Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    remélem nemsokára én is csatlakozhatok
    Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
    "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

    Comment


      Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szuper!!
      Persze ez egy ilyen világ, de szerintem be fog jönni ez a dolog. És ha lenne egy délutáni óra a Savoyában, akkor ott tuti bérletes lennék!!!
      Azon leszek, hogy mihamarabb induljon ott is!
      borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      remélem nemsokára én is csatlakozhatok
      Jaj, i-tenem, picibaba! De szívesen látnám! Remélem, jól vagytok mind a ketten, az alap 6 hetet viszont mindenképp várjátok ki, méghozzá miattad! A legsimább, leggyorsabb szülés után is, még egy sima spinningórához is teljes regenerációra van szüksége a medencealapnak, gátnak !
      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
      Kérdezd az edzőt!

      Comment


        Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azon leszek, hogy mihamarabb induljon ott is!

        Jaj, i-tenem, picibaba! De szívesen látnám! Remélem, jól vagytok mind a ketten, az alap 6 hetet viszont mindenképp várjátok ki, méghozzá miattad! A legsimább, leggyorsabb szülés után is, még egy sima spinningórához is teljes regenerációra van szüksége a medencealapnak, gátnak !
        persze azt mindenképpen.
        de az már csak 1 hét .na jó még egy picit lehet rápihenek és ráedzek egy kis futással,de jövök majd.
        Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
        "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

        Comment


          Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Amúgy jól vagytok Tomary, Valerka, Pynky? Gondolom, azóta sem lett izomláz, max egy kicsit érzitek egy-egy testrészben az izmaitokat, hogy használtátok. Vagy annyit se...
          Izomilag jól vagyunk, igen! Nem lett iláz, illetve előző nap kickboxoltam Norbival itthon és attól volt egy kicsi, de el is múlt gyorsan a spinning után.
          Viszont összeszedtünk valami nyavalyát. Nekem teljesen elment a hangom, Csonga pedig most második napja 39-40 fokos lázas.
          Azért gondolom, hogy nem onnan hoztuk és remélem, hogy nem is vittük oda!

          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tomary derekához: én végig néztem, hol jobban hol kevésbé feltűnően, hogy mennyire ejti be a derekát, hogy tudjak szólni, a fájást megelőzendő, de szép volt a tartása
          És majdnem tökéletes a kötése (a kacsintás a magam kritikája, mielőtt félreértenétek)
          Jó volt, hogy végre kendőztem, ha már itt sorakoznak.

          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amit én megfigyeltem (mert nótórius időnéző vagyok), hogy ha sokan lesznek, akkor be kell tiltani a késést, mert nem szabad hogy az óra nagy része az állítgatással menjen el. (Vagyis: ha mindenkinek Sifra állítja be a brinyót, ami elvárás, mert babával kicsit más meg a bicaj is kicsit más stb., akkor nem elvárható hogy a "bevezető időn" túl lepattanjon a bicajról egy új érkező miatt, miközben a többieknek már tartani kellene az órát. Most csak 4 embernek kellett állítani, de sok idő elment vele...)
          Fú, én most nagyon csúsztam az érkezéssel, de mentségemre legyen, hogy először jártam a környéken autóval és 3 kört mentem, míg "körülnéztem"



          Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mariann te hol parkoltál?
          Hát ott keresztben át a házak előtt. Ha egyszerre megyünk mehetünk egy autóval. A jövő héten pl.
          __________
          Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
          gyerekruhák fiú cipők 20-25

          Comment


            Sifra: én nem akarlak lelombozni, de rád is vonatkozik, hogy csak annyit vállalj, amennyit elbírsz. Jó lenne, ha felfutna ez az óra, több helyen lenne, de neked is kisbabád van, akinek szintén vannak alapszükségletei is jogos igényei

            Az Oxigént én nagyon szerettem amikor oda jártam, szívesen mennék oda is (én a Fáyba jártam, de a másik is közel van.)
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              Ja, és lányok, a időzítős dolgot nem azért írtam, hogy bárkit kritizáljak, csak az óratervezés miatt, tényleg
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                Árak, miegymás

                Árakról és az időpontokról is új fejlemények itt, merthogy a megadott idősáv előtt-után órák vannak a teremben!

                A késés miatt no para, épp ezért találtam ki 75 percesre!

                Pynky, jogos a meglátás, most perpillanat betábláztam magunkat minden napra, és ez generált is néhány kérdést ill ötletet már bennem ezeknek a megoldására - már csak a későbbiekre való tekintettel is.

                Egy mondat még az árakról; tény, hogy drágább az Oxygen, de én nem is gondoltam volna, hogy ekkora rugalmassággal kezelik a dolgokat! Szóval mindenki döntse el szerintem a helyszín vagy egyszerűen csak érzelmi alapon, hogy melyik helyszínre járna szívesebben.
                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                Kérdezd az edzőt!

                Comment


                  Sziasztok!
                  10-11kg babával is lehet menni? Vagy már túl nehéz lenne vele tekerni?
                  Köszi!
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    Szia Zsocicmic, nem hinném, hogy túl nehéz; persze a 8 kilóhoz képest nehezebb (Áronom ezt alulról közelíti), de nagyságrendileg már nem AKKORA különbség. Azt azért tudnod kell (az 1. hsz-ba nézz be), hogy ez az egész még valahol kísérleti stádiumban van, még akkor is, ha sokak szerint (szerintem is) jó az ötlet.
                    Azt, hogy milyen hatással van hosszútávon a hordozó személy gerincére, ízületeire, tüdőkapacitására (hordozóeszköz kicsit elvesz a tüdőtérfogatból óhatatlanul), azt ugye csak hosszútávon tudjuk lemérni...
                    De már ezirányban is van mocorgás, hogy tényleg legyen megbízható, dokumentált és leginkább SZAKÉRTŐI (humánkineziológus, ortopéd szakorvos ill. gyógytornászok bevonásával) vélemény a babával való tekerés hatásairól, ill. hogy HOGYAN és milyen testtartással csinálhatjuk biztonságosan, sőt mi több, pozitív élettani hatásokkal.

                    És amit már egyszer írtam Valerkának is erre a kérdésre; magát a babahordozást (amennyiben egyébként is hordozol) már megszokta a szervezeted, így a tekerés nehezíti ugyan a terepet, de azért nem fog olyan váratlanul érni a pluszterhelés fizikailag, mintha egyáltalán nem hordoztál még.

                    Egy szóval; gyere és próbáld ki, szerintem simán menni fog!
                    SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                    Kérdezd az edzőt!

                    Comment


                      Köszi a gyors választ! Csütörtök elvileg Maminbaba nap nálunk (sport hordozóval nem idegen számomra), de lehet holnap nem lesz, akkor megyünk hozzátok tekerni!
                      Zs & T &​​L

                      Comment


                        Csajok, nagyon köszönöm a részvételt és a lelkesedést, nekem ez nagyon nagy sikerélmény volt, hogy ennyien eljöttetek!
                        Ez már szerintem elég erős érv, hogy előálljak egy olyan kéréssel majd mind a Gilda, mid pedig az Oxygen felé, hogy csináljunk nyílt órát is! Természetesen a lehető legnagyobb csinnadrattával, jó előre meghirdetve a fb oldalon... Jaj, remélem, belemennek!
                        Úgy érzem, villámgyorsan szükségem lesz (már tegnapra) egy honlapra is.

                        Az aláírásomban pedig a legalsó sorban a vadiúj topikomat találhatjátok, aminek az ötletét Pynkynek köszönhetem - habár lehet, hogy félig viccből mondta, mindenesetre ím, minden gondolatod így váljon valóra!
                        Mindenfélét lehet kérdezni, ami felmerülhet egy sportoló vagy mozogni vágyó mamamiben!
                        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                        Kérdezd az edzőt!

                        Comment


                          Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csajok, nagyon köszönöm a részvételt és a lelkesedést, nekem ez nagyon nagy sikerélmény volt, hogy ennyien eljöttetek!
                          Ez már szerintem elég erős érv, hogy előálljak egy olyan kéréssel majd mind a Gilda, mid pedig az Oxygen felé, hogy csináljunk nyílt órát is! Természetesen a lehető legnagyobb csinnadrattával, jó előre meghirdetve a fb oldalon... Jaj, remélem, belemennek!
                          Úgy érzem, villámgyorsan szükségem lesz (már tegnapra) egy honlapra is.

                          Az aláírásomban pedig a legalsó sorban a vadiúj topikomat találhatjátok, aminek az ötletét Pynkynek köszönhetem - habár lehet, hogy félig viccből mondta, mindenesetre ím, minden gondolatod így váljon valóra!
                          Mindenfélét lehet kérdezni, ami felmerülhet egy sportoló vagy mozogni vágyó mamamiben!
                          köszönjük mi is a profi óravezetést. példát vehetnének rólad más oktatók, tisztelet a kivételnek!

                          tervezett órákkal kapcsolatban aggódásomat fogalmaznám meg, hogy nem lehet, hogy túl sokat vállalsz?

                          ha csak a saját és rokonaim, barátaim és üzletfeleim kérdéseit felteszem, mindig lesz mire válaszolnod :-)
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            valerka: jól beszélsz, a túlvállalást én is felvetettem

                            Az én paramétereim: vércukrom ismét rendben volt (a tejeskávé ellenére ), és csak a bal lábam izmai fájnak, de én ott (is) defektes vagyok.
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              apropó én paramétereim: nekem is rendben volt a cukrom, bár mostanában nem szokott gond lenni. viszont a városi legendákat megcáfolandó igencsak tejzavarban voltam így gyerek nélkül. estére meg migrénem lett vérnyomáskiugrással, de szerintem az a hülye időtől volt, meg attól, hogy beteg lett a lányom, mára már a fiam is.
                              izomláz megint nem volt, én még ilyet nem éltem, hogy egy edzés után tudok másnap mozogni, semmi nem fáj különösebben.
                              Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                              privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                              Comment


                                Sifra!

                                Köszönöm az órát, nagyon élveztem!! (Leányzóm is. Szerintem, ha tudna biciklizni végig tekerte volna )
                                A zenék is nagyon jók voltak (mind jó volt és az egyik kedvencem Gershwin...), és ahogy tartottad az órát az is nagyon szimpatikus volt. Szóval csak így tovább!


                                (Én pedig el fogok gondolkozni, hogyan tudnám átszervezni programokat, hogy tudjak járni rendszeresen.)
                                Anna

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X