Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

babás akciók - beszélgetős topic

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    babás akciók - beszélgetős topic

    Akció
    megnyitottam a "babás akciók" topic altopicját, ahol csacsogni lehet a babás akciókról
    van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

    #2
    én meg, mint menthetetlen akcióvadász, elsőként feliratkoztam
    Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

    Comment


      #3
      Ez tök jó ötlet, ügyes vagy!
      Ma voltam a nálunk lévő Sparban és csak enyhén sózott, papír csomagolású vaj volt. Kérdeztem, hogy érkezik-e, rendeltek-e, de nem tudtak válaszolni.
      Tényleg érdekes ez az akció, mert így 100 forint körülire jön ki ez a vaj. Ez nagyon jó ár érte. Gondolom, most mindenki feltankol. :-)
      Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
      privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

      Comment


        #4
        eleinte voltak lelki problémáim ezzel, de a 140 ft-os lurpak végül győzött, és már fagyasztva is van egy csomó...
        Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

        Comment


          #5
          igen, én is odafigyelek, hogy magyar terméket vásároljak. sajnos ez egyre nehezebb, mert a legtöbb magyarországon lévő gyár tulajdonosi háttere már nem is magyar, de legalább magyar emberek dolgoznak a gyárakban. nem mindegy, hogy kinek tesz az ember vacsorát az asztalára azzal, hogy nála vagy másnál vásárolok.

          lurpakot először megkóstoltam, és meglepően finom volt. mivel itthon sütjük a kenyeret, és vajat, oliva olajat teszek bele, ezért elég sok vaj fogy a házunk táján. így bizony meggyőzött engem is ez az akció. a fagyasztóban már nálunk is több vaj pihen
          van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

          Comment


            #6
            Klassz ez a topik!

            Én is itthon sütöm a kenyeret, de vajat sohasem teszek bele...
            Krisztina
            4, 6, 8 és egy csecsemő
            Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

            Comment


              #7
              oiduft, mit teszel bele?
              van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

              Comment


                #8
                Vizet, sót, lisztet és élesztőt. Zsiradékot azért nem, mert gátolja az élesztő kelését.
                Krisztina
                4, 6, 8 és egy csecsemő
                Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                Comment


                  #9
                  én meg igyekszem a margarint mellőzni, így a sütibe is vajat teszek
                  Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                  Nagy zsibvásár itt

                  Comment


                    #10
                    na akkor lurpak

                    én régebben is vettem ilyet, úgyhogy lelkiismeret furdalás nélkül ma is vettem 5öt. 5 kupont nyomtattam hozzá, gond nélkül mernt, csak közölték h a műa dobozos nincs benne a rendszerben. nem akartam ezzel bajlódni így az 1 db műa dobozosat becseréltem simára és ok volt.
                    ez volt az alleeban.

                    nálunk a 20. kerben múltkor vettem egy műa dobozosat de csak enyhén sózott volt, de azt ott vitte a gép...

                    nagyjából az évi vajunk megvan, kb 10 van.

                    amúgy szerintem elrontották kissé ezt az akciót, mert gondolom nem az a céljuk, h feltankoljanak az emberek 1 évre, hanem hogy megkóstolják


                    mi sem használunk margarint csak vajat meg olajat.
                    vagy nem tudom, gondoltam, h készletsöprés lehet, de egyik sem lejárat közeli...
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      #11
                      tök jo ez a topik.
                      Erika! neked meg külön köszönet. Sajnos en mar tipikusan beletörödtem a moderatortalansagba. Ezek a csacsogasok meg hagyjank (bar bevallom engem is gyakran zavarnak), de a rengeteg spam nagyon idegesit.
                      Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                      Comment


                        #12
                        Nekünk meg nincs nyomtatónk ill. lehetőségünk kinyomtatni pedig úgy megkostólnám...
                        „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                        Comment


                          #13
                          orangeo, szólhattál volna előbb, szívesen postáztam volna.
                          nincs a közeledben valaki, aki tud neked nyomtatni? ... bár, ha rárendezed egy oldalra (4 db elfér fektetett papíron), akkor biztos tudsz nyomtatni fénymásolós helyen, csak valami horodzóeszközre kell rámenteni (pendrive).
                          van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                          Comment


                            #14
                            Tegnap előtt fogtam fel/olvastam a másik topikban ötletet köszönöm
                            „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                            Comment


                              #15
                              Ahol én vásároltam (Pestlőrincen, Kispesten), minden típushoz elfogadták/ják a kupont, és szokott is lenni az összesből.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X