Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bölcsik, ovik, csana-k dícsérete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    Rossz helyre írtam?
    Kiskavics (2008.03.23.), aki önjáró és Kisdömper (2010.12.26.), aki hosszabb távokon még rajtunk jár, egyébként fut. 25 kreatív tipp ingyen!

    Comment


      #77
      Hát ez teljesen új számomra
      kovka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!
      Van több bölcsis topik is, ez tűnt a legaktívabbnak, ha nem jó helyre írom, szóljatok.
      Nálunk (I. ker.) most kijött egy új rendelet, ami miatt úgy zajlik a bölcsődei felvétel, hogy a Népjóléti Irodától eljönnek környezettanulmányt készíteni a családhoz, és az is befolyásolja a felvételt.
      Van ilyen más kerületekben/településen is, vagy ez csak nálunk egy új találmány?
      Balázs (2010.05.04.)

      Comment


        #78
        Felhozom egy kicsit, hátha valakinek hasznára lesz!
        RékaésPetrus (08.09.18.)

        Comment


          #79
          Sziasztok!

          Én kiváncsiságból voltam bent Kőbányán itt nálunk a bölcsiben.Gyöngyike utca Csak akkor vennék be őt ha én dolgozok. Maga a hely aranyos,meg szupi. Aranyosak a gondozónénik.(Főleg a Bea néni) Csak ahogy nézem kb 2órát vannak kint egy nap. Ill ezt mondta a Bea nén is. (Most lenyakazna a néniért
          ) Ja és az udvarrészük is kicsi,a mellette lévő oviból keritettek le egy kis sarkot.

          Mellette az ovi: szintén keveset vanak kint,s anyunak mint leendő melóhely nem tetszett. Most ő a Csupa csoda oviban van a kőbányai uton ez neki nagyon tetszik.Nagy udvar és egész nap van hogy kint vannak.(Kivéve ebéd,uzsi és alvás alatt...)
          Évi, a zsivány nagylány Lilla Zsófia anyukája, (2010.04.22. 12:01)

          Comment


            #80
            Pécs, Orgonácska Csana - csak szuperlatívuszokban tudok beszélni!!!!

            Gondozónők kedvesek, aranyosak, érdeklődőek, a beszoktatáskor, amikor már nem voltam ott, folyamatosan hívtak, vagy sms-t küldtek, hogyan van a Törpe, hogy nincs vele semmi baj.
            Kisfiam tojásallergiás, külön figyelnek rá, ha kell, főznek extra neki tésztát, nem nekem kell vinni az ételt. Amikor szülinapoznak a többiek, Törpémnek külön sütnek a gondozók, van kert, szinte kint "laktak" eddig, van zene, tánc, a nagyobbaknak torna, úszás, és egy igazi kis közösség ))))
            (és mivel csana, fizetős, és még az ár sem horror!)
            A 20 hónapos, bölcsis, folyamatosan csajozós nagyfiú Csupi Uraság ismét dolgozó anyukája

            Comment


              #81
              Sziasztok!
              IX. ker Boráros tér környékén lakom. Hol találok a közelben egy kedves kis családi napközit?
              Előre is köszönöm a választ.
              Ági
              Peti (8), Eszti (4), Zsófi (2)

              Comment


                #82
                Sziasztok!
                Nagy fiam Manassé a siklósi Ciróka családi napközibe járt! Szuper hely
                Sok játékos foglalkozásuk volt, tánc, torna, angol (gitárral és énekekkel) mondókázás, festés ,rajzolás (És hamarosan elkészül a sószoba is.) Nagyon szerettük, de már oviba jár.Kicsi fiam is ide fog járni.Csak ajánlani tudom
                Ágnes, aki három pasival él együtt

                Comment


                  #83
                  Valaki tud dunakeszin ovit? Mármint ahol biztosabb a felvétel, mint máshol?

                  Comment


                    #84
                    Mi augusztus 29-én kezdtünk mindkét gyerkőcömmel a Szederindában, Budakalászon. www.szederindahaz.hu Meseszép a hely, kicsi a csoport, helyben főznek, szuper az óvonő és a dadus is.
                    Kelcsi, Luca (2009.01.17) és Boldizsár (2010. 09.02.) anyukája - www.pocakmano.blogspot.com[B]

                    Comment


                      #85
                      A Velencei Csemete CsaNá-ba járunk, nagyon szeretjük. Ha érdekel valakit bővebben, írjon privit!

                      Mi csak heti egy nap járunk, mert elkezdtem a hittanoktatást, és az pont ebéd és alvásidőben van. Ilyenkor nehéz más gyerekes anyára bízni a kicsit. Így lett a hetirend egy nap CsaNa, egy nap nagyszülő, ovis hittanra meg jön velem. Persze az egy heti hitoktatói óradíjam nem fedezi az egy napi bölcsit, de arany ember a párom és fizeti, hogy dolgozhassak...

                      És moshatót használnak a babámnál! Ugyan túrbóznom kellett a készleten, mert ha nincs kaki, akkor alapból ritkábban cserélik a pelusokat, mint ahogy én szoktam (csak 11-kor és ébredés után, én az eldobósból is eggyel többet használok, mondjuk mi 6-kor kelünk, a többséget meg fél8-8 között ébresztik. )

                      Sokat vannak levegőn, énekelnek, alkotnak, játszanak és vidámak. figyelembe veszik a gyerek érettségét, temperamentumát.

                      Egy negatívum számomra: a hetirend összeállítása ezoterikus szósszal van leöntve. (hétfőn, a hold jegyében vizes dolgok, csütörtök a mars jegyében mozgásos játékok és egyéb borzasztóságok). Én mindenképp meg szeretném kímélni a gyerekeimet az ezoterikus és okkult hatásoktól ezért a kitett, interneten is olvasható hetirend elbizonytalanított. De a gondozónők nem ezoterikus beállítottságúak, magát a hetirendet nem tartom rossznak, és a nevelésben semmilyen ezoterikus vonás nem jelenik meg. A helyiségek díszítésében sem. (persze lehet, hogy az épület fengshui szerint épült, de ez nem igazán érdekel). szóval lehet, hogy ez főleg az eladhatóságot növelő szöveg, meg a tulaj másik vállalkozása "lelki- testi terápiák" néven fut, ahhoz is kapcsolódhat.
                      Cicamica (2004) Macimanó (2006) és Csibe (2009.10.17)anyukája

                      Comment


                        #86
                        Sziasztok!
                        Most vagyunk választás előtt, és kettő között vacilálok, örülnék bármilyen véleménynek, tapasztalatnak az alábbi két bölcsődéről (akár priviben is):
                        Happy Garden a XII. ker. Irhás árkon
                        Kalászka - régebben Pancsoló palota a XII. ker Moha úton
                        Előre is köszi!
                        Karola, egy lelkes apuka, Ati, társa , egy nagyon lelkes kisfiú, Sámuel (2009.09.10.) és az édi-bédi Berci (2012.01.13.)mamája

                        Comment


                          #87
                          rékus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem, sajnos nem, de ott dolgozom, ezért volt nagy szerencsénk, hogy megtaláltuk ezt a helyet, a gyártól gyalog 5 percre!
                          Csak nem a gógszergyár? férjem dolgozik ott, a nagylány októberben kezdett a gyári oviban, ide a szobatiszta évveszteseket is felveszik, tavaly indult minicsoport, most a kicsik vannak vegyesebben, júniusi lányom a 3. legidősebb.

                          Richter Óvoda 10. ker. Diósgyőri u. 17-19.

                          elméletileg csak a gyáriaknak, gyakorlatilag más is jár ide.

                          alig 2 hét tapasztalata eddig pozitív:
                          beszoktatás nem anyás, nekem ez a pici miatt jól jött. Lányom 2. nap már ott ebédelt, 4. nap ott aludt.
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            #88
                            Kuki Smaci családi napközi

                            Tudom, hogy ide dicsérni járnak, ám ellenpéldaként írom: ide ne!!!
                            Noha a bemutatkozásból tök jó helynek tűnik, de nagyon nem mamami!
                            Bocsánat a címért, de nem tudtam kihagyni, tényleg szívás!

                            Kb. akkor jó a gyerek, ha vigyázzban áll. Ne menj ide, ezt ne csináld, ahhoz Te még kicsi vagy. Megbeszéltük, hogy bottal nem játszunk (4,5 évesnek). Nekünk tojtak a fejünkre, B-ot folyamatosan kritizálták (tényleg nem egy egyszerű eset, de lehet kedvesen is mondani a dolgokat) meg sem próbálták elérni, hogy B. kötődjön bárkihez is. A legdurvább az volt, amikor egy kislánynak ezt mondták: "Megmondom Anyádnak, hogy többet ne hozzon, nem vagy idevaló! Addig beállsz a sarokba, amíg abba nem hagyod a bömbölést!"
                            Az ételt meg a közei kifőzdéből (!) hozták.
                            A hab a torán: "Gyertek, kinyissuk az ajtót!"
                            Utoljára szerkesztette Nyúlanyóca; 2011.10.12., 16:32.
                            Évamama és Bálint, a kis csillagász (2008. október 2.)

                            Comment


                              #89
                              Éva,
                              őőőő, ezen most komolyan elgondolkoztam, h tényleg így hívják?
                              mennem kéne aludni!
                              Edo és Nimród (2009/10/29)

                              Comment


                                #90
                                Sziasztok!
                                Kicsit felhozom a topicot egy nemrég nyílt monorierdei családi napközi hírével
                                Idén, októberben nyílt a Törpök Falva családi napközi, ahol kisebb lányunk heti egy délelőttöt tölt. Kettő, szépen kialakított csoportszoba várja a gyerekeket. Sok a játék, az udvaron biztonságosan kialakított játszótér van csúszdával, hintával, nagyobb kinti játékokkal. A kis létszám miatt egyelőre egy gondozónő foglalkozik a gyerekekkel (aki egyébként a tulajdonos is, és saját házuk egy részében nyitották meg a csanát), de a létszám függvényében felvesz további gondozónőt/óvónőt. Az ár egy hónapra 46 ezer forint étkezéssel együtt. Itt a weboldaluk is: http://torpok-falva.gportal.hu
                                Nekünk bevált
                                ÁGI

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X