Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Elvileg te is át tudod nevezni...
    1. hsz részletes szerkesztés
    __________
    Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
    gyerekruhák fiú cipők 20-25

    Comment


      Már nem... Próbáltam és nem engedte, de nem lepett meg, mert úgy tudom, csak egy ideig lehet a topiknyitás után. De megpróbálom még egyszer, hátha...

      Hát, nem engedi továbbra se, csak az első hsz címét módosítja.
      Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.04.26., 08:35.
      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
      Kérdezd az edzőt!

      Comment


        Moderátorok sztem át tudják írni
        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

        Comment


          Aszondod? Pynkyvel már többször beszéltünk arról, hogy a topik átkerüljön a szolgáltatások közé, ez pont nem jutott eszembe, hogy erre megkérjem...
          Kösz a tippet Melus!
          SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
          Kérdezd az edzőt!

          Comment


            Katica te tudtad, hogy Nóri ( úgy hìvták ugye a kismamát?) ìrni fog az óráról?
            Egyébként pozitív ìrás. Pár fontos részlet még kimaradt, pl a zene is.

            A kommentekkel meg remélem nem foglalkozol. Amikor véleményt nyilvánítunk másról, igazából magunknak tartunk tükröt...
            Anna

            Comment


              Ja és a zenéről jut eszembe, tetszettek az újak! A kedvenc a kánkán volt nekem
              Anna

              Comment


                Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Katica te tudtad, hogy Nóri ( úgy hìvták ugye a kismamát?) ìrni fog az óráról?
                Egyébként pozitív ìrás. Pár fontos részlet még kimaradt, pl a zene is.

                A kommentekkel meg remélem nem foglalkozol. Amikor véleményt nyilvánítunk másról, igazából magunknak tartunk tükröt...
                Tudtam. Előtte lévő hét keddjén beszéltük meg, hogy fog jönni, csak aznap reggel azt hittem, mikor nem volt ott óra elején, hogy valami mégis közbejött neki, kismamáknál ez szokványos.
                Kommentet tényleg nem fogok többet olvasni, ezeket is csak átfutottam, de még így se estek jól, hogy tudom, arctalanul nagyon jól megy a fröcsögés bárkinek, meg hogy azt se tudják, miről. Aztán arra gondoltam, hogy ha úgy olvastam volna azt a keveset is, mintha nem rólunk, hanem vki másról szólna, akkor talán kevésbé érint, hiszen általában nem személynek szólnak a kommentek, hanem annak a dolognak, amit egy bizonyos személy képvisel. (pl Geréb Ági, Ganxta Zolee vagy akár Schobert Norbi, még ha nem is tudok azonosulni teljes egészében azzal, amit csinál)
                Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ja és a zenéről jut eszembe, tetszettek az újak! A kedvenc a kánkán volt nekem
                Hú, hát most rengeteg van, és a héten másodszorra úgy mentem a könyvtárba zenékért, hogy hagytam csak úgy kalandozni a szememet meg a kezemet, no hát le is emeltem a polcról egy Circue de Soleil cd-t, ami egészen más stílus, pop zene, azon belül is feldolgozás, méghozzá vokállal!, de megakadt a szemem a világzene polcon is, csak ahhoz nem 20, hanem 200 órányi zenét kell hallgatni, de nem baj, oda is éves bérletem van. A baj csak az, hogy egyszerre max 6 doboz cd-t vihetek ki, mondjuk nem is menne sokkal gyorsabban a hallgatás se, de most kitaláltam egy alternatívát arra, hogy ne kelljen vágásra várnom, hanem kicsit gyorsabban jussunk mindig friss zenékhez.
                A Kán-kán sejtettem, hogy tetszeni fog mindenkinek, pedig az aztán teljesen komoly, Resphigi Varázsboltjából. Van még pár ilyen zene, de tanultam, szimfóniát már nem választok...
                Most jövök rá, hogy konzis koromban úgy be voltam szűkülve a zongorairodalomra, hogy vannak komoly hiányosságok más területekről, de most élvezettel pótolom! A vicces az, hogy a Klasszik Rádiót hallgatva pl csomó zenét felismerek abból az időből, amikor még revüben koriztam, és gyerekeknek csináltuk a Pinocchiót, szóval egyáltalán nem lehetetlen olyat találni komolyzenében, amire lehet táncolni, mozogni és még hallgatni is élvezetes.
                És akkor bónuszban itt van Nektek Debussy Suite Bergamasque-ja, amit mindenki ismer, legfeljebb így címmel, szerzővel nem. Javaslom szopizós összebújáshoz, majdnem fél órányi meghittség, de ha csak nézitek, a gyönyörű képek miatt úgy is élvezetes.
                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                Kérdezd az edzőt!

                Comment


                  Katica, az aláírásodhoz: nekem hirtelen borkabor illetve julcsiga mamamik jutnak eszembe.
                  Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                  Comment


                    Hú, Katica, olvastam a cikk hozzászólásait... micsoda idióták vannak! Ne törődj velük, hülyék mindig akadnak.

                    Ma egy néni azt kérdezte meg tőlem, hogy nem fájdul e meg a babám nyaka, amiért jobbra balra kell forognia, hogy lásson a háta mögül. Mert szerinte sokkal jobb lenne előre kötve kifelé, nem kellene forognia. Nem akartam neki mondani, hogy 1. neki sem fájdul meg, ha jobbra balra néz, 2. sokkal jobb lenne egy tolókocsival közlekedni, akkor meg sem kellene mozdulnia. Lehet nem értett volna a hasonlatokat, úgyhogy inkább kedvesen elmagyaráztam neki az egésznek a mikéntjét.
                    Ivett és Nyuszi (2012.)
                    A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                    Comment


                      Drága Anyócáim! Boldog Anyák Napját kívánok Nektek!

                      Jövök most már szép sorjában válaszolni, pályázat a helyén, én megtettem, amit lehetett, most egy kicsit fellélegeztem.
                      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                      Kérdezd az edzőt!

                      Comment


                        Viszont Tenéked is, Katica-anyóca! És tényleg minden kedves tekerős anyácskának! (Amig a gyerkők kicsik h mondják legalább egymásnak mondjuk)
                        Puuuuuszi!
                        Eladósaim___cipők:
                        http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

                        Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

                        Comment


                          töröltem
                          Utoljára szerkesztette tünemény; 2013.09.03., 10:01.
                          Era és 2009-es Luca + 2018 május: Vajk és Vince

                          Comment


                            Melus, köszi, a logóügy közben megoldódott, elkészült, de csak a kész honlapon lesz látható! (ami nyáron lesz kész, most már nem stresszelem magam rajta június végéig, amíg tart az első "szezonunk")
                            Ivett, Tünemény, köszi az erkölcsi támogatást, itt mamamin épp ez ad bíztatást, optimizmust!

                            És úgy néz ki, az Újpest Oxygenben tényleg lesz valami szeptembertől, méghozzá sanszosan keddi napokon.
                            Pénteken beszélgettünk az ottani új vezetővel és mondott egy olyan árat csoportos bérletre, amit el se merek mondani Nektek egyelőre, annyira brutálisan jó! Majd még egyszer rákérdezek, hogy tuti jól értettem-e, meg milyen apróbetűs feltételei vannak... Levelezésben vagyunk egyelőre addig is, míg be nem köszönt a nagy nyári uborkaszezon, azaz a fitnesszgyász.
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              juhúúú,Katica, Újpest nagyon jó hír!alig várom
                              addig is lehet, h már elmerészkedünk Óbudára hamarosan, jól esne egy kis intenzívebb mozgás. mehetünk?

                              Comment


                                Futárszlenggel élve: Hát hogy a viharba' ne, nővérem?!
                                Örülök, ha jöttök, még van 5 hetünk a nyári szünet kitörésééig!
                                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                                Kérdezd az edzőt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X