen eszembe jutott erről valami, utána fogok járni és referálok, addig meg nem akarom elkiabálni...!
                        Essence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        De hol van megörző Budapesten? Ahol nem kell külön fizetni a babáért/gyermekért?
                        Ahol eddig én tartottam órákat, ott ez alapszolgáltatás volt, vagy ha fizetőssé akarták tenni, akkor pont eljöttem onnan (nem Gilda, másik teremben volt ilyen, még Áron előtt jóval).
                        Az Óbuda Gildában is alapszolgáltatás.

                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Erre nem reagáltam, de szerintem ez nem lehet probléma...
                        Diszkréten szoptatni simán lehet egy ilyen helyen is, nem? Nem bent a teremben, hanem kint az aulában v. nem tudom milyen pihenő van ott... (Én az oxygé.nbe jártam, ott bőségesen volt "elbújóhely" kisbabával.)
                        Az óbudai Gildában is vannak ilyen "elbújóhelyek" és az öltöző is szép tágas, szellős, el lehet férni, nincs zajongás, de pl egy Alléban, vagy Váci úton azért inkább egy magasabb ingerküszöbű vagy nagyon éhes baba fog nyugodtan szopizni, mert zajlik az élet körülötte... Legalábbis a délutáni órákban zajlik és bár egészséges keretek közt, de sokan is vannak.
                        Délelőtt nyilván sokkal kényelmesebb.
                        Ilyenkor működhet a dolog akár még az öltözőben is, mert sokkal kevesebb a vendég. Az aula a Gildákban csak egy előtér, ahol a recepció van és hangosabb is a zene, mert egy légtérben vagy a kondigépekkel. Mindegyik Gildában ez a felállás.
                        Az öltözők viszonylag nyugisak, de mondjuk ne számíts annyira nagy terekre, mint az Oxygenben...
                        Utoljára szerkesztette Sifra; 2012.10.17., 03:20.
                        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                        Kérdezd az edzőt!

                        Comment


                          #27
                          Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jöttek már be úgy többen is, hogy tuti nem fogják bírni az órát, de eddig még mindenki bírta, a 3 év alatt senkit nem hajszoltam erején túl. Erre figyelek, mert az csak elveszi a kedvet a folytatástól.

                          Más időpontban szerintem működhet a dolog, akár még öltözőben is, az aula a Gildákban csak egy előtér, és megy a tuc-tuc, mert egy légtérben vagy a kondigépekkel. Mindegyik Gildában ez így van.
                          Az öltözők viszonylag nyugisak, de mondjuk ne számíts olyan nagy terekre, mint az Oxygenben...
                          Nem feltételeztem, hogy nem figyelsz mindenkire Csak nagyon függ az illető egyéniségétől az óra (hú, de újat mondtam...) Pl. Varró Gyula óráit imádtam, bár őt szét tudtam volna szedni, amikor hajtott. De nála emberségesebb trénert keveset ismerek...

                          Hát, az O2 az az O2, de meg is kell fizetni... És az a helyzet, hogy akikhez én jártam v. elmentek onnan (pl. Gyula) v. szültek közben... És én inkább az emberekhez kötődöm mint a helyekhez...
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            #28
                            Ezt pont arra írtam Pynky, hogy meg tudom csinálni, hogy az óra az egyiknek lájtos legyen, a másiknak meg brutál, mert akin látom, hogy a "keményebb" műfajt szereti és kezd lanyhulni az érdeklődése, azt elkezdem nógatni, hogy még tegyen rá, még, még, még, na most jó! És akkor látni rajta, hogy az már tényleg nehéz neki, de ha olyan habitusú, akinek ez kell, akkor pont ezért fogja szeretni az órámat.
                            Ha meg félti magát, vagy egyszerűen nem azért jön be, hogy hajtsák, csak a lelkiismerete miatt, meg hogy jól érezze magát, akkor békén hagyom, más instrukciókat kap tőlem.
                            Ha találkoznánk személyesen, pár perc tekerés után úgyis látnám rajtad, te melyik vagy...
                            Aki olyan, hogy szereti, ha hajtják, az is lehet gyenge kondiban, mert sérülése volt, mert szült, mert munka volt, stb...de ezt lehet látni és fel lehet hozni pár hét, max pár hónap alatt elég komolyan az állóképességét újra ahhoz, hogy bírja a durvulást.
                            Természetesen ez nem a babás tekerésre vonatkozik, hanem általánosságban írtam.
                            Utoljára szerkesztette Sifra; 2012.10.17., 03:21.
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              #29
                              Jó lenne, ha összejönne... Érdeklődés megvan

                              Majd update-elsz minket, hogy hol áll a szervezés, ha elkezded?

                              A helyzet az, hogy én tényleg csak a pontos helyszín(ek) és időpont(ok) ismeretében tudom biztosra mondani, hogy megyek-e...de nagyon szívesen mennék.
                              Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                              Comment


                                #30
                                Naná...!
                                Október 13-án megyek egy képzésre, ott fogok először puhatolózni, függővé nem ettől teszem a megvalósítást, hanem az érdeklődéstől, de azért kíváncsi vagyok a spinninges öreg rókák véleményére is!
                                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                                Kérdezd az edzőt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X