Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

babás akciók - beszélgetős topic

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi! Még csak az hiányzik, hogy bármit is letöltsek azért, hogy vásárolhassak Most tök jó volt így. Már javában összeszedtem 22e Ft-ért is cuccokat, mikor is úgy döntöttem, hogy van mindenünk, nem dőlök beaz ilyen ajánlatnak. Bár azóta is piszkálja a csőröm, de azért büszke vagyok magamra, hogy így rá tudtam csapni a kezemre.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi! Még csak az hiányzik, hogy bármit is letöltsek azért, hogy vásárolhassak Most tök jó volt így. Már javában összeszedtem 22e Ft-ért is cuccokat, mikor is úgy döntöttem, hogy van mindenünk, nem dőlök beaz ilyen ajánlatnak. Bár azóta is piszkálja a csőröm, de azért büszke vagyok magamra, hogy így rá tudtam csapni a kezemre.
      Igazság szerint én eléggé rákattantam a Tchibora. Nagyon jó minőségűek a gyerekruhák, fehérneműk. Most lepedőket vettem, uzsisdobozokat és egy pizsit. Végül kidobtam a kosárból a ruhát, amit magamnak akartam? Úgyhogy igyekszem nem bedőlni mindennek, de ami kell, azt szeretem akció idején levadászni. Persze, akkor lenne jó, ha üzletben át lehetne venni. Mert így nem igazi -20%
      A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

      Comment


        bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Igazság szerint én eléggé rákattantam a Tchibora. Nagyon jó minőségűek a gyerekruhák, fehérneműk. Most lepedőket vettem, uzsisdobozokat és egy pizsit. Végül kidobtam a kosárból a ruhát, amit magamnak akartam? Úgyhogy igyekszem nem bedőlni mindennek, de ami kell, azt szeretem akció idején levadászni. Persze, akkor lenne jó, ha üzletben át lehetne venni. Mert így nem igazi -20%
        igen sajnos erre mindig figyelnek h vagy szállítás vagy 20%.
        az ingyenszállítós kupon már nem működik?

        valamit drágállok nagyon, de van ami meg tök ok áron van és szerintem is jó minőségűek, szeretem én is a női felsőket, gyerek fehérneműket pl. de melltartót is rendeltem miután rátaláltam a jó fazonra stb.

        (én vettem egy ruhát, mert máshol nem találtam térdig érő rövid ujjút, persze lehetne még fokozni, de örültem h itt volt ilyen és leárazva elég ok volt)
        Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2018.07.16., 08:50.
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          igen sajnos erre mindig figyelnek h vagy szállítás vagy 20%.
          az ingyenszállítós kupon már nem működik?

          valamit drágállok nagyon, de van ami meg tök ok áron van és szerintem is jó minőségűek, szeretem én is a női felsőket, gyerek fehérneműket pl. de melltartót is rendeltem miután rátaláltam a jó fazonra stb.
          Van most egy szürke női ruha, -60%. Én megvettem korábban teljes áron sötétkékben, mert kellett egy elegáns. Szuper fazon, elöl/oldalt van egy csomószerű hajtás. Ápol és eltakar :-), de csini. Majdnem elcsábultam a szürkére is... de végül erős voltam.
          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

          Comment


            De a 20% tényleg akkor jó, ha alkalmazáson keresztül rendel az ember. Akkor nincs pk.
            A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

            Comment


              Én már 38-as zoknikat akartam volna venni a nagylánynak, pedig még csak 29-es a lába.
              Sajna ilyenkor képes vagyok úgy viselkedni, mintha nem lenne többé ilyen ajánlat. Tényleg jó minőség. Én is lepedőket vettem volna még, de pl az ikejában 2e ft ugyan az a méret és az is 100% pamut.
              Sajnos én is rákattantam a csíbóra :-( Ráadásul a Corvinon átvehető, az meg a férjemnek útba esik. Szóval minden adott. Ilyenkor szoktam a dekatlont is megnézni, merthogy az is van a corvinban
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Van most egy szürke női ruha, -60%. Én megvettem korábban teljes áron sötétkékben, mert kellett egy elegáns. Szuper fazon, elöl/oldalt van egy csomószerű hajtás. Ápol és eltakar :-), de csini. Majdnem elcsábultam a szürkére is... de végül erős voltam.
                na akkor olyat vettem szürkében
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én már 38-as zoknikat akartam volna venni a nagylánynak, pedig még csak 29-es a lába.
                  Sajna ilyenkor képes vagyok úgy viselkedni, mintha nem lenne többé ilyen ajánlat. Tényleg jó minőség. Én is lepedőket vettem volna még, de pl az ikejában 2e ft ugyan az a méret és az is 100% pamut.
                  Sajnos én is rákattantam a csíbóra :-( Ráadásul a Corvinon átvehető, az meg a férjemnek útba esik. Szóval minden adott. Ilyenkor szoktam a dekatlont is megnézni, merthogy az is van a corvinban
                  Ikea contra Tchibo: nem tudom, hogy az Ikeas textil rendelkezik-e ugyanazokkal a tanúsítványokkal, mint a Tchibo… Lehet, hogy utóbbinak csak jobb a kommunikációja. Én erre nagyon figyelek pár éve. fehérnemű, lepedő, lehetőleg a ruházat is. (Nem állítom, hogy nincs ikeás lepedőnk...) Ezért vettem most az uzsidobozokat is náluk. Erről az újraszalvéta topicban…
                  Decathlont mi is szeretjük. Vettem idén egy jó cuccot. Neoprén úszó(!) felső. Nem szörfös vastagságú. 50-es fényvédő és nem vacog benne a gyerek a vízben. (Az én kisfiam nagyon vacogós. A lányom simán bírja a hideg vizet, de a kicsinek lilul a szája rövid idő alatt. De persze akkor sem akar kijönni. Múlt héten teszteltük a Balatonban, jól működött.)
                  Utoljára szerkesztette bomami; 2018.07.16., 16:33.
                  A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                  Comment


                    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    na akkor olyat vettem szürkében
                    Most? Szerintem szuper darab Véletlenül a férjemmel voltam az üzletben (és véletlenül nem ült le a kinti asztaloknál ), akkor láttam meg. Ez még neki is úgy tetszett, úgyhogy beruháztunk () rá.
                    A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                    Comment


                      bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Most? Szerintem szuper darab Véletlenül a férjemmel voltam az üzletben (és véletlenül nem ült le a kinti asztaloknál ), akkor láttam meg. Ez még neki is úgy tetszett, úgyhogy beruháztunk () rá.
                      kb 1-2 hete de asszem ugyanennyi volt
                      nekem is az tetszett, h nem túl rövid főképp. már csak olyat szeretnék ami bővebb szoknyás és ugyaneddig ér
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Ikea contra Tchibo: nem tudom, hogy az Ikeas textil rendelkezik-e ugyanazokkal a tanúsítványokkal, mint a Tchibo… Lehet, hogy utóbbinak csak jobb a kommunikációja. Én erre nagyon figyelek pár éve. fehérnemű, lepedő, lehetőleg a ruházat is. (Nem állítom, hogy nincs ikeás lepedőnk...) Ezért vettem most az uzsidobozokat is náluk. Erről az újraszalvéta topicban…
                        Decathlont mi is szeretjük. Vettem idén egy jó cuccot. Neoprén úszó(!) felső. Nem szörfös vastagságú. 50-es fényvédő és nem vacog benne a gyerek a vízben. (Az én kisfiam nagyon vacogós. A lányomnak simán bírja a hideg vizet, de a kicsinek lilul a szája rövid idő alatt. De persze akkor sem akar kijönni. Múlt héten teszteltük a Balatonban, jól működött.)
                        belinkeled? a nem vacogós rucit?
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          van íróasztal tippetek? nekünk ikeás van és tök jó, van billentyűzet kihúzója.

                          a mostaniaknál nem látok ilyet.

                          a fiamnak kellene tanulós, de nem találok olyat amiben ilyen billentyűzet kihúzó rész van. na nem azért kellene mert számítógép lesz rajta, sima tanulós lenne. csak annyira rendetlen a gyerek, h azt hiszem ez lenne a megoldás. ezt nem lehet telepakolni annyira és ki lehet húzni és írni rajta akkor i ha az asztallap tele van pakolva...
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            https://www.decathlon.hu/gyerek-szor...d_8384480.html

                            Valahol a leírásban olvastam, hogy úszáshoz is.
                            A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                            Comment


                              Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              van íróasztal tippetek? nekünk ikeás van és tök jó, van billentyűzet kihúzója.

                              a mostaniaknál nem látok ilyet.

                              a fiamnak kellene tanulós, de nem találok olyat amiben ilyen billentyűzet kihúzó rész van. na nem azért kellene mert számítógép lesz rajta, sima tanulós lenne. csak annyira rendetlen a gyerek, h azt hiszem ez lenne a megoldás. ezt nem lehet telepakolni annyira és ki lehet húzni és írni rajta akkor i ha az asztallap tele van pakolva...
                              RS bútoráruház honlapját érdemes megnézni.
                              A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                              Comment


                                Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                van íróasztal tippetek? nekünk ikeás van és tök jó, van billentyűzet kihúzója.

                                a mostaniaknál nem látok ilyet.

                                a fiamnak kellene tanulós, de nem találok olyat amiben ilyen billentyűzet kihúzó rész van. na nem azért kellene mert számítógép lesz rajta, sima tanulós lenne. csak annyira rendetlen a gyerek, h azt hiszem ez lenne a megoldás. ezt nem lehet telepakolni annyira és ki lehet húzni és írni rajta akkor i ha az asztallap tele van pakolva...
                                nézz be a Bútor1-hez: https://www.butor1.hu/gyermek-butoro...a-iroasztalok/
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X