Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Comment


      Szia Katica!

      Mik a terveid? Mikor és hol indul újra a tekerés?
      Anna

      Comment


        Sziasztok, most ért véget a netmentesség, egyelőre annyit mondhatok, hogy szeptembertől indulunk újra, nagy eséllyel a 16-ai héten! Ha korábban, sikítok! Folynak az egyeztetések... A helyszínek most a legbizonytalanabb pont a képletben, de cserébe úgy néz ki, heti több óra is lesz!

        Meg kell kérdeznem Pynky-t, hogy én most ebbe a topikba írhatok-e, ha csak sima aláíráshirdetést "fizettem elő"...
        Addig ne idézzetek légyszi, hátha törölgetnem kell!
        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
        Kérdezd az edzőt!

        Comment


          OK.

          Várom a híreket!
          Anna

          Comment


            Gilda Óbuda - marad a csütörtök, kezdés a tervek szerint szeptember 19-én! Remélem, addigra az ígért babakerítés már meglesz, hogy a nagybabák bent maradhassanak a teremben akkor is, ha háton nem szeretnének lenni épp, de anya nélkül sírnának a megőrzőben.

            Másik teremben októberben kezdünk, most korai is lenne bármi továbbit mondanom, a lényeg, hogy onnantól összesen heti 3 helyszín és időpont áll majd rendelkezésre!
            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
            Kérdezd az edzőt!

            Comment


              Katica!

              ezek szuper hírek!!!! Már alig várom. Csak pont ezen gondolkodtam, hogy mi lesz a leányzóval, de így szerintem menni fog a dolog

              És akkor októbertől heti többször is lehet menni?! Ez is nagyon feldobott! (ilyen jó kedvem lett)
              Anna

              Comment


                Nézzetek be a fb oldalra az aláírásomban, létrehoztam egy eseményt a szezon első órájáról!

                Anna, írok mailt a tavalyi kis csapatnak, köztük Neked is!
                Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.09.12., 22:13.
                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                Kérdezd az edzőt!

                Comment


                  Új helyszínek és közvéleménykutatás !

                  Sziasztok! A véleményeteket kérném a BWB további lehetséges helyszíneivel kapcsolatban!

                  Jelenleg az Oxygen-nel folynak egyeztetések, itt rövid időn belül várható kezdés mind Újpesten, mind pedig a Fáy utcában. Az óbudai Gilda és az észak-pesti Oxygenek mellett egy helyszínt is szeretnék majd beiktatni az órarendünkbe, amit Dél-Budáról, esetleg Dél-Pestről is könnyebben elértek! Hogy ez melyik lesz, az részben rajtatok, meg nyilván az otthont majdan adó termen is múlik.
                  Itt találtok egy táblázatot, ahová be tudjátok írni magatokat, akár egy-egy alkalommal, akár hosszabb távon is járnátok egy adott terembe!
                  https://docs.google.com/spreadsheet/...PRldUclE#gid=0
                  Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.10.10., 13:28.
                  SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                  Kérdezd az edzőt!

                  Comment


                    Én az Újpestit várom már. Milyen időpontban lesz az óra?
                    Lőrinc (2012/09) anyukája

                    Comment


                      A 10:30 az eléggé bevált a babák alvása szempontjából, mert így még a másfél évesek is alszanak a hátunkon. Pluszmínusz fél óra toligálás szerintem belefér, de alapvetően ebben az időpontban gondolkodtam eddig. 75 perces órával kell számolni, beállításokkal, hátra tétellel, levezetéssel, nyújtással együtt cakk-pakk.
                      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                      Kérdezd az edzőt!

                      Comment


                        Jaj, hát lehet ezt teremben is??? Akkor ott a helyem, Fáy utca és Újpest Oxy is a szomszéd..
                        Márti + Luca és megérkezett Borika..

                        Comment


                          Naná, hogy lehet, mindent lehet, amire van igény és értelmes dolog (mondhatnék-e mást róla pont én?)!
                          Láttalak már a táblázatban és köszi a lájkot is!
                          SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                          Kérdezd az edzőt!

                          Comment


                            Csoportos bérlet Óbudán

                            Az Óbudában elsimultak a problémák, így frissítettem a 293. hsz-t.

                            A Gildában csoportos bérlet vásárlásával az alkalmak csak 890 Ft-ba kerülnek az 1590 Ft-os napijegy helyett. Érdemes beleugrani akár pár alkalom erejéig is, abból baj nem lehet, ha az ember neve ott van a kedvezményre jogosító BWB listán a pultban, és így a parkolás is ingyenes az irodaházban, ahol a terem van.
                            A névlistát viszont a bérlet megkezdése után, annak érvényessége alatt elvileg nem lehet bővíteni, ezért jó, ha valaki rajta van, még ha bizonytalan is. Az esetlegesen megmaradt alkalmak egymás közti csereberélése már bevált módszer a tavalyi tanévből, így a vakáció előtt pont takkra kijött, amennyinek lennie kellett.
                            50 alkalomnak kell összejönnie egy bérletnél, ez 3 hónapig érvényes. Persze van több alkalmas is, még hosszabb érvényességgel, de szerintem kezdetnek ez elég. Akit érdekel, légyszi írjon e-mailt ide:
                            katica pont balint kukac hotmail pont com
                            BWB csoportos bérlet tárgymegjelöléssel!
                            Ennek a táblázatát nem én csináltam, és szerintem jobb is, ha nem teljesen nyilvános, hogy még véletlenül se írhasson bele illetéktelen kéz. Így lesz átlátható és tiszta a kép, ezért nem linkelem - egyelőre (most még nyilvánosak a beállításai, mert egy belső levelezőlistán volt csak ismert a link).


                            Oxygen-es hírek egyelőre pihennek önhibámon kívül...
                            Utoljára szerkesztette Sifra; 2014.04.08., 20:48.
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              Elkészült végre a honlapunk!
                              http://www.http://bikewithbaby.webnode.hu/

                              Frissítettem az 1. hsz-t és az aláírásomat is!
                              SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                              Kérdezd az edzőt!

                              Comment


                                Corvin vagy MOM?

                                És akkor a google doc-os közvéleménykutatás helyett íme lehetőség szavazásra a honlapon!
                                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                                Kérdezd az edzőt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X